Author Topic: Téma číslo 3733 (20. 7. 2022) - Slámu v botách nosím  (Read 171 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Slámu v botách nosím a drabbly o tom píšu...
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Překvapení půlčích přezůvek
« Reply #1 on: 20. Jul 2022, 23:37 »
Překvapení půlčích přezůvek

„Došel mi troud,“ konstatovala hraničářka a družina kolem zaklela. Byli unavení a teď budou ještě bez ohně? Děs. „Chtělo by to něco jiného, dostatečně suchého, třeba slámu...“
„Tak to je klika, že jsem s vámi já, trochu jí s sebou totiž vždycky nosím,“ ozval se půlčík a kdo by si myslel, že je to sarkasmus, mýlil by se. Obratem si totiž sednul na šutr, začal si sundavat škorně a skutečně z nich vyklepávat stébla slámy.
„Ty si v botách nosíš slámu?“ podivil se barbar.
„No jasně. Ty ne?“ podivil se Pšenislav a barbar už se ho nikdy na nic nezeptal.

Fandom: DnD for dummies
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Perly putiniovcům
« Reply #2 on: 20. Jul 2022, 23:45 »
Perly putiniovcům

V raných fázích aargonarské expanze nebylo neobvyklé, že se obyvatelstvo okolních planet snažilo spojit s obyčejnými obyvateli říše malého zmrda a prolomit tu šílenou informační blokádu. Dát těm klukům, co byli posílání na frontu po tisících, správné informace a s nimi možnost si zvolit vlastní cestu. Nutno ovšem podotknout, že moc velký úspěch to nebylo a nakonec od toho bylo upuštěno. Těžko se divit, když průměrná odpověď zněla:
„A víš ty co, dekadentní nacisto? Škubni si. Možná mi čouhá sláma z bot, ale za báťušku Putiniho život položím!“
Načež šel a udělal to, většinou však ani o jedinou věc víc.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rahmova rezerva
« Reply #3 on: 20. Jul 2022, 23:55 »
Rahmova rezerva

[„Rahme? Na slovíčko,“] promluvil velmistr na akademického zahradníka a ten hned tušil, že má průser. [„Hele, taková nepříjemnost. Zas nám vybouchla pračka a robíci zjistili, že byl filtr zanesenej slámou. Nevíš o tom něco?“] Rahm sklopil uši a rovnou se přiznal.
„Já ji nosím po kapsách. A v botách. Asi jsem ji zapomněl vyklepat. Omlouvám se, už se to nestane.“
[„V pohodě, to se stává,“] odmávl to Champbacca s grácií. [„A proč že ji tam nosíš, že jsem tak smělej?“]
„Pro jistotu.“
[„Jak jako pro jistotu?“]
„Kdybych třeba narazil na myší rodinku bez domova.“
Proti čemuž nešlo fakt nic namítnout.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: