Author Topic: Téma číslo 3725 (12. 7. 2022) - Spím v obilí  (Read 126 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
O čem sním, když zrovna Spím v obilí?
O tom, jak píšete drabbly, holoto.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Natasliah

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 143
    • View Profile
Chrapúň v pšenici
« Reply #1 on: 12. Jul 2022, 20:01 »
Chrapúň v pšenici

Luna a babička se vracely z hub. Babičce klasicky košík přetékal, Luně se tam převalovala hrst klouzků a pár satanů.
"Podívej, támhle u pole je čerstvý jitrocel, běž ho vyrýpnout!" pobídla babička Lunu a ukázala směrem k lánu s pšenicí.
Luna plnila košík jitrocelem, když se v obilí něco hnulo.
"Pořád si domů nesmím ochočit divočáka?" zavolala Luna na babičku.
"Stačí mandragory! Představ si, jak nám rozryje záhonky."
Z obilí pomalu vylezl dlouhý čumák, černé oči a následně velké špičaté uši. Zbytek štěněte se cestou z obilí protáhlo a vlezlo Luně do košíku plného jitrocele.
"Drzý chrapúň!" kroutila babička hlavou.

Fandom: Silence

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Osvobozené obilí
« Reply #2 on: 12. Jul 2022, 23:44 »
Osvobozené obilí

Aargonar nebyl nikdy hezkým místem, ale co se tam moci chopil malý zmrd, začalo to jít od desíti k pěti. A z planety, která byla jenom nezajímavá, se stalo ústředí zla, kde místní nemohli dost dobře dělat nic a ještě při tom hladověli.
„Můj vůdče,“ podivoval se zrovna jeden z těchto hladovějících místních, „že jsem tak smělý, kde je to obilí, co ho naše osvobozenecká armáda s velkou slávou ve velkém množství osvobodila z rukou nacistických psů?“ Putini se na něj podíval jako na odpad a dokonce i protočil panenky.
„No co asi, spím v něm, přece to nerozdám chudině...“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Šiblý šaman
« Reply #3 on: 12. Jul 2022, 23:49 »
Šiblý šaman

Champbacca se sice občas domníval, že se ho Šedý Šum snaží permanentně srát, ale pravda byla taková, že to nebylo nic proti němu. A že šlo o svérázného veveráka už v dobách, kdy měl kompletní srst a žil v chýši na Azoamu.
„Dobrotivý šamane, přišel jsem si pro radu,“ klaněl se před ním jednou jeden krajan, ale oslovený ani neotevřel oči a dál meditoval.
„Nepij na třešně,“ pravil.
„Když já myslel…“
„Jedna rada denně stačí. Kdy chceš přijít pro druhou?“
„Třeba hned zítra touhle dobou.“
„To spím v obilí, raději to přesuň na pozítří.“
A jak byl chudák pozítří spokojený!

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pšenislavova příprava
« Reply #4 on: 12. Jul 2022, 23:55 »
Pšenislavova příprava

Hostinský už za svůj život viděl hodně divných věcí a tenhle půlčík mu zpočátku rozhodně nepřipadal jako někdo, nad kým by mu stálo za to pozvednout obočí. Prostě další vandrák, co cestou za dobrodružstvím nebo jiným nesmyslem potřeboval složit hlavu v jeho hostinci, to je toho…
Ale když ho uvedl na pokoj a první, co ten trotl udělal, bylo že vysypal do postele pytlík obilí, přeci jen znejistěl a trochu podrážděně se zeptal.
„Co to má znamenat?“
„Ále, to je takový zvyk z domova,“ odvětil Pšenislav Poťmihop, „prostě se mi spí mnohem líp, když mám pod sebou aspoň hrst pšenice.“

Fandom: DnD for dummies
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: