Author Topic: Téma číslo 3720 (7. 7. 2022) - Prodavač  (Read 143 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 3720 (7. 7. 2022) - Prodavač
« on: 06. Jul 2022, 13:53 »
Ano, i Prodavač si může sem tam napsat drabble, kdyby náhodou někdo váhal.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Prostý prodavač
« Reply #1 on: 07. Jul 2022, 23:37 »
Prostý prodavač

Do krámku, kde prodával Jameen Hassan své smíšené zboží, vešlo denně i deset lidí. A v jistých dobách bylo z těch deseti lidí pět a více příznivců Impéria.
Nakupovali tam stejně jako za Republiky, nerušeně a nenuceně, jako by to byli úplně normální lidé, kteří vůbec nepodporují diktaturu nejhrubšího zrna. A jako by ten snědý chlapík, co je znuděně sledoval z místa za kasou, nebyl velitel místní malé povstalecké buňky, která tu diktaturu i všechny její příznivce nenávidí do morku kostí.
Pravda, to druhé vlastně ani netušili.
Však to byl jenom nějaký místní šlusák, proč ten by je nenáviděl, že?

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
První prodavač
« Reply #2 on: 07. Jul 2022, 23:44 »
První prodavač

„Copak bys rád, chlapečku?“ pískl jawí prodavač na jawí mládě, které se mu objevilo ve dveřích krámu, a laskavý čtenář si odpustí otázku, jak jako přes tu hnědou pláštěnku poznal pohlaví.
„Já bych…“ zamyslel se, „já bych prosil vosum atomovejch bomb.“
„Hmm,“ zamyslel se dobře naladěný prodavač pobaveně, „nějaké jsem měl, myslím že zrovna osm. Co mi za ně nabídneš?“
„Že až je budu mít, tak vás nevybombarduju,“ pravil prcek úplně vážně a prodavač se rozesmál na celé kolo. Putinimu, tenkrát ještě doslova malému zmrdovi, to vtipné nepřišlo a udělal si poznámku, že tohohle prodavače pošle do plynu jako prvního.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Strasti se slevou
« Reply #3 on: 07. Jul 2022, 23:57 »
Strasti se slevou

„Bude to rovných pět set kreditů,“ přečetl prodavač údaj na kase a Krassus Destriel vyvalil oči. Upřel je nejprve na svůj nákup, pak na prodavače, pak na kasu, pak zase na nákup a nakonec znovu na prodavače.
„A není to trochu moc?“ promluvil konečně. „Počkej, já už vím, tys mi nezapočítal slevu pro kamarády a rodinu, co?“
„Nezapočítal, no,“ přiznal prodavač, „protože nic takovýho neposkytuju a i kdyby, nejste ani jedno.“
„Cože?!“ zhrozil se Devaronian. „Vždyť jsme spolu chodili takových let do školy a pak ještě do klubu mladých modelářů...“
„Fakt? Jak se jmenuju?“
„Eee, takže pět set jste říkal?“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: