Author Topic: Téma číslo 3718 (5. 7. 2022) - Koukám, jak celá země vstává  (Read 89 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dneska Koukám, jak celá země vstává a těší se, že je zejtra volno.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4335
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Ranní radosti
« Reply #1 on: 05. Jul 2022, 20:15 »
Ranní radosti

„Jéminkote, vůdče, já se omlouvám, že jsem vás takhle vzbudila!“ klaněla se jawí uklízečka, která při drhnutí podlahy aargonarského paláce v půl páté ráno zahlédla u okna stát samotného Putiniho, a už se loučila se životem. Nebo přinejmenším se zbytky svobody.
„Nevzbudila jste mě,“ odtušil malý zmrd. „To já už jsem půl hodiny vzhůru a kochám se pohledem na to, jak celá moje říše vstává.“
Vlastně ani nelhal. Tak brzy opravdu vstával, a to pravidelně, ne však kvůli pracovitosti, ale protože ho o zbytek spánku spolehlivě připravovala paranoia a přesvědčení, že nájemní vrazi útočí zejména mezi čtvrtou a pátou ráno.

Fandom: Star Wars

I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Druhý dobrák
« Reply #2 on: 05. Jul 2022, 20:16 »
Druhý dobrák

Lord Babish se během kampaně na senátorský post dopustil několika drobných chyb, ale jedno se mu i přesto dařilo: přesvědčit střední třídu, že maká, ačkoliv nic nemohlo být dál od pravdy. Svůj podíl na tom měly zejména rozhovory do médií, která vlastnil nebo držel za koule.
„A co tak děláte nejradši po ránu?“ ptal se ho zrovna redaktor jednoho prověřeného plátku.
„Po ránu? To já už makám. Víte, já vstávám v půl štvrtej. Ale docela rád se pozerám z okna, jak celý Coruscant vstává a líp se má.“
Byl to prostě politik, jaký se rodí jen… dvakrát v dějinách vesmíru.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Příměstské povstání
« Reply #3 on: 05. Jul 2022, 23:18 »
Příměstské povstání (12. 11. 1 ABY)

Champbacca byl zpočátku skeptický, ale jinou možnost prostě neviděl. Pokud se měli Trandoshané přestat chovat jako banda čůráků, co doplácí na příliš agresivní vládu, museli s tím něco dělat oni sami. On je mohl jenom popostrčit…
Nutno však říct, že to popostrčení dopadlo nad očekávání dobře. Ačkoliv bylo celé město Zsr’lra pod dohledem vládních žoldáků, místní civilisté si nenechali srát na hlavu a začali povstávat. Jeden po druhém, blok po bloku, až nakonec povstal celý městský stát a vypadalo to, že tím to ještě zdaleka nekončí.
Jo, byl to dobrý pocit, škoda jen, že to nemohl vidět na vlastní oči.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: