Author Topic: Téma číslo 3713 (30. 6. 2022) - Ať žijí rytíři!  (Read 128 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Ať žijí rytíři!
A ať se mi nesmějou, že jsem to dneska málem zapomněl vyvěsit. Zítra už z jiný hromádky, co jsem slyšel, tak to bude pěkný špek...
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Respekt rytířům
« Reply #1 on: 30. Jun 2022, 11:24 »
Respekt rytířům

V pozdějších dobách své vlády Putini moc na přípitky nebyl, protože málokdo chtěl vypít něco, co on byť jenom zařídil, natož dokonce nalil, ale v začátcích, tam to byla jiná. To malý zmrd pozvedával číši docela pravidelně.
„A nyní si připijeme na rytíře!“ zvolal nemotorně, aniž by ho k tomu někdo nějak zvlášť nabádal. „Na to, ať žijí,“ pokračoval, zatímco přítomní přemýšleli, o jakých rytířích to mluví, „a na to, že vybili ty rytíře druhý, co by se nám určitě do všeho srali.“
Nikdo nic nenamítal, zpravidla proto, že už měli upito a že o rytířích Jedi nikdy ani neslyšeli.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Recept pro rytíře
« Reply #2 on: 30. Jun 2022, 17:39 »
Recept pro rytíře (59 BBY)

„Jako obvykle, mladý padawane?“ otázala se Natalya Saresh, sotva jí do hospůdky vstoupil známý štamgast Champbacca, a protože nečekala nic jiného než přikývnutí, rovnou sahala pro půllitr. Jenže…
[„Dneska už ne padawane, dneska už jsem ty zkoušky dal,“] vysvětlil jí rychle chlupáč, čímž sice neříkal, že mu nic čepovat nemá, ale přeci jen to byla dost slavnostní příležitost.
„Tak to by chtělo něco silnějšího, ne? Mám tu jednu takovou míchanou novinku, Wookiee-wango, a že je dnes takový slavný den, první bude na mě.“
[„Tak jo.“]
Ráno si sice nic nepamatoval, ale žil pak ještě fakt dlouho, takže to asi fungovalo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Akademické ambice
« Reply #3 on: 30. Jun 2022, 22:45 »
Akademické ambice

Byl to konec jedné éry, ale to ještě neznamenalo, že nezačne jiná. Jen už nebudou spolu.
Každý z duhových rytířů, co právě opouštěli svou domovskou akademii na Miu Leptonis IV, si to více či méně uvědomoval, těch, co přemýšleli nad plány pro blízkou budoucnost, už bylo podstatně méně. Co taky mohli vymýšlet? Založení nové akademie, lepší, s blackjackem a děvkama? Možná, ale nálada na to spíš nebyla, o citelně aktuální hrozbě Inkvizice ani nemluvě. Povstání proti Impériu? To těžko. Nechtěli ani vyrážet do Neznámých regionů a zahajovat dlouhodobý plán na nehostinné planetě. Chtěli prostě žít.
A některým to i vyšlo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: