Author Topic: Bonus číslo 421 (27. 4. 2022) - Patroklos  (Read 187 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bonus číslo 421 (27. 4. 2022) - Patroklos
« on: 26. Apr 2022, 16:43 »
Patroklos byl taky hrdina, jen trochu zastíněný svým známějším parťákem Achillem.
Na jeho počest si napíšeme drabble s libovolným tématem, v němž se bude jeden člen nějaké co nejznámější dvojice vydávat za toho druhého.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pokažené PR
« Reply #1 on: 26. Apr 2022, 23:49 »
Pokažené PR

„Hej, lidi, poslouchejte mě chvíli, jo?“ ozvalo se poté, co někdo ve Velké síni otravně zatleskal, a taky to nebylo zrovna nejpříjemnější. „Potřebuju vám říct něco důležitýho.“
To už všichni včetně těch, co to nepoznali po hlase, viděli, že mluvčím není nikdo jiný než ta nebelvírská pinda z Ameriky, ale dali jí šanci. Asi aby je nezažalovala.
„Já bych se vám, jako, vlastně chtěla omluvit za všechno, co jsem udělala,“ spustila k jejich překvapení a následovalo dvacet minut podezřele sebezpytného monologu.
Tou dobou už ovšem účinky mnoholičného lektvaru opadávaly a Sutton sice sklidil potlesk, ale jeho šéfové to reputaci nezlepšilo.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Slepé strašidlo
« Reply #2 on: 27. Apr 2022, 18:10 »
Slepé strašidlo

V malebné hospůdce kdesi v horách Valhally nebylo moc světla, ale Wookiee, co tam právě vpadnul, byl vidět docela dobře. Těžko říct, co tu pozornost vzbuzovalo víc, jestli prostá skutečnost, že jeho krajanů na planetě moc nebylo, župan, kterým měl krytou většinu těla, nebo ta páska přes oči. Nebo možná boty?
[„Maucta,“] pronesl na lokál, který momentálně ztichl, suverénně přistoupil k baru a ačkoliv to chvíli vypadalo, že i přes pásku vidí, náraz do trámu tuto domněnku rychle vyvrátil.
[„Kurde, seru na to,“] pravil, jakmile se oklepal, pásku odhodil, objednal dva rumy a na Champbaccu počkal pěkně sám za sebe.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nevěstin náhradník
« Reply #3 on: 27. Apr 2022, 18:31 »
Nevěstin náhradník

Kerripir měla Pogga fakt ráda, ostatně se měli za týden brát, ale v některých věcech jí zrovna nevyhovoval. Tedy v jedné věci, která šla v jejím případě naštěstí řešit docela snadno, stačilo zaklepat na ty správné dveře.
[„Jé,“] zajásal Frodirr, který ty dveře otevřel, [„nazdar, Kitkkato, co ty tady?“] A přišla snad ona, aby ho vyváděla z omylu? Nikoliv.
[„Ále,“] mávla rukou, [„nějak jsem se nudila, nenapadá tě, jak bych se mohla zabavit?“]
Něco ho samozřejmě napadlo, a tak se za Poggem vracela až o několik hodin později, spokojená a vlastně i těhotná, ale to byl problém na jinou chvíli.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: