Author Topic: Téma číslo 3630 (8. 4. 2022) - Ilias, V.109-110  (Read 168 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
"Honem, Sthenele můj, teď sestup se svého vozu, abys z ramene mého mi ostrou vytáhl střelu!"
- Diomédes
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
První poranění
« Reply #1 on: 08. Apr 2022, 22:59 »
První poranění

Hemrr už od výcvikového tábora tušil, že ta chvíle, kdy bude poprvé zraněn, jednou přijde, ale přesto si pěkně od plic zanadával.
[„Kurva!“] zařval a i když to bolelo pořád, byl vlastně docela rád, že z toho rychle jedoucího tanku nespadl. Síla nárazu totiž byla fakt impozantní a když se podíval na své rameno, tušil, že za tohle ho marodka nemine.
[„Nějaká známá, veliteli?“] ozvalo se zevnitř, ze stanoviště řidiče, momentálně značně vytlemeného.
[„Nech si ty kecy, zastav a pojď mi pomoct, fofrem,“] zavelel Hemrr, tank zastavil a společnými silami mu tu větev z ramene vytáhli, takže to dobře dopadlo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Poplašený Putini
« Reply #2 on: 08. Apr 2022, 23:36 »
Poplašený Putini

Putini si připadal jako pán světa, což se mu fakt líbilo. Stál ve velitelském vozidle, před ním tanky, za ním tanky, hrála hudba, prostě přehlídka, jak má být, aby si plebs uvědomil, že má držet hubu a šoupat nohama.
Ovšem pak se to zvrtlo, nejdřív jedna exploze, pak druhá a se třetí šel k zemi.
„Medika, okamžitě, jsem raněn!“ kvičel jako malý zmrd, kterým byl, k velkému překvapení zdravotníka, co okamžitě seskakoval z doprovodného vozidla.
„Ale můj vůdče, to byl jen ohňostroj.“
„A co kdyby to byla ostrá palba, pitomče!“
Naštěstí to bylo jenom cvičení, tak se to dalo ututlat.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Podivný projektil
« Reply #3 on: 08. Apr 2022, 23:47 »
Podivný projektil

Agonický řev z kapoty dal řidiči tušit, že jeho střelec byl raněn, a tak zajel za skálu a začal zjišťovat, co se děje.
„Něco mě trefilo!“ vztekal se bandita u metače ozubených kol.
„Kulka?“ hádal řidič nejčastější věc, co na Pandoře trefovala lidi, ovšem neuhádl.
„Ne, je to velký, trčí to ven a bolí to jako kokot, pojď mi to pomoct vytáhnout.“
„Hele, doktor nejsem,“ pronesl psychouš, jako by to nebylo očividné, „ale tohle by se snad mělo v ráně nechat, ať nevykrvácíš, ne?“
Nakonec na tom ale až tak nezáleželo, protože pak přiletěl singularitní granát a bylo po psychouších.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: