Author Topic: Téma číslo 223 (9. 12. 2012) - Trápí mě dluh  (Read 1526 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Trápí mě dluh a to je asi tak vše, co k tomu momentálně řeknu.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
To by som bol nhasssrrranýýý
« Reply #1 on: 09. Dec 2012, 11:12 »
To by som bol nhasssrrranýýý (16 ABY)

„Mám problém,“ vybalil Chlouppek bez okolků a dolil Champiemu Chrchl během obrovské sešlosti. Byli tu snad všichni. Champie, Chlouppek, Simba, Sagwen,…
[„Neříkej.“]
„Nech si toho, je to fakt vážný,“ zamračil se a kopnul do sebe půlku lahve.
[„No jo, porád.“]
„Před několik lety jsme ožralí uzavřeli sázku s Asyrkem a Wyrrgym, že jestli se dožijeme dneška, tak se navzájem přeblaf-.“
Champie se zakuckal chlastem. [„Nechci to slyšet!“]
„Myslel jsem, že to je jen hloupý anální humor, ale ti dva si to tam vzadu už rozdávaj!“
[„…Ať už jsi ve svém životě udělal cokoliv, kamaráde, vesmír tě za to fakt nenávidí.“]

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Organické podivnosti
« Reply #2 on: 09. Dec 2012, 16:50 »
Organické podivnosti (2186)

„Co se děje?“ zeptala se Filia okamžitě poté, co zadýchaná vpadla na ošetřovnu.
„Pilotní jednotka byla poškozena,“ oznámila gethská platforma, která zdravotnici od odletu z Rannochu s oblibou asistovala, a ukázala na salarianského pilota sedícího na lůžku.
„Nic se neděje,“ argumentoval salarian, „jen odřenina od pádu.“ Náplasti si očividně stihl aplikovat sám.
„Naše algoritmy vyhodnocení nebezpečí potřebují kalibrovat,“ sklopila platforma obličejové klapky, „omlouváme se za způsobený stres, zrychlený tep a kyslíkový dluh.“
Asarijka chvíli zlostně koukala a pak beze slova odešla, nechávaje gethy na pochybách, jak že k těm všem věcem vlastně přišla, když její kajuta ležela hned vedle ošetřovny.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Strasti samosprávců
« Reply #3 on: 09. Dec 2012, 17:04 »
Strasti samosprávců (38 ABY)

Simbaccův dědeček byl sice nasraný prakticky pořád, ale jeden záchvat vzteku si malý chlupáček pamatoval i po nějakých šedesáti letech.
Bylo to před koncem roku a důvodem byla věc, které v té době rozuměl ještě méně, než dnes: účetnictví. Starouš pobíhal po baráku, kopal do věcí, roztřískal starožitnou skříňku po babičce a při pití čaje na povzbuzení rozkousal hrnek.
To vše proto, že mu královský auditor z hlavního města našel v účtech jeden jediný nevysvětlený výdaj. Nakonec účtenku na pět květináčů samozřejmě našel, ale důtka mu zůstala.
Simbacca to vybavil zejména proto, že byl jako nový náčelník v totožné situaci.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: