Author Topic: Téma číslo 3526 (25. 12. 2021) - Říkal jsem, že nemám hlad  (Read 370 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Říkal jsem, že nemám hlad.
Takové docela aktuální, imho.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Na návštěvě
« Reply #1 on: 25. Dec 2021, 11:34 »
Na návštěvě

Monty nerad jedl u cizích lidí, zejména jednalo-li se o úplně jinou kulturu, jinou kuchyni a stravovací zvyky. Nebylo tedy divu, že měl zpočátku trochu trauma, když poprvé navštívil Asbjorna na severu.
„Já nějak nemám hlad, Bjorne, stačily mi ty sušenky…,“ mumlal tiše, když se chystala pořádná rodinná večeře.
„To je blbost, pořádně se najíš, máš za sebou dlouhou cestu a tak,“ namítl mladý Viking.
Monty to vzdal, nicméně když před ním nakonec přistál kus flákoty, zatvářil se dost zoufale. „Já opravdu nemám hlad, říkal jsem to Bjornovi,“ spustil omluvně, ale nikam to nevedlo. Nakonec musel přiznat, že nejí maso.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Hladové heslo
« Reply #2 on: 25. Dec 2021, 23:05 »
Hladové heslo

[„Než s Jessicou poletíte někam ven, chci, abys měl vymyšlenou bezpečnostní frázi, jasné?“] nadhodil Champbacca při obědě se svým synátorem a ten na chvíli přestal žvýkat.
[„Bezpečnostní frázi?“] zopakoval nechápavě.
[„Jo, pro případ, že ti bude někdo držet bouchačku u hlavy, když mi budeš zrovna volat, ať mám šanci to poznat.“]
[„Aha.“]
[„Něco nenápadnýho, ale očividnýho. S Jessicou jsme měli domluveno, že jí nabídnu, aby mi uvařila večeři, ona si zas měla říct o panádlovou polívku.“]
[„Hmm...“]
[„U tebe to ale spíš vidím tak, že budeš vehementně tvrdit, že hlad vůbec nemáš.“]
Jako na potvoru to ale nikdy nemuseli použít.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Komandování kloňat
« Reply #3 on: 25. Dec 2021, 23:20 »
Komandování kloňat

Na první pohled mohla jídelna v Tipoca City vypadat jako průměrné školní stravovací zařízení, když si tedy jeden odmyslel ty zářivě bílé stěny, ale při bližším zkoumání se našlo docela dost rozdílů. Tak především tam všechna děcka vypadala úplně stejně, jak se u klonů sluší a patří. Taky porce byly podstatně větší, protože urychlený růst potřebuje palivo.
A v neposlední řadě byl rozdíl i v těch ojedinělých případech, kdy některý z klonů neměl hlad a vracel nedojedenou porci. Třeba RC-7444, toho času zdánlivě pětiletý chlapec.
„Cos to říkal, vojíne?“ obořil se na něj seržant Noomack.
„Pane, že nemám hlad, pane!“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nejen nášup je nutrice námořníků
« Reply #4 on: 25. Dec 2021, 23:32 »
Nejen nášup je nutrice námořníků

„Přišel jsem složit pochvalu kuchařce, kdepak se schovává?“ cukroval Fróði, sotva strčil hlavu do kuchyně, a protože na ponorce moc místa ke schovávání nebylo, Caoimhe se objevila celkem rychle.
„To jsem ráda. Ještě trochu zbylo, jestli máš hlad.“
„Hlad ne, ale chuť by byla.“
„Mám tam ještě pár makrel na zajezení...“
„Stačilo by něco takového dočista malého.“
„No, taky je tam pár takových dočista malých sucharů...“
Kapitán se nadechoval, ale nějak ho nenapadalo, jak kolem toho dál děsně nenápadně brousit. Radši ji tedy chytil kolem boků a posadil na kuchyňskou linku, takže rázem konečně pochopila, že o jídle fakt nemluví.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Promrzlé přesvědčování
« Reply #5 on: 25. Dec 2021, 23:38 »
Promrzlé přesvědčování

Bylo chladné jitro, ostatně jiná jitra v Lotyšsku ani nebývala, a z jurty v centru Rigy se ozývala odevzdaná mantra doprovázená drkotáním zubů.
„Nemám hlad. Nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad, nemám hlad. Jednou provždy říkám, že nemám hlad!“
Jenže autosugesce nefungovala, brzy se dostavily halucinace a Lotyš stejně umřel.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: