Author Topic: Téma číslo 3520 (19. 12. 2021) - Rytmus je můj život  (Read 349 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rytmus je můj život.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Tancující trotl
« Reply #1 on: 19. Dec 2021, 15:32 »
Tancující trotl

Všichni zaraženě koukali, když se do sborovny dostavil i Dylan. On totiž nepřišel normálně, on vyloženě přitancoval, nebo spíše přistepoval, a hlavně v tom pokračoval i v místnosti, neposadil se jako normální člověk.
„Vy jste se zase s někým vsadil, že, kolego?“ zeptal se opatrně McCrimmon, zatímco Redmond nestačil protáčet oči v sloup.
„Ne, ne, vůbec ne! Já mám rytmus v krvi a někdy mám dny, kdy bych prostě nejradši jen tančil! Určitě to taky znáte, že vás někdy doslova svrbí prsty, abyste se tomu lákání poddal!“
Ve skutečnosti ho jen někdo proklel tarantallegrou, ale to se mu přiznat nechtělo.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Chudák bard
« Reply #2 on: 19. Dec 2021, 16:39 »
Chudák bard

Dobře, pravdou bylo, že na zimní trhy se úplně nehodily přisprostlé odrhovačky, jaké byl Percy zvyklý prozpěvovat v krčmách po okolí, ale pořád je zpíval líbezným hlasem a dokonale v tónině, absolutní hudební sluch mu ani nic jiného neumožňoval. Byly tak rytmické, že si lidé kolem občas dokonce skočili do tance.
Jenže pak se objevili nějací páprdové, kteří vůbec nerozuměli umění – takových bylo všude plno. „Sklapni a vypadni odtud, šašku, plac má zamluvený jiná kapela. To tvoje krákání se nedá poslouchat…“
„Ale já tu musím zůstat, žiju hudbou, rytmus je můj život!“ namítal, ale stejně nakonec musel uvolnit místo jiným.

Fandom: Zaklínač rpg

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Multifunkční tanečník
« Reply #3 on: 19. Dec 2021, 21:14 »
Multifunkční tanečník

Když došlo na lekce tance, Kyle se ani moc nebránil a docela dobrovolně se přihlásil jako pokusný králík číslo jedna, aby s profesorkou předvedl všem nadšeným puberťákům, jak se veskrze cudně plouží při waltzu a jiných tanečních počinech. Bylo to tak trochu sucharské, to ano, ale jeho ten tanec prostě bavil, i když v tom mnozí viděli zábavu mnohem starších generací. Nicméně si stejně zvládl vylepšit reputaci, když pak po půlnoci zcela odvázaně pařil na metalovou kapelu, a to na rozdíl od všech ostatních dokonce i správně do rytmu. Jen mu k tomu chybělo to správně dlouhé a mastné číro.

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Renesance Rytmusu
« Reply #4 on: 19. Dec 2021, 22:33 »
Renesance Rytmusu

Když Republika padla a s ní byl náhle přerušen přísun turistů na Bimmisaari, měl majitel klubu Rytmus vážný problém.  Přeci jen z nich i během války klonů ždímal maximum a najednou mu zbyli místní mladíci, kteří nebyli z nejrozšafnějších.
Stál tedy před závažným problémem a nejeden známý či kamarád mu radil, ať to zabalí, že to tak bude lepší. A on, jak tak sledoval poloprázdný klub v době, kdy býval našlapaný k prasknutí, to jednu chvílí docela vážně zvažoval.
Ovšem ten klub byl jeho celý život, a tak nějaké balení rozhodně nepřipadalo v úvahu a prostě to musel nějak vymyslet.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bubeníkobraní
« Reply #5 on: 19. Dec 2021, 23:16 »
Bubeníkobraní

„Pičo, tenhle je dobrej,“ zasmál se Smeták nad hromádkou dopisů od fanoušků, které si Ding Dong Dugs zrovna četli (ti, co to uměli), a hned vyskočil na opěradlo křesla, aby byl lépe slyšet.
„Hrajete kurevsky dobře, jen mě tak napadlo, že by mohla bejt docela prdel, kdybyste zkusili jednu písničku odehrát všichni na bicí.“
„Já bych to zkusil,“ soudil Elvis, obvykle zpěvák.
„Já taky,“ pravil Smeták a otočil se na posledního nebubeníka kapely, „co ty, Leo, zvládneš to?“
„Kámo, úplně v pohodě, rytmem já žiju!“
Neměl tak úplně pravdu, nicméně ostatní ho kryli dobře, takže to ani nebylo moc poznat.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rozhozený rytmus
« Reply #6 on: 19. Dec 2021, 23:27 »
Rozhozený rytmus

Nebylo obvyklé, že by se Lempix nedostavil na přednášku, a tak školnice poslala Vojtu, aby ho našel. Jinak by mohlo hrozit, že přijde o její úžasnou přednášku o významu vynálezu glazury pro urychlení kulturního vývoje civilizace.
Vooj-tae prolezl skoro celou akademii, až jako úplně poslední zkontroloval ošetřovnu a zdálo se, že bude mít štěstí. Už z dálky totiž slyšel známky aktivity, jakési pípání. V rytmu, které se mu docela zamlouvalo, což dal ostatně najevo.
„Hustej rytmus, co to je?“
„Tep života v cévách mých,“ odtušil Šedý Šum z lůžka, na němž mu právě postrádaný Vratix měřil puls po mírné příhodičce.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Rytmické rubání
« Reply #7 on: 19. Dec 2021, 23:47 »
Rytmické rubání

Gerber sice pocházel z měsíce, kde většina obyvatelstva pracovala rukama, ale jeho živil rytmus.
Už před vystudováním konzervatoře na nedaleké Naboo byl nejlepším tanečníkem široko daleko, když se pak vrátil, měl na to i papíry. Po sólových výstupech moc poptávka nebyla, nicméně dokázal se uživit tím, že učil tanec místní zájemce, kterým nebyly rytmické schopnosti dány do vínku tak jako jemu.
Po relativně spokojených letech však přišla krize a ani tito zájemci už se na měsíčku nedali sehnat.
Tak se na to vykašlal a šel kácet stromy, na což už sice neměl moc sil, ale rytmus mu tam pomohl taky.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: