Author Topic: Téma číslo 3517 (16. 12. 2021) - Přítel, co nás zastrašuje, už není přítel.  (Read 258 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Přítel, co nás zastrašuje, už není přítel.
A můžeme o něm napsat vošklivej drabble.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Magnus mstitel
« Reply #1 on: 16. Dec 2021, 21:53 »
Magnus mstitel

Jacob byl zvyklý, že se vracel domů do naklizeného domu, protože Maks nestrpěl ani sebemenší smítko na podlaze, takže ho poněkud překvapilo, když vstoupil po návratu z práce do obýváku, a tam to vypadalo jako po divoké univerzitní párty. Toaletní papír visel pomalu i ze stropu, každopádně pokrýval téměř devadesát procent plochy pokoje, a mezi tím vším seděl hrdý černý kocourek. Ačkoliv oko většinou při takovém úkazu tikalo především Maksovi, dnes zatikalo i Jacobovi. „Magnusi, ty jeden mrňavej… já tě vyhodím na ulici!“ zavyhrožoval a pak se s povzdechem jal uklízet. Magnus ale jeho výhružku nezapomněl a pochcal mu boty.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zastrašené zamýšlení
« Reply #2 on: 16. Dec 2021, 22:48 »
Zastrašené zamýšlení

Champbaccův vztah k Wyrrgymu byl vždycky poněkud letmý: v dobách, kdy byla ještě galaxii v pořádku, se viděli všeho všudy dvakrát a v obou případech si vykali, pak se však mistr Jedi o bestiálně silném obchodníkovi dozvěděl spoustu detailů od Chlouppka a dokonce si matně vzpomínal, že s nimi vyrážel na tah. Incident po vydání rozkazu 66 jejich vztahu neprospěl, Champbacca ale v následujících měsících k vlastnímu překvapení váhal, jestli by ho přeci jen vzhledem ke zlé době neměl nazývat přítelem.
Což se rychle změnilo poté, co ho potkal na Atalay a šla tam z něj hrůza na sto honů.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rozejitý Rambo
« Reply #3 on: 16. Dec 2021, 23:05 »
Rozejitý Rambo

„Mám přítele,“ nebyla věta, kterou Fróði slyšel rád, ovšem nezalekl se.
„Nech mě hádat,“ odvětil bez mrknutí oka, „je to hroznej vazoun, metr osmdesát v kohoutku, ve fitku tráví víc času než s tebou a nemá rád kočky?“
Štěstí zjevně stálo při něm.
„Jsi věštec nebo co?“ zaváhala.
„Možná,“ pokrčil rameny a objednal jí nový drink, „ale ani nemusím bejt věštec, abych věděl, že takovej jantar může brzo začít mlátit nejen fešáky, co mu zvou holku na drink, ale i tu holku.“
Pak stačilo dát najevo, že on by nic takového nikdy neudělal, a zabralo to, však to nedělal poprvé.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Příšerná potvora
« Reply #4 on: 16. Dec 2021, 23:11 »
Příšerná potvora

Daynnin rancor byl pořádná zrůda, která podobně jako jeho čarodějka zasloužila respekt, ale Sabri‘na se mu obloukem nevyhýbala. Naopak jí přišlo, že jakožto dcera jeho paničky má povinnost se se zvířetem sblížit, porozumět mu a být mu oporou ve chvílích, kdy se Dayanna zrovna věnuje jiným věcem. Nebyla to úvaha marná a ona navíc měla důvod se domnívat, že se do věci vloží po matce zděděné geny a celou tu operaci usnadní. Rozhodně se nedalo říct, že by se nesnažila.
Jenže to zvíře na ni furt vrčelo a cenilo zuby a Sabri‘na tak všechny snahy po pár marných pokusech vzdala.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Darlocká diplomacie
« Reply #5 on: 16. Dec 2021, 23:21 »
Darlocká diplomacie

„Zdravím, císaři,“ ozval se darlocký velvyslanec, zatímco jeho hologram začínal osvětlovat velitelství mrrshanské říše. Kocour na příjmu pozvedl obočí, protože o pláštěnkářích, s pomocí jejichž rozvědky dobyl území Elerianů a snad je i nazval přáteli, už nějakou dobu neslyšel.
„Naši agenti se dozvěděli, že má tvá rasa přístup k technologii Antaranů, konkrétně k paprskům smrti, které by se nám tuze hodily. Pokud nechcete pocítit následky naší zloby, podělíte se o ni s námi.“
„Umm, tak to ani hovno, kamaráde?“ odvětil mrrshanský císař, byla z toho válka a Darlokové byli během sedmi kol s pomocí paprsků smrti vymazáni z tváře galaxie.

Fandom: Master of Orion 2
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: