Author Topic: Téma číslo 3511 (10. 12. 2021) - Nikdo se s tebou nevyspí, když budeš bulet.  (Read 301 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nikdo se s tebou nevyspí, když budeš bulet.
Ale napiš drabble pak je to hned!
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
To blbnutí
« Reply #1 on: 09. Dec 2021, 18:41 »
To blbnutí

„Co bulíš?“ zeptal se Iggy, když si zašel zakouřit do opuštěné chodby a zaslechl fňukající dívku, z které se později vyklubala Jasmína.
„Ale říkala jsem si, že ho pozvu na ples a že z toho bude třeba něco víc… a ten idiot mě odmítl!“ hysterčila. „To jako nejsem hezká?“
„Jako docela ujdeš,“ pokrčil Ignác rameny. „A teďka ti dám radu do života, jo? Když budeš takhle fňukat a bulet, budeš do smrti panna. Jako fakt si nepomůžeš.“
No, neměl tak úplně pravdu, protože potom spolu trochu blbli, upadli na sebe a prclo to, jak všichni víme, že jo. Se stává.

Fandom: Felix Felicis! (AU?)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Podrážděné povzbuzení
« Reply #2 on: 10. Dec 2021, 19:47 »
Podrážděné povzbuzení

„To už nemá cenu,“ pravil Dante ponuře, zatímco brečel Bessie na rameni, „zůstanu navždycky sám a bude to tak lepší.“
Bessie ho s povzdechem potlapkala po ruce, protože tuhle větu slýchala pravidelně už několikátým rokem a nejdéle mu to rozhodnutí vydrželo celých čtyřicet osm hodin.
„Ale prosim tě…“ zabručela.
„No fakt, vždyť ani do postele se mnou žádná nechce! Možná bych se měl dát na chlapy.“
„Merline, přestaň bulet!“
„Jo, promiň, zamokřil jsem ti triko.“
„O to nejde, ale jestli budeš takhle fňukat dál, tak nejenom že tě nebude chtít žádná ženská, ale nesmiluje se nad tebou ani žádnej gay!“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Bdění s bulíkem
« Reply #3 on: 10. Dec 2021, 20:12 »
Bdění s bulíkem

Jake měl pověst velkého spáče, Maks pro změnu nespal skoro vůbec. Malý Will byl celý tatínek a Jimmy měl sem tam dny, kdy nemohl zabrat. Ava si občas vydržela hrát se sotva otevřenými víčky až dlouho do noci se svými jednorožci a pak usínala v roztodivných, krkolomných polohách. Když u nich přespával nejstarší Domi, v domě nebylo prakticky k hnutí, tím spíš, když se jeden po druhém začali během noci trousit k otcům do ložnice, že se bojí. Poslední chodívala Ava a pak se budila s pláčem, že jí jednorožce žere tyranosaurus, a nikdo z nich se vedle ní nevyspal.

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vadná vodměna
« Reply #4 on: 10. Dec 2021, 23:40 »
Vadná vodměna

„Nebul,“ radil klidným, ale zároveň nesmlouvavým hlasem šéf bandy vesmírných pirátů holce, která se krčila v rohu kajuty a, jak si asi odvodí každý už z té úvodní rady, brečela. A nebude asi velkým překvapením, že s tím ani po té relativně dobře míněné radě nepřestala, dokonce se na něj ani nepodívala. Šéfík tedy musel pokračovat.
„Když budeš bulet, nebudeš se líbit nikomu z mých chlapů,“ navázal a i když si to možná neuvědomovala, byl to fakt docela pádný argument, který rozvedl ještě o jeden okamžik později. „A právě pro ně jsem tě kupoval, tak mě nenuť tě reklamovat, hm?“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Vykolejený vdovec
« Reply #5 on: 10. Dec 2021, 23:51 »
Vykolejený vdovec

Když se Finnian dozvěděl, že se Seamusovi zabila žena, bylo už dávno po pohřbu, ale přesto měl chuť sednout na loď a vytáhnout ho na pár piv. Nebo spíš vlézt do krbu a vytáhnout ho na sud whiskey. Protože se o tom však dozvěděl od matky, věděl také, že Seamus o nic takového nestojí. Že truchlí a drží se jen kvůli synovi, čemuž se vlastně ani nedivil.
Nejradši by mu poradil, ať přestane fňukat, vezme to jako příležitost a jde si zarybařit, dokud není v důchodu, ale tak nějak tušil, že k tomu bude jeho velký bratr muset dospět sám.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Borcův brek
« Reply #6 on: 10. Dec 2021, 23:58 »
Borcův brek

Deek měl za sebou náročný den. Krom obvyklých povinností ředitele velké společnosti musel udělat ještě několik těžkých rozhodnutí souvisejících s odstřihnutím Wyrrgyho od výkonné moci v Tetragonu. Bylo to svým způsobem hrozné, ale zároveň pro všechny lepší než kdyby ten bestiálně silný a pravděpodobně posedlý Wookiee udělal nějakou botu, ne? A samozřejmě se o toto své hoře nezapomněl podělit s Joyce, když se večer ukládali na kutě. Kupodivu to však neocenila, ani nevydržela moc dlouho.
„Zlato,“ zastavila ho, „já tě miluju, ale ještě chvíli breč o Wyrrgym a na sex můžeš zapomenout, to ti říkám za všechny ženské ve vesmíru.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: