Author Topic: Téma číslo 222 (8. 12. 2012) - Šup ho tam  (Read 2562 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Téma číslo 222 (8. 12. 2012) - Šup ho tam
« on: 07. Dec 2012, 20:28 »
Šup ho tam a je mi jedno kam.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Amatéři
« Reply #1 on: 07. Dec 2012, 23:06 »
Amatéři (21 BBY)

„To se tam prostě nevejde,“ slyšel Champbacca skrz dveře hlas Fosh a ruka směřující ke dveřím se zastavila.
[„Za to nemůžu, že to máš tak těsný,“] argumentovalo bručení.
„Těsný? To spíš tobě to nějak vyrostlo.“
[„Nebrblej a drž, já to tam prostě narvu.“]
„Nezlomíš to? Mně to přijde suchý. V návodu psali, že je důležitá vlhkost.“
[„Tys našla návod?“]
„Jasně, na Holonetu. I s obrázkama.“ Návštěvu si velmistr rychle rozmyslel, jsou věci, při kterých otec prostě překáží, ale je fakt, že jisté výhrady měl.
Až druhý den ráno zjistil, že ti dva spolupracovali na úkolu do biologie a přesazovali kaktusy.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Stačila tři slova
« Reply #2 on: 07. Dec 2012, 23:52 »
Stačila tři slova

Ozvala se střelba   a Jack O'neill sebou cukl. "Co se to sakra děje!" Střelba pokračovala až jsme doběhli ke konci  útesu. Otočila jsem se   na Jacka a zmateně se pousmála. "Asi je tohle konec, že?" Naše pohledy se střetly. Apofis konečně doběhnul se svými vojáky. "Vzdejte se lidé ...!" Koukla jsem se    na Jacka. "Šupni ho tam." koukla jsem se ze svahu. Jack přikývl. "Musíme jen vymyslet plán jak to udělat"
Ten den jsme Apofise z toho útesu dostali dolů volným pádem. Ten den nám   Apofis přísahal pomstu, která bude vykonána již brzy. A stačila tři malá slovíčka. Šupni ho tam.   

Fandom: Star Gate
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Šňup
« Reply #3 on: 08. Dec 2012, 20:23 »
Šňup (88 BBY)

„Co to máš za dobrotu?“ přitulila se k němu polonahá Zeltronka a začala mu rukou kroužit na bříšku.
[„Psycho,“] odpověděl a ukázal ji desetigramový sáček s křiklavě zeleným práškem.
„A podělíš se se mnou, Šampióne?“ zašeptala mu do ucha a její hlas patřil k tomu nejrajcovnějšímu, co kdy slyšel.
[„Jasně, kotě. Okamžik,“] zanořil čumáček do prášku a mocně si potáhl. S hvězdičkami před očima podal pytlík Zeltronce. [„Jdem na věc!]
Droga začala působit a myšlenky v hlavě mu vybuchovaly jako hejna supernov. Zeltronku nebylo třeba vůbec přemlouvat, souložit s Wookieem patřilo k tomu nejlepšímu, ale rozsápat jí při tom nemusel.

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Učitel v zákopu
« Reply #4 on: 08. Dec 2012, 21:06 »
Učitel v zákopu (15 ABY)

[„Co je na tom, kurva, složitýho?“] vztekal se zrzavý Wookiee v obstarožním plášti tak, že se chlupy na hlavě ježily nejen jemu vztekem, ale i povstalečkům strachy. Byla to mrzká sebranka, které se sice nedalo upřít odhodlání bránit svůj svět, ale bez jeho světelného meče už by byli dávno po smrti.
[„Prostě popadnete ten granát,“] demonstroval Champbacca, uhnul spršce padajících sutin, [„zvednete prdel,“] vyskočil ze zákopu, [„a fofrem vylezete pod přístupový poklop.“] Tohle už řval opravdu nahlas, zejména proto, že přístupový poklop, ke kterému lezl, patřil nepřátelskému AT-AT.
[„Otevřete, šup ho tam, hotovo.“] Seskočil a k potlesku se přidal ohňostroj.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: