Author Topic: Bonus číslo 404 (4. 12. 2021) - K Vánocům chci jenom jedno, tebe  (Read 331 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Kdo ještě letos neslyšel tohle, toho zdravíme do jeskyně a věříme, že si následující bonus užije dvojnásob. Kromě splnění tématu totiž stačí, když si to (nebo nějakou variantu toho) budete pouštět pěkně ve smyčce.

V hardcore variantě to musíte mít nahlas, žádná tajňačka do sluchátek.
V hardcore hardcore variantě to musíte vydržet minimálně třikrát a pak nikoho nezabít.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Vánoční zázrak
« Reply #1 on: 02. Dec 2021, 19:09 »
Vánoční zázrak

Zdravotnický personál, třebaže patřil k neurochirurgii a traumatologii, byl v období pandemie přetížený a vyčerpaný, a tak nebylo divu, že ani Mark neměl příliš energie, natož aby pochytil nějakou vánoční náladu. Mrzelo ho to, kvůli ženě a dětem, ale Vánoce letos nezvládal.
„Já letos nestíhám sehnat vánoční dárky,“ postěžoval si sklesle, když se těsně před Vánocemi doplazil domů jako spráskaný pes.
Ještě, že měl tak chápavou ženu, která se jen vlídně usmála a políbila ho na čelo. „To nevadí, pro děti už mám nakoupeno a já… já chci k Vánocům jenom jedno, Marku, tebe.“ Alespoň to jí dokázal naštěstí splnit.

Fandom: Hjortdar rpg

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Odvážná odpověď
« Reply #2 on: 02. Dec 2021, 20:11 »
Odvážná odpověď

Havraspárskou věží se neslo ticho pod rouškou tmy, kterou v jedné ložnici narušovala jen dvě tlumená světýlka z hůlek, jejichž majitelé si v bezhlesném souznění četli. Jeden v posteli a druhý na okně.
„Jakeu? Co by sis přál k Vánocům?“
Jakea ta otázka trochu zaskočila, vlastně nečekal, že by se ho Maks zeptal, a jeho patnáctileté já z toho bylo celkem paf. Tak paf, že nepřemýšlelo. „Tebe.“
„Doufal jsem, že to řekneš…“

„Jakeu? Jakeu!“
„Uhm, co?“
„Ptal jsem se, co chceš k Vánocům.“
V realitě byl přeci jen trochu uvědomělejší. „Nějaký neděravý ponožky. Nebo psací brk. Zas jsem ho zlámal.“

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Ideální dárek
« Reply #3 on: 04. Dec 2021, 20:52 »
Ideální dárek

„Ricky,“ oslovila Teresa svého drahého manžela od kosmetického stolku, před kterým si rozčesávala vlasy. „Vánoce… co budeš chtít?“
„No to je přece jasný,“ odvětil a přetočil se v posteli na bok, aby na ni viděl, přičemž se doširoka uculil, „samozřejmě že tebe.“
Teresa převrátila oči v sloup a dál to nerozvíjela. Ale vzala ho za slovo, a když o vánočním večeru uložili synka ke spánku, naaranžovala se ke stromečku jen tak decentně ovázaná mašlí, což samozřejmě slavilo úspěch.
Příští rok to ovšem nezopakovala, protože Ezekielova tříměsíční sestřička si mohla toho večera vyřvat plíce, což veškerou romantiku snadno vyhodilo do vzduchu.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Nenáročná nadílka
« Reply #4 on: 04. Dec 2021, 22:02 »
Nenáročná nadílka

Vzhledem k tomu, kdo ji cvičil, Joyce samozřejmě o existenci Vánoc věděla. Vzhledem k tomu, kdo ji cvičil, však rozhodně nešlo říct, že by je nějak slavila nebo snad měla ráda.
Jenže pak poznala Jessicu, která mistrovu averzi nesdílela.
„Nebude ti vadit, když ti pod stromeček dám jenom něco malého, že ne?“ zeptala se jí jednoho dne rusovláska.
„Cože?“
„No, nezbývá moc času a nemáme tu nejrychlejší poštu...“
„Buď v klidu, mně bude stačit, když se přepásáš pentlí a lehneš si tam.“
„Jo, to půjde.“
A protože napřesrok si to zopakovaly, začala mít tyhle obskurní svátky vlastně i docela ráda.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Smutné svátky
« Reply #5 on: 04. Dec 2021, 22:09 »
Smutné svátky

[„No, jednu výhodu ta čistka měla,“] zhodnotil Champbacca jednoho večera, když se po celodenním rozebírání šrotu podíval na kalendář a zjistil, kolikátého je. [„Vánoce začaly bejt trochu snesitelnější.“]
Nikdo mu neodpovídal, protože na lodi byl kromě něj jenom M‘Kesh a toho takové abstraktní věci vůbec nezajímaly, tak pokračoval sám.
[„Konečně na ně můžu okázale srát, konečně mi nikdo necpe do pracovny blikající píčoviny, konečně nemusím strávit dlouhý hodiny vymejšlením, komu dát jakou zbytečnou kokotinu co nejvíc od srdíčka. A konečně dostanu přesně to, co chci, tebe.“]
Načež se natáhl pro kanystr sullustanského ginu a celý ten večer mu bylo dobře.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Další dárek
« Reply #6 on: 04. Dec 2021, 22:22 »
Další dárek

Kapitánování byla těžká práce, ale Simbacca to zvládal. Neměl kvůli tomu ale moc času na jiné věci a v kombinaci s omezenými zdroji povstalců to byla před Vánocemi docela vražedná kombinace.
[„Za chvíli budu posílat objednávku na poslední letošní zásobování,“] oznámil ženě trochu zasmušile. [„A chtěl bych něco vzít i tobě. Přála by sis něco speciálního?“]
[„Vlastně jo,“] pravila tak rozhodně, že o tom musela přemýšlet, [„úplně to samý, cos mi dal ke Dni života.“]
Což chvíli nechápal, protože na Den života jí nedával nic, natož speciálního, ale pak se mu na tváři rozlil spokojený úsměv a nadšení byli oba.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Vindavské Vánoce
« Reply #7 on: 04. Dec 2021, 23:47 »
Vindavské Vánoce

Už je tu zas ten vánoční čas. Větší zima, kratší dny, sníh a vítr. Někdo to tak má rád. Někdo prý dostává i dárky z vyšších míst. Taky jsem si zkusil něco přát, ale politbyro mě nevyslyšelo, odvezlo mi zbytek rodiny do gulagu a prý nemám provokovat, jinak pojedu taky. Chápu, stejně ani nemám stromek.
Tak si přeju jen jednu maličkou věc, abys tu se mnou zase byl ty, tak jako před mnoha lety, kdy byl svět ještě v pořádku a ne černý, ale jenom tmavě šedivý. Tebe, zemiaku, protože takové Vánoce jsou prostě mnohem lepší než ty bez tebe.

Fandom: Lotyšské vtipy
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: