Author Topic: Téma číslo 3503 (2. 12. 2021) - Miluju tě, i když jseš nemocná a vypadáš hrozně.  (Read 380 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Miluju tě, i když jseš nemocná a vypadáš hrozně.
Přitom ta ludra nemocná nebyla, jen chtěla výmluvu, aby mohla zůstat doma a psát drabbly!
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Zakecávka
« Reply #1 on: 02. Dec 2021, 16:21 »
Zakecávka

Normálně Ava nemocná nebývala, ale jakmile se jí nahromadily starosti se studiem, prací, Yrsou a domácností, bylo vlastně jen otázkou času, kdy přijde domů usmrkaná, se zarudlýma očima a neupravenými vlasy.
„Koukni, Yrsí, máma je doma!“ zahlásil Asbjorn a užuž šel s dcerou Avu přivítat, zarazil se však mezi dveřmi.
„No zatraceně, ty teda vypadáš příšerně. Absolutně nezdravě!“ zahalasil zbytečně nahlas.
I bez obvyklé jiskry v oku Ava svého milého probodla velmi nepříjemným pohledem, což Asbjorna donutilo se lehce ošít.
„Ale furt tě miluju, neboj. Co kdyby ses šla hezky posadit a já bych ti udělal nějakou spešl meducínu, hm?“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
V nemoci i ve zdraví
« Reply #2 on: 02. Dec 2021, 18:14 »
V nemoci i ve zdraví

„Nechoď sem,“ huhňala Sara s plným nosem. „Mohl by ses mě leknout,“ ušklíbla se, i když ve skutečnosti spíš nechtěla Johnyho nakazit, a tak se snažila držet si ho od těla.
Jenže to nešlo, protože Johny byl… Johny. Jeho hlava právě nakukovala do ložnice a pozorovala po bradu zababušenou Saru, která vypadala opravdu zničeně. „Teda… ty vypadáš vážně hrozně,“ zaznělo z jeho úst s naprostou upřímností. Když si však uvědomil, co řekl, zastyděl se. „Promiň, tak jsem to nemyslel – miluju tě pořád, však víš… v nemoci i ve zdraví.“
Aby dostál svých slov, uvařil jí polévku a udělal pořádný čaj.

Fandom: Felix Felicis!

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Rýma je príma
« Reply #3 on: 02. Dec 2021, 19:57 »
Býba je príma

„Bypadám hrozně,“ prohlásila Audrey huhňavě, zatímco upírala skelný pohled na Elijaha, který zrovna pokládal na noční stolek tác s horkou polévkou a čerstvou dávkou životabudiče. Elijah si samozřejmě nemyslel, že vypadá hrozně, Audrey vypadala skvěle za všech okolností a v jeho očích by byla nejkrásnější, i kdyby na sobě měla pytel od brambor a na hlavě vrabčí hnízdo. Nicméně byl rád, že k takovým experimentům se vzhledem se neuchylovala. „Nevypadáš. A za chvilku už ti bude i dobře,“ ujistil ji, pomohl jí se posadit a přemístil jí tác na klín, aby se mohla najíst.
„Miluju tě,“ broukla.
„Já tebe taky.“

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rozumná reakce
« Reply #4 on: 02. Dec 2021, 22:10 »
Rozumná reakce

Algernnon de Bray, druhá svého jména, byla sice výstavní zrzka, co uměla svůj vzhled náležitě prodat, ale když se ráno probudila, zas takový zázrak to nebyl. Své o tom věděl nejen Sien, který měl občas tu smůlu se probouzet vedle ní.
„Miluješ mě?“ optala se krátce po jednom takovém probuzení, bez jakéhokoliv předchozího varování, a on odpověď znal. Nenásledovalo tedy žádné váhání, žádné zamyšlení nad tím, že je nenalíčená, rozcuchaná a případ pro celé konsilium psychiatrů, nýbrž prostá a rychlá odpověď.
„Samozřejmě, má paní.“
Částečně to byla pravda, hlavně ale nechtěl být za případné zaváhání vykastrován a vyhozen do vesmíru.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Kapitánovo kotě
« Reply #5 on: 02. Dec 2021, 22:19 »
Kapitánovo kotě

Ráno bylo na Jolly Jediovi poněkud neveselé, když se Simbacca dozvěděl o nemoci svého miláčka, ale o jednu snídani a dobrou zprávu později už to vypadalo mnohem lépe. Aby taky ne, když zjistil, že jde jenom o lehkou otravu jídlem, na kterou nebudou ani potřeba žádné zvláštní léky.
[„Neboj, všechno bude v pořádku,“] uklidňoval tu trýzněnou duši pěkně v zahradách na čerstvém vzduchu, [„já tě nedám. Mám tě pořád moc rád, i když slintáš, teče ti z čumáku a pelicháš jak divá.“]
Merumeccu, která to pozorovala zpovzdálí s rukama založenýma na hrudi, jen nevěřícně kroutila hlavou a Zubejdu trochu nesnášela.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Proti přírodě
« Reply #6 on: 02. Dec 2021, 23:13 »
Proti přírodě

Bylo to proti přírodě a Flann to moc dobře věděl. Aurora za sebou sice měla operaci, která díky umění lékouzelníků od Munga značně zvýšila její šance na dožití se důchodu, ale za zdravou by ji asi neoznačil ani největší optimista. Když ji přivezli ze sálu, byla ještě v bezvědomí, bledá a vysloveně vychrtlá, měla prostě k ideálu zdravé ženy, s níž by se měl druid pokoušet o pokračování linie, proklatě daleko.
Přesto ji vzal za ruku a těšil se, až se probudí a bude ji moct ujistit o tom, že ji miluje, ať si jeho konzervativní příbuzní třeba prasknou zlostí.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Zapálený začátek
« Reply #7 on: 02. Dec 2021, 23:36 »
Zapálený začátek

Miranda Lenico si nejdřív nebyla jistá, jak se zachovat. Ze své kolegyně jasně cítila víc než jen obdiv, ale že by se jí hned musela vrhnout do náručí, před svědky, to se rozhodně říct nedalo. Chtěla tomu dát čas, ovšem celou věc značně uspíšil útok jedijské chátry: Citadela se otřásla v základech, ale Mirandino srdce též. Uvědomila si, že k ní vlastně taky něco cítí, a to i poté, co je výbuch pocuchal a Neryssa skončila s popáleninami na ošetřovně.
Tak jí to při první příležitosti řekla a dobře to dopadlo.
Asi i proto, že na tom byly dost podobně.

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

 

Další pískoviště: