Author Topic: Téma číslo 221 (7. 12. 2012) - Šála s čepicí  (Read 1673 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
V tomhle počasí je Šála s čepicí to nejlepší, co si vzít s sebou ven. Tedy až po medovině.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pletací perverze
« Reply #1 on: 07. Dec 2012, 12:03 »
Pletací perverze (20 BBY)

[„Tati?“] ozval se ode dveří hlas nesmělého bonzáka začátečníka, [„Můžeš promluvit s Jessicou? Už je zase sjetá.“]
Velmistr si povzdechl. Byl tím posledním, kdo by někomu chtěl omezovat svobodné fetování, ale pravdou je, že jeho bývalá padawan to poslední dobou dělala až podezřele často. Na druhou stranu ještě pořád věřil, že to má pod kontrolou, a nechtěl se vměšovat zbytečně.
[„A jsi si jistý?“] zeptal se, doufaje v Simbaccův unáhlený úsudek.
[„Sedí u jezera a plete. Má hotovou čepici, teď dělá šálu.“]
[„To nic neznamená, to občas dělám taky,“] zalhal otec.
[„No jo, jenže ona to plete z mých chlupů!“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ruské Vánoce
« Reply #2 on: 07. Dec 2012, 12:13 »
Ruské Vánoce (2186)

Moskva se proměnila v peklo na Zemi, ale stejně si našli čas, aby oslavili Vánoce.
Narva to sice nechápala, ale Grok neustoupil a dostala za úkol sehnat stromeček, zatímco on sháněl dostatečnou zásobu vodky. Když se po dvou hodinách vrátil s cisternou, musel uznat, že si počínala skvostně.
Protože stromek prostě sehnat nemohla, využila jinou lidskou tradici a vyrobila vánočního sněhuláka.
Zmražený kanibal měl na sobě šálu s čepicí, v hlavě vraženou mrkev a byl ověšený blikajícími optickými kabely z nedaleké zničené radiostanice. Posloužil jim dobře a než za pár dní rozmrzl, hladoví Rusové jej připravili o všechno včetně mrkve.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Co jsou Vánoce?
« Reply #3 on: 07. Dec 2012, 16:12 »
Co jsou Vánoce?

Když jsem vešla do pokoje rozhlédla jsem se kolem sebe a viděla všechny ty ozdoby. "Co to je?" zamračila jsem se na Anakina co stál kousek odemně.  "No to je vánoční výzdoba." řekl Anakin tiše. "Doufal jsem, že ti to udělá radost." Koukla jsem se na něho a zmateně se rozhlédla. "Neznám vánoce co    to je?" Anakin mi   podal   zabalenou krabici. "Rozbal si to..." řekl tiše. Rozbalila jsem si tedy krabici, která byla docela veliká, vytáhla   jsem z krabice šálu s čepicí.   
"Co to..." Anakin mě přerušil. "Tohle je šála dá se na krk a čepice."   
"Veselé Jedi vánoční svátky."

Fandom: StarWars
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Jů! Co to je?
« Reply #4 on: 07. Dec 2012, 20:44 »
Jů! Co to je? (22 BBY)

[„Jů!“] výskal Simba a okamžitě se vrhnul k balíčku, který na něj čekal. Nebyl nijak velký, ale to nevadilo, protože byl červený a měl velkou zelenou mašli a taky proto, že na něm bylo jeho jméno. Které si ale stejně ještě neuměl přečíst.
[„Za co?“] vůbec nechápal, proč dostal dárek.
„Za to, jak ti to jde s tvým výcvikem,“ zalhala mu Jess a pohladila ho po hlavě. „Tak už to otevři, ne?“ pobídla ho.
Simba se nenechal dlouho přemlouvat a už vytahoval pletenou čepici s šálou. Nikdy dřív nic podobného neviděl, takže si málem snědl oblečení na svůj první Výlet.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: