Author Topic: Téma číslo 3469 (29. 10. 2021) - Nedoručeno  (Read 289 times)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Téma číslo 3469 (29. 10. 2021) - Nedoručeno
« on: 28. Oct 2021, 20:40 »
Ať už jste doma nebo ne, obvykle vám stejně přijde od pošty zpráva, že jste doma nebyli. Prostě nedoručeno.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Adresát nenalezen
« Reply #1 on: 29. Oct 2021, 09:24 »
Adresát nenalezen

Mrzí mě, že jsme si ne vždy rozuměly. Že já jsem tě nechtěla chápat a byla jsem sobecky zahleděná do sebe. Šlo mi jen o vlastní štěstí a bylo mi jedno, jestli tím bude trpět celé okolí nebo jen ty. Přitom o tebe mi mělo jít nejvíc. A ve chvíli, kdy jsem to začala vidět, tak bylo pozdě. A toho budu do smrti litovat.

Navždy tvá milující sestra


Allrianne s povzdechem odložila brk, letmo přejela dopis pohledem, než ho úhledně složila do obálky, kterou zalepila, nadepsala, a pak přidala do krabice k ostatním dopisům, které si Arisielle už nikdy nepřečte.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Prokletí
« Reply #2 on: 29. Oct 2021, 11:02 »
Prokletí

Karamelka měla v doručovací služby vždycky poměrně důvěru, protože se jí doposud nestala žádná vyloženě doručovací tragédie, takže neměla důvod na doručovatele zanevřít.
Sranda začala ve chvíli, kdy čekala balík z Ameriky a nikdo jí měsíc neřekl, že už ho má na poště. A pak to začalo. Nedoručené vánoční dárky, balíky doručené na špatnou adresu na druhé straně vesnice...
To prokletí se dostalo na vrchol asi přes léto a podzim jinak skvělého roku 2021, kdy měla během posledních tří měsíců problém asi se čtyřmi balíky z pěti, které si objednala. Naštěstí se i ty ztracené a nedoručené nakonec někde našly.

Fandom: realita

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Randomizační rukopis
« Reply #3 on: 29. Oct 2021, 22:41 »
Randomizační rukopis

Z Wyrrgyho neschopnosti napsat správně jméno vlastního bratra vznikla spousta více či méně humorných situací. To, že občas místo Salltrynovi poslal čumkartu Saltrinovi, však byla jenom špička ledovce, neboť jméno jeho bratra nebylo zdaleka jediné, které kazil.
Vlastně nedával matčino, otcovo, jména dalších sourozenců, kamarádů ani adresy důležitých úřadů, kam sem tam jako majitel přepravní společnosti něco poslat musel. I tyto dopisy pak končily na nevídaných místech, v rukou zaskočených tvorů, kteří o Wyrrgym dosud vůbec neslyšeli, a nakonec přirozeně také ve skartovačkách či muzeích s kuriozitami.
Drtivá většina jich ale skončila nedoručená, protože je prostě a jednoduše doručit nešlo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sranda se smlouvami
« Reply #4 on: 29. Oct 2021, 22:54 »
Sranda se smlouvami

Málokdo tomu věřil, ale i mezi imperiálními kontrolory byli lidé se smyslem pro humor, byť trochu divným. Třeba ta dvojice úředníčků, co procházela záznamy znárodněných společností.
„No, pak je tady InnNova Corp., těžební společnost,“ pravil první z nich po otevření dalších desek a nadiktoval kolegovi IČO a takové ty věci.
„Hmm, zakladatelem byl bývalý mistr Jedi,“ hlásil druhý díky náhledu do lepší databáze. „Ale nemám tu hlášenou žádnou podezřelou nebo rebelantskou aktivitu… počkej, tohle je zajímavé. Hádej, čím při zakládání ručil?“
„To se vůbec neodvažuju hádat.“
„Chrámem Jediů.“
„Ručil, ručil… ale nedoručil.“
A jestli neumřeli, tak se tam hihňají dodnes.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Psaní od pohřešované
« Reply #5 on: 29. Oct 2021, 23:33 »
Psaní od pohřešované

Hledat rodiče čtrnáctileté holky, kterou našli v pralese, bylo pro lovce z Fort Mist o to náročnější, že si přesně nevzpomínala na své příjmení. Navzdory zranění hlavy však vypotila několik možných variant a rodnou planetu, Naboo, a tak prostě rozeslali několik dopisů a doufali, že se o ni někdo přihlásí. Nepřihlásil.
„Je mi líto,“ oznámil jí po pár dnech bez odpovědi ošetřující lékař. „Dostali jsme dvě odpovědi, že tě neznají, zbytek skončil nedoručený, protože nikdo toho jména neexistuje.“
„To je škoda,“ povzdechla si Lana a doufala, že jí to sežere, protože zpátky k rodičům se prostě a jednoduše vrátit nemohla.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: