Author Topic: Téma číslo 3468 (28. 10. 2021) - Pokrevní bratři  (Read 344 times)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Pokrevní bratři.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Stvrzeno studeným
« Reply #1 on: 28. Oct 2021, 22:11 »
Stvrzeno studeným

„Tak jsem někde čet’,“ nadhodil Dylan, když s Barrym trávili část prázdnin na táboře a měli zrovna hlídku, „že z nás můžou bejt klidně bráchové i pokrevně, jen že si na to musíme přísahat.“
„A to je jako všechno? Odříkáš pár slov a tradá?“ povytáhl Barry skepticky obočí.
„No a ještě se každej trochu říznem, dáme to k sobě, abysme si jako vyměnili krev. Jako že symbolicky bude tvoje krev proudit ve mně a zase naopak. Mi to přišlo docela hustý,“ vysvětlil Dylan zjednodušeně podstatu. Barry se na to netvářil zcela nadšeně.
„A neříznem se radši těma pivama ze studánky?“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Dva omyly
« Reply #2 on: 28. Oct 2021, 22:49 »
Dva omyly

Jake měl hodně sourozenců, mnohem víc, než by si přál, a hlavně měl hodně sester (opět mnohem víc, než by si přál, protože sestry mohly poměrně snadno otěhotnět). S většinou z nich ovšem sdílel jen polovinu stejné krve či genetické informace, nebo s nimi nesdílel informaci ani krev žádnou, ale list papíru z nich ty sourozence dělal. A nedalo se říct, že by všechny své sourozence neměl rád, to měl, ale Alec mezi nimi přece jen tak trochu vynikal, protože podědil stejně jako Jake to nejlepší ze svých příšerných rodičů. Stejnou dávku genů, stejnou krev a stejně nezaujatý vražedný výraz.

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dojemná dvojka
« Reply #3 on: 28. Oct 2021, 23:02 »
Dojemná dvojka

Churr a Michurrin byli zvláštní dvojka. První byl už v mládí při síle a když dal něčemu facku, už se to obvykle neprobralo, ten druhý se z problémů vykecával a jeho nejsilnější stránkou byla vrozená inteligence. Přesto spolu trávili dost času nejen v rodné vesnici, ale i v Zemi stínů, kde jeden tahal druhého z bryndy a nakonec se tam stali i pokrevními bratry. Jak ostatně lépe využít toho, že je napadla smečka kynrathů a krve bylo všude dost, že? Své přátelství tím stvrdili a nelitovali toho.
A co víc, toto přátelství přetrvalo i poté, co se stali sourozenci eskymáckými.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Setkání sourozenců
« Reply #4 on: 28. Oct 2021, 23:08 »
Setkání sourozenců

Když tenkrát Fróðiho v argentinské nemocnici zachránila transfuze překvapivě kompatibilní krve, byl za to samozřejmě rád, ale považoval to za uzavřenou věc. Nebylo tomu tak a ještě před odchodem z nemocnice si ho dárce našel s tím, že si musí promluvit.
„Ahoj, já jsem Rodrigo. Máš chvilku?“ zahlásil od dveří a doufal, že se tím tykáním nedopouští nějakého faux pas. Nedopouštěl.
„Jasně, já jsem Fróði. Známe se?“
„Zatím ne, já jsem ten dárce, cos dostal jeho krev.“
„Páni, tak to jsme teď vlastně něco jako pokrevní bratři, co?“
„No, víš, proto jsem tu, to jsme možná byli i bez toho...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Krvácející kámoši
« Reply #5 on: 28. Oct 2021, 23:26 »
Krvácející kámoši

Syarezz se Saltrinem toho měli hodně společného. Nejen to, že byli silnější než chytřejší, ale například i skoro všechny zájmy, jmenovitě tedy kashyyycký fotbal.
Syarezz byl útočník, Saltrin brankář, oba si ale na trénincích padli do noty a tolikrát se nechali slyšet, že je mrzí, že si nejsou bratry, až jim někdo chytřejší z týmu poradil starou šošónskou variantu bratrství, tu pokrevní. To se jim líbilo, nezamlouvala se jim však vidina, že by se kvůli tomu museli říznout.
Byl tedy jistě osud, že se pak při rozcvičování srazili hlavami tak mocně, že z nich obou teklo krve jako z volomuta.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Zkouření bratři
« Reply #6 on: 29. Oct 2021, 11:05 »
Zkouření bratři (nedělní žolík)

Pochopitelně, že je to někdy napadlo. Vlastně poměrně brzy a ne jednou. Ignác se Skyem byli zkrátka nerozlučnou dvojkou, takže nebylo divu, že i jim přes zakouřenou mysli proběhl nápad, že by se mohli stát pokrevními bratry.
"Já tě nevím, jestli to chci riskovat... Co když máš nějakou děsně smrtící chorobu?" šklebil se Ignác pobaveně.
Sky kroutil očima. "Tu bych dostal leda tak od tebe." A měl pravdu.
Nakonec se ale na řezání do rukou vykašlali a rozhodli se, že svoje bratrství spečetí vyhulením vlastní úrody. Ostatně na to, aby byli bratři, si nepotřebovali vyměňovat ani nejmenší množství krve.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: