Author Topic: Bonus číslo 398 (20. 10. 2021) - Drsná láska  (Read 313 times)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Iron Bull má ve věcech jasno a ví, co chce. A chce to tvrdě. Ale taky má rád volnost a své postelové oběti po citové stránce (na rozdíl od jakékoliv jiné stránky) nesvazuje. Jeho drsná láska se ale i tak dá proměnit v opravdový vztah, stačí, když vlastnoručně zabijete draka a z jeho zubu vyrobíte fancy přívěsek.
Takže tenhle bonus musí být pořádně drsný a zároveň rozněžnělý, přičemž by v něm měl figurovat nějaký dárek.

Hardcore verze bude taky drsná - fandom realita a ani trochu AU! (Ale nevím, kdo to bude kontrolovat, protože to polovina lidí nebude chtít číst. Já určitě ne.)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Prokletá válečnice
« Reply #1 on: 20. Oct 2021, 10:58 »
Prokletá válečnice

„Je prostě prokletá,“ usoudil Frigg zamyšleně, zatímco s Percym zamyšleně sledovali Ali, která se chovala jako vyměněná.
Proč by jinak obří drsná válečnice seděla na balvanu a trhala okvětní lístky sedmikrásky ve stylu má mě rád, nemá mě rád?
„Má mě rád!“ vykřikla Ali nakonec šťastně a vyrazila k Friggovi, kterému se v očích zračilo čiré zděšení, protože k němu mířila s obří zakrvácenou sekerou. Na té sekeře byla mašlička.
„To je pro tebe,“ sdělila válečnice gnómovi a sekeru mu podala. Zhoupl se mu žaludek a to ani nevěděl, že to ostří před chvílí zamordovalo páreček obrů. Jako důkaz lásky.

Fandom: Lamy & DnD

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Milý Mand‘alor
« Reply #2 on: 20. Oct 2021, 21:59 »
Milý Mand‘alor

Bylo po boji. Všude se válely hromady trosek a mrtvoly, některé ve více než dvou kusech, obzor hořel a na místo, kde stály poslední dvě postavy, doléhalo sténání umírajících.
Darth Vodka vypnula světelný meč, obrněný vazoun po jejím boku si přehodil kanón přes rameno, oba se rozhlíželi. Ona vypadala spokojeně, u něj díky té helmě těžko říct, každopádně právě on zahlédl cosi na zemi a sehnul se pro to.
„Je libo suvenýr, má lásko?“ pravil drsně a podával jí rozšklebenou hlavu velitele místních povstalců. První dáma Galaktického impéria se usmála.
„Sladké. Chceš prcat, co?“
Chtěl, a čas měli, tak co…

Fandom: Star Wars: Nightfall
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Důmyslný dárek
« Reply #3 on: 20. Oct 2021, 23:05 »
Důmyslný dárek

„Myslíš, že si s tím poradíš?“
„Že váháš,“ odfrkl si Fróði, momentálně drsnější než šmirglpapír, při pohledu na návod přiložený k dárku, ale jistý si tedy vůbec nebyl. Na to, že už toho zažil docela hodně, měl totiž s láskou na skřipci překvapivě málo zkušeností a všechny ty provazy, zámky a přezky ho trochu mátly.
„Dej mi hodinku a zatím vymysli nějaká bezpečnostní hesla, jo?“ uzavřel to, podal jí bič, který ke stavbě nepotřeboval, vypoklonkoval ji na chodbu a mohl se konečně tvářit bezradně.
Nakonec z toho sice postavil funkční trebuchet, ale na původní účel to musela přestavět lodní šéfinženýrka.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dárek pro dračici
« Reply #4 on: 20. Oct 2021, 23:53 »
Dárek pro dračici

V Zorbově paláci byla každá láska drsná, o tom věděla své každá z mnoha konkubín. I ta, co měla trochu větší štěstí než ostatní, protože se do ní zamiloval jeden z pirátů. Navštěvoval výhradně ji, miloval ji fakt vroucně a často tak, že skoro nemohla chodit. A na oplátku chtěl, aby ho pořádně řezala důtkami, což se jí vlastně docela líbilo.
Po jedné takové společné štaci od něj dokonce dostala dárek. Když z krabičky sundavala ozdobnou pentli, celá se rozněžnila, ačkoliv tušila, že svoboda se tam nevejde. A pak to konečně viděla.
„Jéé, nový šokový obojek, tos nemusel, taková škoda...“

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Romantika v ruinách
« Reply #5 on: 31. Oct 2021, 21:42 »
Romantika v ruinách (nedělní žolík)

Saxa měla své zbraně ráda a pečlivě se o ně starala, protože takový zaklínačský meč byl po čortech drahý. S nohou opřenou o uříznutou gryfí hlavu čistila stříbrnou čepel kousek od ruiny, kterou nazývala domovem, aby se k jedné hlavě po chvilce přidala druhá, baziliščí, o kterou si pro změnu opřel nohu Mauro, aby vyčistil své zbraně. A protože svou zaklínačku zbožňoval, natáhl se k ní pro polibek, přičemž bylo jasné, že to v noci řádně a divoce oslaví při světle svíček. Ještě před tím jí ale opatrně vpletl baziliščí pírka do vlasů, protože už určitě prošvihl nějaké to výročí.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: