Author Topic: Bonus číslo 395 (6. 10. 2021) - Ideální romance  (Read 263 times)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Když se řekne ideální romance, Cassandra Pentaghast preferuje muže, co ji zahrne svíčkami, květinami a milostnou poezií. A proto by i bonusové drabble mělo zahrnovat všechny tyhle věci v množství větším než malém.

Hardcore verze se tu přímo nabízí, musí to být ve verších!

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Láska hory přenáší
« Reply #1 on: 05. Oct 2021, 09:47 »
Láska hory přenáší

Johny nosil svoje srdce na dlani. Láskyplné, dobré srdce, které už kdysi věnoval jediné dívce a od té doby nedokázal milovat nikoho jiného, přestože se jejich cesty rozešly.
Když znovu dostal šanci, chytil ji za pačesy a nepustil; Saru hodlal hýčkat a milovat tak, jak si zasloužila.
A tak připravil vanu s pěnou, všude okolo rozestavěl a zapálil vonné svíčky, rozházel okvětní lístky růží, nalil kvalitní červené víno, a než přišla jeho vyvolená z práce, ještě si tiše přeříkával těch pár veršů, co jí hodlal večer broukat do vlasů: „Ty jsi první a poslední můj hřích, nepotkat tě, nemiloval bych…“

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Idiotův ideál
« Reply #2 on: 06. Oct 2021, 00:59 »
Idiotův ideál

Fróðiho většina vonných svíček odpuzovala a z růží a jiných nejedlých kytek moc na větvi nebyl, přesto právě větší než malé množství obojího pečlivě rozmístil po kajutě svého prvního důstojníka a vypadal nadmíru spokojeně. Co by se jednou za čas nepřemohl, že?
Jakmile svíčky zapálil, vytáhl ještě připravené psaníčko a radši si ho ještě jednou přečetl, kvůli hrubkám.
„Nade všechny poklady jsi mému srdci drahá, když se na mě usměješ a tuplem když jsi nahá.“
Přiblble se uculil, položil ho na stůl, zatížil ho čokoládou a urychleně vycouval, protože přeci jen musel podobný postup zopakovat ještě v dalších jedenácti kajutách.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Prchavá přítulkyně
« Reply #3 on: 06. Oct 2021, 21:24 »
Přítulkyně

Taylor Bane si o sobě nemyslel, že je Pan Dokonalý, ale mínil se k takovému ideálu alespoň přiblížit, minimálně v jejích očích ano. A tak prakticky vykoupil malý krámek na rohu ulice, aby každou píď nábytku pokryl svíčkami. Nějaké ty květiny nesměly chybět, jen netušil, jaké přesně vůbec měla ráda, a tak vzal od každé té hezčí něco. Stejně mu zase prchne, protože nebyla zrovna jednou z těch, co by se nechaly svázat sliby a sladkými řečmi, což ho na ní fascinovalo. A stejně si později pár sladších slov neodpustil. „Však budeš-li mě milovat, já za lásku chci život dát…“

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Poetické přivítání
« Reply #4 on: 06. Oct 2021, 22:42 »
Poetické přivítání

Asbjorn se těšil, až si po příchodu z práce pohraje s Yrsou, ale ta ho neběžela přivítat jako obvykle, a místo toho panovalo doma přítmí. Světlo tvořila akorát ze svíček vyskládaná šipka, která docela jasně ukazovala do ložnice. A tak se tam vydal, přičemž se málem přizabil na hromadě růžových okvětních lístků. V ložnici byly další svíčky, ale hlavně tam na posteli polehávala Ava zabalená do županu, s růží za uchem a kývala na něj prstíkem. „Pojď, miláčku, pojď si mě rozbalit. Podprsenku mám na háčku, do nebe tě chci odpálit.“ A tak šel, no, copak mohl takové pozvánce odolat?

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Instantní idyla
« Reply #5 on: 06. Oct 2021, 22:54 »
Instantní idyla

Mamakawa netušila, co má od pozvání ke kominickému mistrovi domů čekat, ale šla. Docela se jí líbil, tak si říkala, že nějaké to seřvání kvůli němu klidně vydrží.
Když jí otevřel, pochopila, že se nemusí bát. Všude hořely svíčky a válely se okvětní plátky růží i celé kytky, zahlédla dvě skleničky vína a mistr začal zpívat…
[„Co tě učím, nemám spaní, jinou v hlavě nenosím, nechceš stát se mojí paní, když tě hezky poprosím?“]
Možná byl trochu zbrklý, ale fešák, zajištěný, očividně romantik, prostě ideál, takže samozřejmě chtěla.
Škoda jen, že hned ráno musel neplánovaně vyrazit bránit nějaké debilní Kachirho.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Posouvací piknik
« Reply #6 on: 06. Oct 2021, 23:14 »
Posouvací piknik

Banana toho o Dathomiru věděla dost, takže jak se tak rozhlížela kolem, byla poněkud zmatená. Načervenalé světlo západu slunce by pochopila, všudypřítomné svíčky taky, ovšem ty květiny nevypadaly ani trochu masožravě a místo oltáře s obětinou viděla piknikový košík a na dece vedle něj čarodějku. Neozbrojenou a povědomou, takže přistoupila blíž a bez okolků si sedla vedle ní.
„Dík, žes přišla, cizinko, já kousnu tě jen malinko,“ pronesla Sabri‘na kouzelně a přitom bez jakékoliv místní magie, „tak už odlož pláty zbroje, víc než sestra chci být tvoje.“
Samozřejmě se jí to jen zdálo, ale kdo říká, že to nebyla předtucha?

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: