Author Topic: Téma číslo 3440 (30. 9. 2021) - Osvoboditel  (Read 156 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Téma číslo 3440 (30. 9. 2021) - Osvoboditel
« on: 29. Sep 2021, 17:17 »
Máme tu poslední zářijové téma a už zítra přijde osvoboditel. Možná. Možná taky ne.
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Očekávané odemčení
« Reply #1 on: 30. Sep 2021, 06:21 »
Očekávané odemčení

„Hmm, ale jako jo, byl to zajímavý experiment.“
„Jo, to rozhodně. Ale, ehm, už bys mě možná mohl pustit, ne?“
„Myslíš? Mně se takhle líbíš.“
„Haha, srandičky. Tak dělej, nebo ti to příště oplatím.“
„No to by mi ale zrovna nevadilo. Ale no jo, no jo, už jdu na to. Hmm… ups?“
„Jak jako ups, co je?“
„Já nevím, jestli k tomu byly klíčky…“
„Děláš si ze mě srandu? Jak jako nebyly klíčky? U Merlina, seš snad kouzelník nebo ne?“
„Ty se toho naotravuješ.“
O jednu alohomoru a odhozená pouta později se mohlo ve slibně načatém večeru v klidu pokračovat.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Hrdina národů
« Reply #2 on: 30. Sep 2021, 09:32 »
Hrdina národů

„Zde stojí náš osvoboditel, ten, který utekl ze spárů smrti, prošel napříč zemí, zachránil nespočet životů, prošel Sovngardem a zahnal Alduina, zpátky do stínů, z kterých už znovu nepovstane,“ hlásal pyšně jarl Bílého průsmyku, ukazuje přitom na khajiita stojícího vedle.
Mourek ho nevnímal; více ho zajímaly vážky a motýle, co létali okolo. Měl co dělat, aby odolal a hned se za nimi nerozběhl.
Ani osvoboditelova vůle však nebyla nezlomná, takže než jarl dokončil svůj dojemný proslov, Mourek se prostě rozběhl pryč, za hlasitého mňoukání lapaje po hmyzu.
Koukali na něj v šoku, ale do kronik ho jako osvoboditele stejně zapsali.

Fandom: Skyrim

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Zachránce začarovaných
« Reply #3 on: 30. Sep 2021, 21:54 »
Zachránce začarovaných

Jim začal po jisté době přemýšlet, že mezi jejich domem v Milwaukee a domem Jacoba s Maksem v Prasinkách zřídí nějaký speciální přemisťovací kanál, protože frekvence jeho návštěv od narození malého Udinova značně vzrostla, a on se neustálým přemisťováním nehodlal vyčerpat, případně nemínil utratit majlant za letaxový prášek. "Tak kde máme toho pacienta?" optal se s povzdechem. "Na střeše," zatvářil se Jacob omluvně, ale on se ho vážně snažil přemluvit, aby slezl, nicméně Maks jen zaprskal nazpět. Každopádně Jim na tahání Makse ze střechy neměl čas a tak ho z kocouří podoby do lidské proměnil přesně tam, kde zrovna byl.

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4335
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Osvoboditel Olda
« Reply #4 on: 30. Sep 2021, 21:55 »
Osvoboditel Olda

„Víte, život není jenom o penězích,“ pronesl pancéřovaný hrdina, jenž si zrovna užíval všechny výhody pozvání k Zorbovi do paláce na Bespinu. Nejen tímto prohlášením si vysloužil pozornost širokého okolí, o což mu tak trochu šlo, takže mohl pokračovat.
„Já mám například peněz dost, tak jsem se rozhodl začít osvobozovat planety z Imperiálního područí. Není to lehká práce, ale za ten pocit to stojí. Ten pocit, když můžete dítěti říct, že už ho díky vám nikdo nebude vykořisťovat, je k nezaplacení.“
Ironie toho, že se takhle chvástá před otroky, mu byla dokonale skryta, ale naštěstí mu to skoro nikdo nežral.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8502
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Tuk'Tukův triumf
« Reply #5 on: 30. Sep 2021, 23:50 »
Tuk'Tukův triumf

Tuk‘Tuk nebyl jako ostatní Vibladoni. Tedy ne že by si nějak nevážil tradic a chtěl šlapat po hodnotách svého lidu, to samozřejmě ani náhodou, ale rozhodně ho zajímalo, co je tam daleko za obzorem, a chtěl to vidět na vlastní oči.
Jeho snahy ho od vlastního lidu dost odcizily. Naučil se cizí řeč, naučil se pracovat s novou technologií, zbytek kmene ho pak celkem nepřekvapivě odepsal a měl za podivína, král dokonce přímo za blázna.
Přesto to byl právě on, kdo v tu správnou chvíli jednou ranou z exotické pušky dokonal spojené úsilí partyzánů a stal se osvoboditelem Vibu 3.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6264
  • The Progeny
    • View Profile
Něco za něco
« Reply #6 on: 30. Sep 2021, 23:57 »
Něco za něco (43 BBY)

Champbacca sledoval modravou záři silového pole a přemýšlel. Ono taky nic moc jiného dělat nemohl, když se vznášel nad zemí, byl dokonale imobilizovaný a za pár hodin ho měli popravovat.
Ničeho ale nelitoval. Povedlo se mu oslabit posádku Černého slunce dost na to, aby teď měli civilisté šanci se jejich řádění vzepřít sami, problémem zůstával jenom temný Jedi. Kdyby se tak dokázal nějak vymanit a toho mizeru sejmout…
Myšlenky mu přerušil rámus někde za zdí vězení, série ran a náhlé světlo. Následovaný dusotem nohou několika obyvatel Oblačného města, kteří ho přiběhli osvobodit.
Teď byl na řadě on, aby osvobodil je.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: