Author Topic: Bonus číslo 391 (7. 9. 2021) - OMG  (Read 318 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Bonus číslo 391 (7. 9. 2021) - OMG
« on: 05. Sep 2021, 14:15 »
OMG, či chcete-li Oh My Gin od Žufánka, je jedním z nejprodávanějších českých ginů, a tak by by byla škoda ho vynechat.

Úkol je jednoduchý - v drabblu musí být zmíněno alespoň pět zkratek. Pro lehce hardcore verzi si k psaní musíte ten OMG i nalít.
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Otec odborník
« Reply #1 on: 06. Sep 2021, 23:20 »
Otec odborník

Poggo moc nechápal, proč má táta takovou potřebu mu pomáhat s projektem, ale neprotestoval, protože to neměl v povaze a Rocco mu aspoň mohl podávat věci.
[„Teď mi podej to SSD a šroubovák.“] A Rocco to zkusil.
[„To je tohle?“]
[„Ne, to je chladič. Támhle.“]
[„Aha, to co vypadá jako DOS z AT-TE.“]
[„Wtf?“] nechápal mladší z chlupáčů, vlastně celkem oprávněně.
[„No, nevím, jak se tomu říkalo oficiálně, my tak říkali takový tý drátama omotaný součástce. My jsme vůbec měli spoustu vlastních zkratek, tak třeba...“]
To už to Poggo prostě nevydržel.
[„OMG tati, GTFO, já to tu fakt zvládnu sám!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Velký vzor
« Reply #2 on: 06. Sep 2021, 23:31 »
Velký vzor

Psal se rok 21 ABY a v obnoveném studiu KMH na Kwookrrru seděla nejen příjemná moderátorka, ale s ní také ještě příjemnější Fichurra.
[„Naše posluchače by také určitě zajímalo, odkud se ve vás vzal ten první impuls k založení HMF. Měla jste nějaký vzor?“]
[„Že váháš, mraky,“] pravila Fí a mimoděk brnkla na pár strun svých houslí. [„Ale hlavní byli asi Ding Dong Dugs a pak… no, je mi to trochu trapný, ale ŽABBA.“]
[„Vážně?“] podivila se moderátorka pobaveně.
[„Fakt, jeden čas jsem jich měla plnou MP3.“]
[„Tak to je parádní náhoda, protože ti jsou dalšími hosty tohoto pořadu.“]
[„Nenéé!“]

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Odečtený objev
« Reply #3 on: 07. Sep 2021, 00:22 »
Odečtený objev

Dělat inventuru byla pěkná pruda, ale Simbacca prostě potřeboval vědět, co všechno na palubě má, když už proti tomu Impériu jednou vytáhl. A tak popadl notýsek, tužku a šel počítat všechny ty LAATy a AT-TE.
[„OK, to máme další nevětraný,“] stěžoval si nahlas, zatímco lezl do transportéru, aby zkontroloval nákladový prostor. [„Dva, tři AT-RT, pět sad brnění vojáků ARF, jedna bedna EMP gránatů. To máme jeden, dva, tři...“] počítal a počítal, když tu najednou jeho zrak padl na něco trochu jiného, lepšího.
[„No neke, sušenka!“]
Že kvůli tomu zapomněl průběžný součet a musel začít znova, to ho ani moc neštvalo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
(Ne)realita
« Reply #4 on: 07. Sep 2021, 19:22 »
(Ne)realita

„Omg, tomu bys nevěřila,“ spustila Amarilla, držíc v ruce smartphone a zuřivě přejíždějíc palcem po jeho dotykové obrazovce. „Právě mi napsal můj BFF, že se mnou chce jít na rande.“
Nebohá studentka Mrzimoru, která Amarillu ani neznala, na Nebelvírku vrhla dost zmatený pohled, jasně říkající WTF. Proč jí to ta dylina vůbec vyprávěla? „No, to je fakt skvělý,“ opáčila nezaujatě.
Amarilla její tón nevnímala, naťukala do smsky něco ve smyslu „Uvidíme se po večeři ve sklenících, xoxo“ a ve svém aktuálním rozpoložení podivně rozjuchaná zmizela kdovíkam.
Docela štěstí, že se tohle odehrálo v nějakém moderním universu v neznámé časové rovině

Fandom: Felix Felicis! AU

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Zdravý začátek
« Reply #5 on: 07. Sep 2021, 20:41 »
Zdravý začátek

„A protože jsem to sám nesnášel, tak je jasný, co vás čeká, že jo? Jojo, já vim, že si říkáte ‚proboha ne‘. NKÚ máte teda úspěšně za sebou, ale všichni jste se dostali do přípravy na OVCE, což je skvělý. Snad projdete všichni. Největší voser jsou lektvary, následovaný OPČM, ale to dáte. Přeměňování je lehký a naše KF jakbysmet. A ty další jsou všem fuk,“ mávl Dylan rukou na začátek své motivační řeči při první hodině v dalším školním roce.
„Do příště po vás chci esej, ale kdo mi sežene červený P&M, bude mít bonusový body. Ne, dělám si srandu.“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Řeč kmene MaGoRů
« Reply #6 on: 07. Sep 2021, 20:42 »
Řeč kmene MaGoRů

„No, to KAN ME1 si můžeš zapsat jen když máš splněno AJ3. A DPŘI má jako podmínku zase UDP. Jo a VTI2 jsme si v letňáku zapisovat neměli. Proč vůbec nemáš zapsaný HUDO4?“
„Protože nemám HUDO2 a HUDO3. A co to je to DPRX1 a DPRX2?“
„Didaktika počátečního čtení, a to budeme mít v sobotu s tou babou, co nás má na PPN a AP.“
„To jsou ty praxe, že jo? Tam stačí ten formulář z FPE.“
„Jo, ale nevím, jak na AP, to se prezentuje u SZZ.“
„OMG, v zápise do dalšího ročníku aby se vyznal nějakej titulovanej kretén.“

Fandom: ZČU

 

Další pískoviště: