Author Topic: Téma číslo 218 (4. 12. 2012) - Špatné trávení  (Read 1787 times)

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Úterní téma je vysloveně optimistické. Špatné trávení.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Bolavá bříška
« Reply #1 on: 04. Dec 2012, 21:49 »
Bolavá bříška (19 BBY)

„Je mi blbě,“ pronesla s bolestnou grimasou Jess a převalila se na bok. Včerejší oslavička se trochu protáhla a krom moře alkoholu snědli tak pět divočáků.
[„Já ti říkal, že čím jsi starší, tím hůř takové věci žaludek snáší,“] připomněl ji svá dávná slova Champie a povolával při tom Silou do zbraně aspirin.
„Beztak je to stresem.“
[„Jo.“]
„Eeeee,“ zakňoural Neva, ale na víc se už nezmohl.
„Přesně tak,“ souhlasila Jess a po čtyřech se začala šourat k nejbližšímu zdroji chladné vody. Do té doby, než si všimla Simby chroustajícího kančí kosti a usmívajícího se od ucha k uchu. Otesánek!

Fandom: Star Wars

Keisell Swonn

  • Rytíř politická mrtvola
  • Lemra líná
  • *
  • Posts: 78
  • Ne, řekla jsem, ne.
    • View Profile
Poslouchat mistra svého budu ...
« Reply #2 on: 04. Dec 2012, 22:34 »
Poslouchat mistra svého budu ...

Bolest se nedala vydržet. "Neměla jsem to jíst. Jak jsem mohla vědět, že to ovoce není pro mě!" když sním cokoliv co   mi příjde pod  ruku. Mistr Ka'ahal mě varoval, že   jíst věci co pro mě nejsou nemám jíst. Ležela jsem v posteli   a skučela. "Opravdu si příště dám pozor co mi   mistr   říká."   Slova: "Už nikdy nejez to co ti nepatří." Budu ctít na svou čest, která je věrná síle, že již nikdy ...   
Bolest přerušila dívčinu úvahu a rychlí sprint na záchod přerušil myšlenky. Jsou dvě možnosti buď jídlo bylo otrávené nebo má špatné trávení, ale kdo ví.

Fandom: StarWars
"Ale já říkala, ať na to nesahá!"

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Podrážděné plavidlo
« Reply #3 on: 04. Dec 2012, 23:37 »
Podrážděné plavidlo (4001)

ALICE sebou otřásla.
Posádka, momentálně sestávající ze samotného Pána Nečasu, jeho družky, jeho loajálního šarlatového berserka a jeho švadelny, se okamžitě vrhla k přístrojům, jak jim velely praxí zocelené instinkty.
„Materiální sféra je čistá,“ hlásil Magnar od senzorů, což znamenalo, že po nich nikdo nestřílí.
„Astrální taky,“ reagovala valkýra, což znamenalo, že do nich nenabouralo jiné planární plavidlo.
„Ten plášť taky,“ dodala švadlena, což znamenalo, že zbavila Edvinův plášť zaschlé krve.
Ale loď se otřásala dál, což nedávalo smysl.
Alespoň do chvíle, kdy pilot zkontroloval vnitřní systémy a odhalil, že to poslední slunce, jehož supernovou ALICE nekrmili, nesedlo jejímu zažívání.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Zlaté zaalacy
« Reply #4 on: 04. Dec 2012, 23:48 »
Zlaté zaalacy (21 BBY)

Zalaaca je úžasné zvíře, jak Simbacca velmi brzy zjistil.
Nenáročné, stačilo mu minimum prostoru a světla, inteligentní, neboť se již brzy naučilo reagovat na většinu verbálních pokynů, a nijak výrazně nesmrdělo. Taky žádný z nich nevydával zvuky podobné Adélce, varactylovi vrchní mechaničky, což ocenil nejen velmistr.
Ludvík a Diviš, jediní samci celé skupiny, se navíc nijak nervali, což značně usnadňovalo jejich ustájení.
Všichni taky žrali v podstatě všechno včetně dřeva a trávy, čímž se svému ošetřovateli velmi podobali. Další výhodou bylo, že nedokázali trávit kovy, což Simbacca ocenil hned několikrát, protože mu zvířetem sežraný světelný meč stačilo po projití opláchnout.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: