Author Topic: Téma číslo 3371 (23. 7. 2021) - Láska je ďábel  (Read 357 times)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Pročpak se asi tvrdí, že láska je ďábel?

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Ten pravý
« Reply #1 on: 22. Jul 2021, 21:35 »
Ten pravý

Když došlo na velkou představovačku s rodiči, byl Alan pochopitelně dost nervózní. Ne proto, že by s tím neměl zkušenosti, to spíše naopak, ale proto, že uvést nějak vhodně zrovna Athanáše, to nebyl zrovna jednoduchý úkol. A to se sám Athan dost snažil, jenže svůj poněkud pekelný vzhled změnit nedokázal ani kdyby chtěl.
Když ho však Alanova maminka uviděla, zalapala vyděšeně po dechu. Nakonec jí ale Alan přesvědčil, že nerandí se samotným ďáblem a Athan předvedl, že je naprosté zlatíčko.
Nikoho nemuseli přesvědčovat, co k sobě skutečně cítí, bylo to na nich vidět.
Svatba za pár měsíců to jen potvrdila.

Fandom: Felix Felicis! (AU)

Kimono Oko

  • Drabbler
  • Lemra
  • *
  • Posts: 112
  • Životem ošlehaný kimono
    • View Profile
Samomluva
« Reply #2 on: 23. Jul 2021, 11:42 »
Samomluva

Tohle už vážně není možný. Proč zrovna já?
Vždyť nejsem úplně blbej a troufám si říct, že ani nějak ošklivej. Občas i trochu vtipnej.
Tak v čem je zakopanej pes?

Už to mám! Láska je ďábel!
A protože jsem spořádanej člověk, tak se ďáblovi vyhejbám. Vlastně jsem taková jeptiška, oddaná svému Bohu.
No jasně, to je ono. Láska je ďábel a já jsem anděl, co žije překrásný život bez pokušení a hříchu.

Jsem idiot. Co si to tu namlouvám? Jsem jen neschopnej floutek, který zůstane navždy sám.
A láska je ďábel je ta největší číčovina, co jsem do teď vymyslel.

Fandom: Felix Felicis - Dantovy myšlenky

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Opakovaný omyl
« Reply #3 on: 23. Jul 2021, 14:22 »
Opakovaný omyl

Přestože se mu to už nestávalo, Lavern se probudil s hlavou jako střep. Absolutně si nebyl schopný vybavit, co všechno minulého večera vypil, co všechno dělal. Jen věděl, že to bylo špatné. A přestože normálně by měl tendence přiřknout vinu komukoliv jinému, tentokrát věděl, že si za to mohl sám. Byl to jeho problém a jí se vůbec nedivil. Ale semlelo ho to a proto teď vypadal takhle, ačkoliv jinak večer plný pití zvládal s grácií. Neměl si to připustit, neměl se zamilovat. Láska přinášela jen problémy. A tak bylo přirozené, že o pár týdnů později do toho spadl znovu.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Zralá zamilovanost
« Reply #4 on: 23. Jul 2021, 15:26 »
Zralá zamilovanost

Že má láska vskutku ďábelské rozmary, o tom Ishani věděla svoje, protože když se pomaličku začalo dostávat do podvědomí, komu patří její srdce, mnozí si klepali na hlavu, a nejen na tu svoji, někdy i na tu její, aby zjistili, jestli v ní vůbec něco má nebo je vážně tak dutá, jak její milostná preference naznačovala. Ale ona si prostě nemohla pomoct! Muž jejího srdce byl na rozdíl od těch studentských holátek inteligentní, důstojný, rozvážný, elegantní, zkušený a prostě dokonalý. Kdo by se na těch pár let věkového rozdílu díval, že? V jeho případě se dalo přehlédnout i pár desítek!

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kryptické kázání
« Reply #5 on: 23. Jul 2021, 22:40 »
Kryptické kázání

Ulice všech větších přístavů byly ideální živnou půdou pro nejrůznější pošuky a Kala‘uun nebyl výjimkou. Nikoho tak vlastně moc nepřekvapilo, když se tam jednoho dne mezi všemi těmi zjizvenými pašeráky, polonahými tanečnicemi a nadrženými turisty objevila řádová sestra jakéhosi bizarního náboženství z druhé strany galaxie.
„Střezte se lásky!“ kázala z krabice od kondomů. „Jen odříkání jest cestou k věčnému životu. I ta zdánlivě nejčistší láska vás vede na scestí, do zatracení, láska je prostě ďábel!“
To upoutalo pozornost kolemjdoucího Krassuse Destriela, Devaroniana s prořízlou pusou, co ji okamžitě pozval na rande a tuze se divil, když na něj vytáhla krucifix.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Energetická ekvivalence
« Reply #6 on: 23. Jul 2021, 22:51 »
Energetická ekvivalence

Vnější galaxie toho o dathomirských čarodějnicích moc nevěděla, ale jedno přesvědčení se tam šířilo celkem spolehlivě už stovky let: že za jejich magií stojí sám ďábel, díky němuž tyto ženy dokáží neuvěřitelné věci. Přesná povaha tohoto stání se lišila drb od drbu, zpravidla se ale jednalo o nějakou tu výměnu čarodějčiny duše za moc, energii a znalosti, s nimiž dokázala i ta nejslabší strčit do kapsy hned několik smrtelníků najednou. Jen za to pak zaplatila strašlivou cenu a tak, však víme.
Bylo to samozřejmě přesvědčení zcela mylné a našly se dokonce čarodějky, například Sabri‘na, jejichž magie vycházela z čisté lásky.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Dětská depka
« Reply #7 on: 23. Jul 2021, 23:09 »
Dětská depka

Hammachick měl zato, že prožívá nejlepší období svého života, ale něco tomu přeci jen chybělo – aby mu Erris na všechny ty milostné básničky odpověděla, samozřejmě pokud možno ve stejném duchu. Už se viděl, jak se berou a jak přichází období ještě šťastnější, plné pusinek a smíchu a takových těch věcí.
Od chvíle, kdy mu bylo rodiči i spolužáky vysvětleno, že náčelníkova dcera je naprosto mimo jeho ligu a měl by být rád, že si její táta zatím ničeho nevšiml, s tím přestal a nastalo období básní proklínajících lásku jako něco z temných hlubin, co jednoho zničí snáz než oheň pekelný.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: