Author Topic: Téma číslo 3363 (15. 7. 2021) - Železné sestry  (Read 363 times)

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Železné sestry jsou drsný holky, co vydrží i čtyřicítky ve stínu.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Dámská zbroj
« Reply #1 on: 15. Jul 2021, 18:34 »
Dámská zbroj

„Ali, a nechtěla by sis pořídit třeba tohle?“ ukázal Percy na kus kroužkové zbroje, která vypadala… no, jako podprsenka. To není příliš praktické, musel i zbroje neznalý bard v duchu uznat.
„Ne,“ opáčila Ali suše.
Negativní odpovědi se ale hned chytil vtíravý prodejce. „Měla byste své rozhodnutí přehodnotit, madam,“ pustil okamžitě. „Ačkoliv to nevypadá příliš prakticky, tato zbroj, zvaná v jazyce orků Železné sestry, je magická! V ní zdoláte každého protivníka… tedy, protivníka mužského pohlaví.“
No, o tom nebylo vůbec žádných pochyb.
Obchodník ale nemohl vědět, že si zbytečně namáhá plíce, protože Alir’ša zdolala každého protivníka i bez Železných sester.

Fandom: Lamy & DnD

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Kritizování koule
« Reply #2 on: 15. Jul 2021, 21:08 »
Kritizování koule

Utahování řemínků plátové zbroje bylo mnohem těžší, než přehodit přes sebe kroužkovku, ale vzhledem k tomu, že k tomu byla cepována svým otcem už od malička, nemohlo ji nic překvapit. Provlékla poslední řemínek očkem a poodstoupila o dva kroky dozadu, aby si svoje dílo prohlédla. "Otoč se." nařídila té přízemní kouli železa a když se začala s chrastěním pomaličku otáčet, odfrkla si. Dědeček se sice v kovárně překonal, protože pro vnučku přece musel vyrobit jen to nejlepší, ale tříleté prtě připomínalo dělovou kouli. "No, lepší to nebude." konstatovala, zatímco koule otevřela hledí a zamrkala. "Yrso, mně se začalo chtít čůrat!"

Fandom: Felix Felicis! (AU?)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Vadný výlet
« Reply #3 on: 15. Jul 2021, 21:57 »
Vadný výlet

„Už tam budem?“
„Ne.“
„A co teď?“
„Popošli jsme sotva o metr!“
„Jenže já už nemůžu!“
„Ne, opravdu? To by mě nikdy nenapadlo.“
„Nemusíš být hned takový. Nečekal jsem to ani já, ani ty.“
„Ne, ale jenom ty si stěžuješ, hm?“
„Ale no tak se na to podívej, jak je to daleko!“
Maks rozmrzele máchl rukou před sebe ke třem vrcholkům, které se vypínaly před nimi, a střelil potemnělý pohled k Jakeovi.
„Příště už na žádný trek nejdeme, žádný stupidní Železný sestry, žádná stupidní kanadská příroda. Příště si dáme lázně!“
„Jsou to Tři sestry. A chtěl jsi sem jít ty!“

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Pancéřované příbuzné
« Reply #4 on: 15. Jul 2021, 22:45 »
Pancéřované příbuzné

Kdo někdy spatřil generála Maryll v bitvě, nemohl se ubránit myšlence, jak by se asi tak celá válka vyvíjela, kdyby byly dvě. Sestry Železňačky, co se v těžkých a přitom elegantních energozbrojích prohánějí bojištěm, nedělají si nic z výstřelů pěchotních zbraní a i větší kalibry mají šanci ustát. Sestry Železňačky, co puškami jak z pohádky kosí šiky nepřátel a navíc můžou krýt jedna druhou, podobně jako se kryli klonovaní bratři pod jejich velením. Prostě byla fakt škoda, že se po galaxii potulovala jenom ta jedna.
Přitom sestru měla, jenom o sobě nevěděly a Nina navíc na ty pancíře moc nebyla...

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Nahnutá návštěva
« Reply #5 on: 15. Jul 2021, 23:10 »
Nahnutá návštěva

Fróði se na Sviňuchu vracel vždycky moc rád, většinou proto, že se moc těšil na svou posádku. Tentokrát byl však důvod jeho nadšení externí, jak se brzy dozvěděla nejen Céčka, ale i kdokoliv další, kdo poslouchal.
„Neuvěříte, koho jsem v tom jinak úplně strašně nudným přístavu potkal. Normálně dvě kočky, sestry mimochodem, co holejma rukama ohýbaj železný tyče a ve stehnech maj takovou sílu, že… no, uvidíte samy, prej se stavěj, jen jsem je poprosil o chvíli na poschovávání důležitejch trubek, co je nechceme mít ohnutý.“
„To zní zábavně. A jak se jmenujou?“
„Vidíš, to jsem se nějak zapomněl zeptat.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Stavosovy sestřičky
« Reply #6 on: 15. Jul 2021, 23:16 »
Stavosovy sestřičky

Stavos nebyl úplně nadšený Mandalorian. Jistě, měl rád zbraně, ale mnohem radši je vyráběl, opravoval a prodával než používal k k jejich primárnímu účelu. A totéž se dalo říct o té hromadě kovu, co na sebe musel každý správný válečník z jeho rodu vzít, než vyrazil byť jenom na nákup. Vždyť to bylo absurdní. Ta váha, to nepohodlí. Nejednou přemýšlel, jak se z toho vyvléct, ideálně doslova.
Mohl tedy mluvit o velikém štěstí, že brzy dostal dvě sestry, dvojčata, co na sebe plnou zbroj nahodily už v jeslích a ochotu pokračovat v rodové tradici tedy s přehledem vzaly na sebe.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: