Author Topic: Téma číslo 3312 (25. 5. 2021) - Zásnubní reakce  (Read 302 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Zásnubní reakce.
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Já nechci!
« Reply #1 on: 24. May 2021, 20:47 »
Já nechci!

Gideon na svého nevlastního otce zíral naprosto nevěřícně. To nemohl myslet vážně, že mu právě jen tak s klidem oznámil, že pro něj našel vhodnou manželku a jakmile dokončí studia, očekává, že se vezmou. Proč on? Proč ne Dimitri? Ten byl přece starší! Gideon zvládal jen naprázdno otevírat a zavírat pusu, protože prostě neměl slov. Co taky mohl zcela neústupně vypadajícímu Artemovi říct? Vzedmula se v něm vlna vzteku, ale ječet nezačal. Nemusel, veškerou reakci za něj zvládly ty popraskané okenní tabulky, které tak tak nevyletěly z rámu docela. Ještě vztekleji za sebou práskl dveřmi, ale to zasnoubení pořád existovalo.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
No konečně!
« Reply #2 on: 25. May 2021, 08:34 »
No konečně!

„Požádal jsem Ellie o ruku… a ona řekla ano!“
„Hmmm.“
Fearghas zmateně sledoval, jak Harry ani nezvedl pohled od sportovní rubriky novin, a jak po něm Saoirse vrhla zcela nepřekvapený pohled.
„Myslel jsem, že budete mít větší radost…,“ poznamenal rozmrzele.
„To my máme,“ ozval se Harry a konečně přestal číst noviny.
„Máme,“ přitakala Saoirse, „ale víš… Celá rodina se už měsíce sází o to, kdy do toho konečně praštíte. Musíš uznat, Fearghasi, že žádná jiná s tebou nevydrží a tohle je jedinečná příležitost.“
Trucoval jen chvíli, pak ty zásnuby pořádně oslavili a s Harrym se řádně zlískali večer v baru.

Fandom: Felix Felicis!

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Láska na první pohled
« Reply #3 on: 25. May 2021, 22:53 »
Láska na první pohled

Když jí to v létě otec sdělil, zavřela se do pokoje a odmítala kohokoliv pustit dovnitř. Jak jí to mohli udělat?! Vždyť jí ještě ani nebylo patnáct a oni už jí plánovali svatbu! A s někým, koho prakticky vůbec neznala, jen od vidění! Když pak v září na jeho osobu narazila, nejdřív se chtěla schovat a dělat, že neexistuje, ale nakonec se zatvářila vcelku nasraně a rázným krokem si to k němu namířila. „Tak hele, jestli se mě jen dotkneš, jednu ti vrazím!“ Oznámila mu s velmi odhodlaným výrazem, který k ní skoro vůbec nepasoval. Byla to ovšem mimořádná situace.

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Neuvěřitelná novinka
« Reply #4 on: 27. May 2021, 19:11 »
Neuvěřitelná novinka (nedělní žolík)

Když se Edwin sem tam někomu z oddělení pochlubil, že je zasnoubený a s kým, reakce byly obvykle vlažné.
„Jo, to ti přeju,“ zněla průměrná odpověď od velké většiny kolegů, kteří se pak věnovali předchozí činnosti. Jenže on pak Edwin pokračoval a následná průměrná reakce už tak vlažná nebyla, jakmile se tedy dostali ke slovu.
„To na mě prostě sedlo životní štěstí, protože vona je, to si, kámo, piš, učiněnej anděl. Možná budem žít v Rumunsku, možná tady, ale to je mně úplně egál, neboť kdekoliv žít budu s ní rád a jako král!“
„Počkej, to jako fakt není sranda?“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Radost pro ratolest
« Reply #5 on: 29. May 2021, 00:55 »
Radost pro ratolest (55 BBY, nedělní žolík)

Arrtharuk měl strašnou chuť slavit, k čemuž měl fakt dobrý důvod: právě zajistil své společnosti nejen značnou finanční injekci, ale také z dlouhodobého hlediska mnohem zajímavější přednostní práva k dokování v rychlejších docích na Kwookrrru. Stačilo přitom jenom sehnat kontakt na tamního správce, chvíli mu mazat med kolem huby a pak s jeho synem zasnoubit svou dceru.
Takticky ale s otevíráním šumivého vína čekal, protože Lauwlyamurry, šťastné nastávající nevěstě, to ještě neřekl a tušil, že z toho nebude nadšená.
Že se s ním do krve pohádá, uteče z planety a do smrti už ji neuvidí, to ho kupodivu ani nenapadlo.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zasvěcení do zásnub
« Reply #6 on: 04. Jun 2021, 22:35 »
Zasvěcení do zásnub (55 BBY, nedělní žolík)

Zásnuby jsou jistě krásná věc, ale rozhodně je lepší, když si je na sebe jeden vymyslí sám než když je postaven před hotovou věc. Jako třeba Shteffan, který původně přijímal videohovor od rodičů s tím, že je to jen další z pravidelných kontrol, během nichž jim řekne, jak se má dobře, že se teple obléká a že má pravidelnou stolici. Ach, jak se mýlil.
Už po pár minutách se jeho otec nevydržel, prozradil mu, že ho zasnoubil s dcerou majitele jedné perspektivní přepravní společnosti, a nastalo ticho.
[„Okej,“] zabručel Shteffan po chvíli zmateně, [„tak zatial páčko, já sa idem ožrať.“]

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: