Author Topic: Téma číslo 3280 (23. 4. 2021) - Zj 16.15  (Read 360 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 3280 (23. 4. 2021) - Zj 16.15
« on: 22. Apr 2021, 13:41 »
"Hle, přicházím nečekaně jako zloděj! Blaze tomu, kdo bdí a střeží svůj šat, aby nechodil nahý a nebylo vidět jeho nahotu!"
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Soumrační lovci
« Reply #1 on: 22. Apr 2021, 19:14 »
Soumrační lovci

„Vole, nedělej Zagorku a puč mi košili a kalhoty,“ mrmlal Ignác ke Skyovi, když se ráno po jedné z mnoha krušných nocí vypravovali na hodinu.
„Nemám náhradní, máš smůlu, půjdeš nahej,“ zněla odpověď. „Nemáš nechávat hadry v holčičích ložnicích, vole.“
Ignác si odfrknul. „Jo, to říká fakt ten pravej. Kdybys je tam nenechával ty, měl bys mi co půjčit.“ Něco pravdy na tom skutečně bylo.
Ačkoliv hrozilo, že minimálně jeden z nich nahý na hodinu skutečně vyrazí, nakonec usoudili, že to nebudou riskovat, nahlásili absenci a ze společenské místnosti Nebelvíru vylezli až se setměním (oblečení), jako správní Bouráci – na lov.

Fandom: Felix Felicis!

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zmařená zlodějina
« Reply #2 on: 23. Apr 2021, 01:07 »
Zmařená zlodějina

„Je to úplně jednoduchý, sleduj a uč se,“ kasal se Vojta ve chvíli, kdy slyšel, jak se za zavřenými dveřmi pustila sprcha, a Peelo si nebyl jistý, jak to udělal, ale otevřel tak tiše, že to neslyšel ani on. To sledování a učení se možná nebyl tak marný nápad.
„Hele, támhle to má,“ šeptl a pomalu se plížil k oblečení mistryně obrany proti černé magii, protože jí dle jeho názoru vysloveně překáželo. Hlas ze sprchy byl to poslední, co čekal.
„Jestli na ně šáhneš, vykastruju tě!“
„Jasně!“
Takže pěkně rychle vycouval s tím, že to příště musí zkusit nějak chytřeji.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Zelenáčova zmařená zlodějina
« Reply #3 on: 23. Apr 2021, 20:26 »
Zelenáčova zmařená zlodějina

Vojtovým pokusem o zcizení oblečení Jessice pochopitelně pokusy puberťáků o zahlédnutí aspoň trochy kůže neskončily. K dalšímu došlo vlastně ještě ten den, změnily se jen dva parametry: oběť a zloděj. Za cíl byla vybrána Valla, zlodějem měl být tentokrát jenom Peelo sám, protože byl přeci jen trochu mrštnější a přítomnost druhého výrostka zvyšovala hlučnost.
„Tak co?“ vyzvídal pak Vojta tiše, vesměs posunky, když viděl komplice, jak se blíží chodbou od koupelny.
„Tak nic,“ zabzučel Rodian zkroušeně.
„Taky tě slyšela a taky tě varovala, že jestli na ně šáhneš, vykastruje tě?“
„Jo.“
Rozhodně tedy měli prostor pro zlepšení na více frontách.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Neposlušný mazlíček
« Reply #4 on: 23. Apr 2021, 22:39 »
Neposlušný mazlíček

„Ty blbečku!“ znělo zpoza dveří kabinetu. „Dělej, koukej to vrátit, to byla moje poslední čistá košile! Co to s tím děláš? Ne, ne, fofruj, pusť to! Vrať mi to, to je moje, ne tvoje! Máš jiný věci na hraní, proč sis musel vzít zrovna tohle? Nedělej, že mě neslyšíš, já vím dobře, že slyšíš. Neschovávej se pod tím stolem, já vidím ten rukáv!“
Dylan litoval dne, kdy zatoužil po kotěti, protože ten Satan se před chvílí neviděně připlížil k jeho připravené hromádce oblečení a pár kousků si odnesl do svého pelíšku, aby ho zútulnil. Tam ta košile vypadala rozhodně lépe!

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pavoučí pohnutky
« Reply #5 on: 23. Apr 2021, 22:49 »
Pavoučí pohnutky

Pavouk, co se právě plížil skalnatou krajinou Dathomiru, byl pěkně šeredný, ale jinak byla ta scéna vlastně docela pěkná: rudý západ slunce, oranžová skaliska mezi červenými stromy a uprostřed toho všeho vodopád, pod jehož narůžovělým proudem se právě sprchovala jedna mladá, rovněž narůžovělá čarodějnice.
Pavouk se neomylně kradl dál a zjevně šel po mase: po rancořích sušenkách v kapse odloženého oblečení. Stačila by mu trocha štěstí a mohl by s tím vším vzít roha. Sabri‘na však zahlédla stín a kopancem do kusadel mu dala jasně najevo, že má táhnout, ač jí producírování se v rouše Evině v podstatě vůbec nevadilo.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Namyšlený naháč
« Reply #6 on: 31. May 2021, 22:10 »
Namyšlený naháč (měsíční žolík)

Asbjorn seděl v pracovně ředitele školy zabalený do deky a se zájmem si prohlížel všechny ty vitrínky a skříně a udělátka, co byla rozmístěná podél stěn místnosti.
„Pane Ragnarssone, můžete nám vysvětlit, proč jste chodil po chodbách školy nahý?“ protřel si Brumbál oči za půlměsícovými brýlemi.
Asbjorn jen pokrčil rameny. „Já nemůžu za to, že mi při koupání v jezeře někdo ukradl všechno oblečení… a Redmond, teda profesor Redmond, říkal, že kdo nepřijde na hodinu, tomu automaticky sníží známku z OVCÍ. Sem nemoh riskovat! Navíc, viděl jste můj zadek, pane řediteli? To je skoro škoda schovávat před světem, no ne?“

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: