Author Topic: Téma číslo 207 (23. 11. 2012) - Křížová cesta  (Read 1391 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dnes večer vyrážím na Křížovou cestu na východ, sejdem se tam.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Přírodovědná přednáška o přenášení paliva
« Reply #1 on: 22. Nov 2012, 13:08 »
Přírodovědná přednáška o přenášení paliva (20 BBY)

[„Tak tady táhnu kládu,“] komentoval Simbacca svou přednášku s promítáním obrázků posledního ztroskotání.
[„Tady mi málem spadla. Tady potkávám mistryni. Tady mi s tou kládou chvíli pomáhá, tady mi podává kapesník. Tady jsem uklouzl a skoro si rozbil tlamu, tady řvu na opice, co se mi smály. Tady mi kláda zas padá, jak jsem na ty opice mával, a tady mi jedna ta sv... obluda krade kapsu z opasku. Tady tu kládu v jeskyni zapaluju a tady si pečeme tu zlodějskou opici. A tady...“] zastavil se u obrázku, který zjevně neznal, ale který tam nesměl chybět, [„tady spím jak zabitý.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sloni v Jeruzalémě
« Reply #2 on: 22. Nov 2012, 14:54 »
Sloni v Jeruzalémě

„Ještě hrstku datlí, prosím,“ hulákala uprostřed tržiště decentně podezřelá blondýna.
„Pohni, nebo to nestihneme,“ napomínal ji nervózní skrček obdobné barvy vlasů a vousu. Individuum třetí, rovněž bělovlasé a bělovousé, zívalo.
„Ty toho naděláš.“
„Na tenhle okamžik se těším od chvíle, co cestuju časem!“ vztekal se a všichni opouštěli město. Procesí, které hledali, už bylo na cestě, ale dav rychle dohnali, vmísili se do něj a kupodivu splynuli.
A zatímco se dávno mrtvý inženýr na vlastní oči kochal historií, Edvin se Sandrou se vydali napřed, aby na Kalvárii rozdělali deku na piknik, než se tam ten trapný šmudla s křížkem dobelhá.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Jak se to jen řekne?!
« Reply #3 on: 22. Nov 2012, 23:05 »
Jak se to jen řekne?! (2186)

„Ktož jsú boží…“ prozpěvoval si Grok a vyšlapoval si po rozbombardované dálnici v doprovodu sličné quarianky a další různorodé bandě bytostí, které po cestě nabrali. Hráli Hru.
Cože to je Hra? Měli vylosované pořadí a na každé křižovatce, na kterou došli, volil ten, na kterém byla zrovna řada, směr, kudy se vydají dál. Člověk by ani nevěřil, jaká legrace to po jindřichohradeckém rumu může být.
„Heeej,“ začal zeširoka Bohouš, „vidím to, co vidím?“
„A co to, tfff, vidíš, tfff?“ biotický bůh logicky moc daleko nedohlédl.
„To… no, to…“
„Přeci tu… křížovou cestu,“ napověděla opilá Narva.
„To jako fakt?“
„Kde, tfff?“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: