Author Topic: Bonus číslo 237 (21. 2. 2021) - Mason  (Read 363 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 237 (21. 2. 2021) - Mason
« on: 19. Feb 2021, 20:52 »
(nelekejte se číslování, probíhá dohánění přeskočených čísel 228-255)

Protože se tenhle měsíc nese ve znamení umíracích bonusů, nesmí chybět ani Mason, který spáchal sebevraždu. V drabblu na jeho počest se musí nějaká objevit taky, ne nezbytně tak debilní jako ta jeho.
Téma jako takové není pevně zadané.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Utrpení starého Pärnoji
« Reply #1 on: 20. Feb 2021, 12:03 »
Utrpení starého Pärnoji

Aaron byl člověk, který vyrůstal na sešlostech v garážích, kde s partou mydlili do nejrůznějších hudebních nástrojů, pak sedávali v parcích na obrubníku, kouřili, pili pivo a broukali si pecky od Floydů. Když už něco poslouchal, tak skutečnou hudbu – Pink Floyd, Black Sabbath, AC/DC. Hudbu, která byla skutečným zážitkem. Dávala smysl.
Když se o pár desítek let na hudební scéně objevily elektronické pecky, nebo třeba takový Justin Bieber v růžové mikině, který jenom hekal do mikrofonu, Ron usoudil, že na téhle planetě už nemá co dělat.
Prostě šel, našel první větev, která ho teoreticky mohla udržet, a hodil si mašli.

Fandom: Felix Felicis! (AU)

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Co si počít bez přátel
« Reply #2 on: 20. Feb 2021, 22:47 »
Co si počít bez přátel

Rheinallt se na svatbu s Daryou docela těšil, ač to přiznat nechtěl. Když se tak jejich zásnuby zrušily a jí zasnoubili s někým jiným, nemohl tomu uvěřit. Záchranou mu byl v tu chvíli Nathaniel, kterého měl také dost rád, ale kterého mu nakonec také zasnoubili. Jeho svět se tak zbortil. Co měl dělat? Darya s ním nechtěla mít nic společného, Nath měl také svůj vlastní život a na něho tak neměl vůbec čas a většinou se mu spíš vyhýbal.
Nakonec to vyřešil jednoduše. Co dělat na světě, kde jediný jeho přátelé jsou hlasy u něj v hlavě? A tak skočil.

Fandom: Felix Felicis! (AU.)
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Jak to mohlo být
« Reply #3 on: 21. Feb 2021, 09:20 »
Jak to mohlo být

„Totiž, chtěl jsem se zeptat… jestli bys se mnou nešla na ples…?“
Mickey upíral na Gweeny pohled ztraceného štěňátka, zatímco se na něj dívka soucitně usmívala. Nakonec ho odmítla. Sice něžně, ale odmítla. Mohl to tušit, vždyť se prakticky neznali, byl o rok mladší, tak co by s ním dělala. Chápal to a přestože ten akt samotný ho do deprese neuvrhl, postupem času se uzavřel ještě víc sám do sebe. Na ples už nikdy nikoho nepozval, to, že ho Taren šikanoval čím dál víc, taky nikomu neřekl a nakonec jediné východisko ze své mizérie viděl ve skoku z okna sovince.

Fandom: Felix Felicis! AU
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Kdyby byl debil
« Reply #4 on: 21. Feb 2021, 21:51 »
Kdyby byl debil

„Ne, Monty, neuklidním se! Neustále jsi spal v mé posteli, prakticky jsi mě obral o veškeré soukromí, pak sis tam navíc ještě dotáhl Alana, aniž by ses mě zeptal a aniž bys věděl, jestli mám na něco takového poslední večer chuť. Pak jsi mě zatáhl ve vlaku do kupé a to jsi zamkl, Monty. Zamkl jsi mě v kupé! Mě! Já nejsem ničí mazlíček ani majetek, abych žil pod zámkem. Prostě ses začal chovat jako kretén a teď už táhni!“ Práskl Asbjorn dveřmi a už netušil, že Monty táhl, přivázal si kámen k noze a utopil se v nejbližším fjordu.

Fandom: Felix Felicis! (AU)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Přesun do pekla
« Reply #5 on: 21. Feb 2021, 22:10 »
Přesun do pekla (1972)

Venku bylo hnusně, a to i ve srovnání s jinými hnusnými únorovými dny v Londonderry, a střelba už sice dávno utichla, ale rány krvácely pořád. Oběti byly možná zakopány, ale šlo o pouhou první vlnu a Claire O‘Fearraigh tušila, že jich bude víc, mnohem víc. Nechtěla být za zbabělce, co to bere zkratkou, a nechtěla v místě, které se brzy změní ve válečnou zónu, nechat muže ani syna, ale za takové obrovské selhání si prostě zasloužila jít do pekla dřív, nezájem, že to selhání nebylo zcela objektivně ani trochu její.
A tak ty prášky prostě spolkla a zapila zbytkem poitínu.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bublání v bídě
« Reply #6 on: 21. Feb 2021, 22:44 »
Bublání v bídě (19 BBY)

Pracovník chrchelských doků se vracel ze směny domů a říkal si, že to s ním jde fakt z kopce. Tedy ne že by to s ním dřív šlo do kopce, ale co padla Republika, jako by ztratil i zbytky naděje na jakékoliv zlepšení.
Zasmušile se zastavil v jednom z tunelů a vztekle házel šutry do bahna, jako by snad to bahno za to mohlo, když v něm zahlédl pohyb. Mohl to být malý chrchel, mohlo se mu to jenom zdát, neřešil to.
A Glishna Kastor, která se tam topila na protest proti imperiální cenzuře, se tak mohla topit nerušeně dál.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rádce Rimmr
« Reply #7 on: 21. Feb 2021, 23:43 »
Rádce Rimmr

[„Dovolali jste se na linku důvěry, u přijímače Rimmr, jak vám mohu pomoci?“] ozval se Rimmr do přístroje, jak ho učili na úvodním soustředění, a protistrana byla chvíli zticha.
[„É, pardon, to je omyl, já volal čistírnu...“]
[„S tím vám vlastně můžu pomoct taky,“] nenechal se nový pracovník linky odradit a zkusil mu správný kontakt najít na Holonetu, nicméně protože to trvalo dlouho, souběžně taky dál mluvil a popisoval volajícímu svou rozhořčenost nad spoustou věcí, od dovozu nekvalitních hadrů z Wrrchongu až po současnou politickou situaci.
Než číslo našel a nadiktoval ho, ozval se na druhé straně výstřel z kuše.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: