Author Topic: Téma číslo 3192 (25. 1. 2021) - Malý zrádný parazit  (Read 392 times)

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
I malý zrádný parazit může napsat drabble!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Hraběcí nadělení
« Reply #1 on: 24. Jan 2021, 14:34 »
Hraběcí nadělení

„Juliánku, víš, jak poslední dobou hodně mlsám a po ránu mi bývá špatně?“ začala Emma opatrně, upírajíc pohled na svého manžela.
Julian přikývl. „Uf jfi byla u doktova, Emifko?“ zeptal se starostlivě.
„Byla, zlato. Víš, něco mi roste v břiše,“ oznámila váhavě.
„Nádov?!“ zhrozil se pan hrabě. „Nebo máf nějakýho pavuazita?“ nakrčil čelo.
Emma si povzdechla a krátce zvážila nejlepší možnou odpověď. Nakonec pokývala hlavou na znamení souhlasu. „Vlastně máš svým způsobem pravdu…“
„Tafemnife! Já to věděl!“ vykřikl vítězoslavně a bylo překvapivé, že vůbec věděl, co to tasemnice je.
„Ne, Julku,“ zakroutila jeho žena hlavou, „ve skutečnosti budeme mít miminko.“

Fandom: Felix Felicis!

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Zrada zevnitř
« Reply #2 on: 24. Jan 2021, 15:10 »
Zrada zevnitř

Čarodějka, kterou u svatého Munga s žaludečními potížemi poslali na oddělení parazitologie, se tvářila ustaraně už ve chvíli, kdy vcházela do Oksaniny ordinace. Spatření soudružky doktorky to kupodivu moc nezlepšilo, přitom moc nemluvila a hned začala diagnostikovat.
„Je to nějaká velká potvora?“ pípla po chvíli zkoumaná.
„Zatím ne, ale rychle poroste,“ uchechtla se Oksana vysloveně profesionálně, „a nejen že vám, mizera, asi pěkně zkazí figuru, taky mu to vůbec nebudete moct vyčítat, protože je zdravý jako řípa a určitě vám bude dělat radost!“
Její následný smích dojemnost scény trochu zabil, ale rozhodně lepší, než kdyby fakt našla kouzelnou tasemnici, ne?

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mrzký morrt
« Reply #3 on: 25. Jan 2021, 15:58 »
Mrzký morrt

Zug‘Zug toho o domovské planetě své rasy moc nevěděla, protože se narodila na Rylothu, ale o morrtech rozhodně slyšela. Ostatně chodilo kolem ní dost svalovců, co jednoho nebo více těchto parazitů měli, a ona si brzy všimla, že jejich počet je přímo úměrný tomu, jak vysoko nosí jejich majitel rypák.
Moc nechápala, jak může být chlupatý parazit symbolem prestiže, ale pak zaslechla důležitý argument: že snižuje plodnost a tím i náklady na výchovu potomků. Samozřejmě si ho tedy pořídila taky, i když ji to stálo spoustu úsilí a podlézání.
Ovšem nefungoval, tak ho zase servala a hodila ho do koše.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Nikdy neříkej nikdy
« Reply #4 on: 25. Jan 2021, 16:14 »
Nikdy neříkej nikdy

"Tohle je šílený. Jak to mám vydržet? Nejen, že mi kazí figuru, ale ještě mám pocit, že mě to vnitřně sežere. Paraziti. PARAZITI to jsou! Tohle už znova nezvládnu, ani to po mě nikdo nemůže chtít."
Daryin křik se nesl obřím domem a dle toho, jak se tvářila, to myslela smrtelně vážně. Ona o ty děti vlastně ani nestála a co jí bylo platné, že jí u toho Everett podporoval a snažil se jí splnit cokoli jí na očích viděl?
Všechny asi tak dost překvapila, když pár let po dvojčatech do toho šla znovu. Dokonce i dobrovolně.
A dvakrát, no.

Fandom: Felix Felicis!
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Mizerný mynock
« Reply #5 on: 25. Jan 2021, 16:35 »
Mizerný mynock (1 ABY)

Banana měla vždycky kladný vztah ke zvířatům, a tak bylo logické, že se při rozvíjení potenciálu v Síle zaměří právě na práci s nimi. Dokonce překonala i ten drobný problém, že pod mistrem cvičila na základně v poli asteroidů, kde těch zvířat moc nebylo – našla prostě hnízdiště mynocků a v něm potenciálního kandidáta na přítelíčka. Malého mizeru, co se na něj soustředila v Síle, snažila se s ním komunikovat a po dvou dnech příprav mu poslala zánovní baterii, aby si získala jeho nehynoucí náklonnost.
A ten mizera co? Ten mizera tu baterku vycucl jako malinu a jí si vůbec nevšímal.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Mia Mahariel

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 568
  • Mám hasák a nebojím se ho použít!
    • View Profile
Drama queen
« Reply #6 on: 25. Jan 2021, 18:45 »
Drama queen

„Sundejte to ze mě! Já vám nařizuju, abyste to ze mě sundali! Dělejte! Na co čekáte?! Až mě klepne?! Říkám, abyste to ze mě sundali a hned, krucinál!“ Vřískala Nina uprostřed výpravy do Zakázaného lesa, zatímco zbytek skupinky jen přihlížel tomu, jak máchá hystericky rukama, poskakuje na místě a rudne. „U Merlinových vousů, to jste zamrzli nebo co?! Já tu umírám!“ Zahleděla se na ně dramaticky, div že si neopřela hřbet ruky o čelo. „Já se s žádným parazitem ve vlasech do školy nevracím, tak pohnete se už konečně někdo?!“
Max udělal váhavý krok a sundal jí větvičku z hlavy.

Fandom: Felix Felicis!

Bezzubka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1323
    • View Profile
Karma
« Reply #7 on: 25. Jan 2021, 21:03 »
Karma

„Ségra…“ přišla Rose se sladkým hláskem za Ninou. Ta otráveně protočila očima, protože měla lepší věci na práci.
„Co chceš, Zrzko?“ Nina zavřela lahvičku s lakem na nehty a začala si ostentativně foukat na prsty, aby dala najevo, že teď nemá čas.
Rose se nadále nechutně sladce usmívala a vytáhla z kapsy dopis, na kterém se skvělo Ninino jméno. „Něco ti přišlo!“ zatrylkovala a hbitě uskočila, když se po ní Nina vrhla.
„Leo má fakt moc hezký písmo!“
„Ty jedna malá potvoro! Zrádkyně! Dej to sem!“
Rose se nedala a v úprku ji zastavil až práh, o který se přerazila.

Fandom: Felix Felicis!
Always be yourself. Unless you can be a dragon... then always be a dragon.

 

Další pískoviště: