Author Topic: Bonus číslo 387 (26. 11. 2020) - Olivia Dunham  (Read 299 times)

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Bonus číslo 387 (26. 11. 2020) - Olivia Dunham
« on: 24. Nov 2020, 12:50 »
Další bonus podle jména, yai!
I v tomhle je téma libovolné, musí se tam jenom vyskytovat někdo se svým zlým dvojčetem.
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Sesterský svár
« Reply #1 on: 25. Nov 2020, 22:31 »
Sesterský svár

Barbucca s Kerribeccou byly sice dvojčata, ale povahou si snad nemohly být vzdálenější. Jedna trávila většinu času v zahradě, druhá v tělocvičně, jedna se starala o raněná zvířátka a chtěla být doktorkou, druhá se starala hlavně o chlapce a na doktory si chtěla hrát. Přidejte potenciál v Síle, který obě zdědily po svém benevolentním otci, debilní dobu, ve které musely obě vyrůstat, a je skoro s podivem, že si už na základní škole navzájem nezlámaly hnáty.
Tedy… ono jejich soužití soubojem opravdu vyvrcholilo, dokonce na světelné meče, ale to až o mnoho let a jeden pád na temnou stranu později.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Sehrané sestry
« Reply #2 on: 26. Nov 2020, 22:39 »
Sehrané sestry

Maškarní plesy byly v Bradavicích v módě pořád, jen někdy se o nich moc nemluvilo a odehrávaly se v utajení. Jako například ten v roce 1986, na který se vydávala i obě Céčka.
„Co to je?“ podivil se Fróði, když zahlédl Caroline v kostýmu jeptišky, a vypadal zaraženě.
„Nelíbí, synu?“ zacukrovala.
„Abych pravdu řekl, bez toho by ses mi líbila mnohem víc.“
„Tak bacha, to je velký hřích.“
„Já se pak vyzpovídám. Ségra je taky jeptiška?“
„Ne,“ ozvalo se mu za zády stejným hlasem, „já jsem její zlé dvojče.“
A něžně ho švihla důtkami, které jí ke kostýmku náramně ladily.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kurruchichova krev
« Reply #3 on: 26. Nov 2020, 23:22 »
Kurruchichova krev

Champbacca tenkrát neměl na přemýšlení moc času. Stál na jedné straně průrvy, z níž prýštila temnota, na druhé straně Darth Wango a kolem nich vůkol vůbec nic.
Nebyli natolik patetičtí, aby spolu bojovali, a přelstili Temný labyrint docela rychle, ovšem to nebyl ten zlatý hřeb, nad nímž by měl méně temný z dvou Wookiů přemýšlet. Ten přišel až když se loučili a z temného vypadlo, že je z urozeného rodu. Champbacca to tenkrát samozřejmě odmávl jako úplnou blbost a poslal jeho milost císařskou do hajzlu, nicméně pak se k tomu chtě nechtě vrátil.
Jestli totiž byli v jistém smyslu dvojčata...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: