Author Topic: Bonus číslo 386 (15. 11. 2020) - Astrid Farnsworth  (Read 279 times)

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Další bonus bez inherentního tématu, zato s podmínkou - někdo v něm musí minimálně třikrát zkomolit cizí jméno, pokaždé ten samý a pokaždé to samé.
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Aideu, Astrid
« Reply #1 on: 15. Nov 2020, 16:48 »
Aideu, Astrid

Čarodějka Astrid Farnsworth toho se svou jmenovkyní z jednoho amerického seriálu mnoho společného neměla, ale jedno přece: žila v Bostonu. Což bylo přístavní město, jako takové ho navštívil kapitán Finniansson a pak, no, pak to dopadlo tak, jak čeká i nepříliš pozorný čtenář.
Večer byl fajn, noc super, ráno…
„Tak já poběžím, to víš, ponorka čeká...“
„Ale vrátíš se ještě někdy, ne?“
„To víš že jo, As...“ To byla chyba, víc nedal. „Astromélie?“
„Tos stihl zapomenout, jak se jmenuju?“
„Jasně že ne, Alex… Asterix? Asbojorn!“
Zkusil ještě Asteroid, ale i tak po něm hodila budík a vracet už se nemusel.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Jednoduché jméno
« Reply #2 on: 15. Nov 2020, 17:57 »
Jednoduché jméno

[„Tak, a k tabuli půjde… Akullatakulla,“] pravil nový učitel na první hodině prvouky s novou třídou a čekal, že se zvedne ten chytře vypadající chlapec vzadu, ovšem mýlil se. Jediné, čeho dosáhl, bylo pohihňávání celé třídy, které signalizovalo, že si to jméno ještě dostatečně nezapamatoval.
[„Akatulllakulla?“] Zase nic, a to se díval přímo na něj.
[„Allakutallula?“] Ani dotřetice to nevyšlo a pohled na tahák s rozpisem zasedacího pořádku mu nepomohl, protože byl strašně naškrábaný.
[„Attalukaluka?“] zkusil tedy dál.
Attakullakulla by to sice býval vydržel mnohem déle, ale už ho to ani moc nebavilo, zvedl se a k té tabuli šel.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jméno po jelimanovi
« Reply #3 on: 15. Nov 2020, 19:10 »
Jméno po jelimanovi

[„Dělá si ze mě ta ženská prdel?“] nebyla úplně věta, kterou by měl vypustit čerstvý otec na adresu čerstvé matky a rodičky, ale v Champbaccově případě to trochu dávalo smysl. Dozvěděl se totiž, jak čerstvé mládě pojmenovala, a nebyl věru nadšený.
[„Nemohli bychom jí radši říkat třeba… Bramboro? Určitě by to bylo míň traumatický. Nebo Fichtle, to je taky vlastně docela milý, ne? Lepší, než ji pojmenovat po tom buranovi. Což je vlastně cokoliv, od Kvichully po Fichichullu. Já se vobkreslím, fakt že jo.“]
Nakonec uznal, že bude lepší překonat odpor ke zkracování jmen a říkat malé Fichuře prostě Fí.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: