Author Topic: Téma číslo 3114 (8. 11. 2020) - Všechno totiž existuje víckrát  (Read 300 times)

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Proč psát drabbly za víc identit, ptáte se? Všechno totiž existuje víckrát!
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Druhý Denyzz?
« Reply #1 on: 08. Nov 2020, 00:13 »
Druhý Denyzz?

Když Woallc Con-Denyzz padl mrtvý k zemi, zasažený mečem inkvizitora Honndarse, byla to pro galaxii a mnohé její obyvatele velká ztráta. Část těch obyvatel, co to dokázala ocenit, na tom možná v tu chvíli byla dost špatně, ale dříve nebo později si to uvědomil nejen Wyrrgy a smutek byl zcela namístě. Vždyť smrtí mistra Jedi, který přežil válku klonů i čistku a snažil se i přes neustávající inkviziční štvanici vycvičit novou generaci rytířů, prostě jako by zhasla jedna z hvězd na obloze.
A to i přesto, že se to stalo zrovna ve vesmíru, kde se až překvapivě často objevovaly klony...

Fandom: Star Wars
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bezpočet bazmeků
« Reply #2 on: 08. Nov 2020, 00:20 »
Bezpočet bazmeků

O tom, že se v galaxii objevila obrovská bitevní stanice s laserem, co rozbíjel planety na prach, se Champbacca dozvěděl až nějaký čas poté, kdy se sama v prach obrátila.
O tom, že se Impérium nepoučilo a staví druhou, už se dozvěděl dřív, dokonce dřív než alianční flotila. Nijak zvlášť ho to ale nepřekvapilo. Ostatně historie měla přeci jen tendenci se opakovat a kdo jiný by si asi zvládl prosadit druhý pokus o tentýž technologický nesmysl než imperiální inženýři s takřka neomezeným rozpočtem na zbraně hromadného ničení, že?
Dokonce by se vůbec nedivil, kdyby nějakou podobnou kravinu zažil ještě jednou...

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Vypočítaná veselka
« Reply #3 on: 08. Nov 2020, 00:28 »
Vypočítaná veselka

Simbacca sice nepochyboval o tom, že Štěkna zvládne přípravy na jeho svatbu se ctí, ale aby se neřeklo, že se nestará, přeci jen se na inspekci stavil. A ani si nestačil všimnout teritoriálního výrazu Shistavanenky, protože viděl tu spoustu jídla.
[„Fíha, je toho dost, co?“] pravil, když se začetl do inventáře.
Odvětila pouhým přikývnutím, aby pochopil, že má spoustu práce. Což se nepovedlo.
[„Paráda, fakt se ti to moc povedlo, hlavně se mi líbí, jak je toho hodně. O jednom kuse je tam snad akorát dort, ne?“]
„Ne, ty jsem taky udělala dva, radši.“
Skoro litoval, že si nebere ji.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Druhé dveře
« Reply #4 on: 08. Nov 2020, 00:44 »
Druhé dveře

Úkol byl jasný: najít jistou arkaniánskou vychovatelku, kterou sebralo a někam odvezlo Impérium. Kerval tedy usedl, pustil přívod čpavku naplno a začal meditovat.
„Mám ji,“ oznámil pak svému novému parťákovi, který ho její lokalizací pověřil. „Ale není to dobrá zpráva. Byla chycena Inkvizicí a převezena do Citadely.“ To by dobrá zpráva skutečně nebyla, protože na takové místo se dva dobrodruhové neměli šanci dostat. Tedy pokud to shodou okolností nebyli zrovna tihle dva dobrodruhové.
„Víš, ona ta Citadela existuje ještě jedna, míň hlídaná,“ zabzučel Peelo, otevřel portál do zrcadlového vesmíru a Kerval správně tušil, že tahle spolupráce bude stát za to.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: