Author Topic: Téma číslo 3110 (4. 11. 2020) - Nic není jak se zdá  (Read 282 times)

Kámen

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 459
    • View Profile
Jak se zdá, Nic není jak se zdá.
Jsem jenom blbej kámen, a přesto jsem napsal víc drabblů než tvoje máma.

Šašek

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 573
    • View Profile
Dobrý instinkt
« Reply #1 on: 04. Nov 2020, 22:31 »
Dobrý instinkt

Zdálo se, že šlo všechno podle plánu. Murphy byl předán vyšším složkám, které měli utvořit z jeho krve vakcínu a zachránit tak zbytek lidstva před hordou zombie. Warrenová však měla pocit, že něco nesedělo, ale z její party jí nikdo nevěřil, dokonce ani Murphy ne. Ona se však nedala a nakonec všem ukázala, že měla pravdu ona. Vyšší složky totiž měli pocit, že bude lepší, když Murphyho jednoduše zlikvidují, protože byl docela velkou hrozbou, když dokázal se zombie mluvit a manipulovat.
Naštěstí Warrenová jako kdykoliv předtím celou situaci zachránila, osvobodila Murphyho a i se zbytkem se vydali na další cestu.

Fandom: Z Nation
Šašek, Šáša, Šášula, přitroublý jak bambula.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Temné tóčo
« Reply #2 on: 04. Nov 2020, 22:46 »
Temné tóčo

Do hajzlu s Temným labyrintem, fakt. Který nebeský jelito mohlo u všech rohatejch napadnout, že je dobrej nápad postavit zařízení, který si bude neomezeně pohrávat s vnímáním uživatele a totálně mu rozkurví životní perspektivu?
Jeden do toho vleze, aby zachránil retardovaný dítě retardovanýho kamaráda svýho kamaráda, a najednou je všechno úplně jinak. Nic není tak, jak se zdálo, všechno je tak, že se mi o tom ani nesnilo, a to mezi tím je jak z noční kurva můry.
Ovšem tak mě napadá… když se mi zdá, že nic není, jak se zdá, zdá se mi to, nebo je všechno jinak?

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Maskování místo měňavců
« Reply #3 on: 04. Nov 2020, 23:01 »
Maskování místo měňavců

Žoldák si byl jistý, že má ta děcka na dosah ruky a že prémie ho tentokrát neminou. Stačilo mu ostatně ty mizery dohnat, omráčit pár ranami z pušky a odtáhnout na loď. A svázat, aby se neopakovalo to co minule.
Jaké tak bylo jeho překvapení, když mu v okamžiku a za bílého dne zmizeli, jako by se do země propadli. Skoro dvě minuty upřeně sledoval jednolitý svah, nechápal, kam se poděli, a nakonec odešel.
Jenže on to ve skutečnosti nebyl jednolitý svah, ona v něm ve skutečnosti byla díra, v níž se za šikovnou iluzí skrýval Frodirr a jeho kamarádi.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Kamilův klam
« Reply #4 on: 04. Nov 2020, 23:16 »
Kamilův klam

Banana to sice neměla moc s čím porovnávat, ale její korespondenční pseudovztah s Nickem ji přinejmenším bavil. Samozřejmě to nebylo tak zábavné, jak by být mohlo, kdyby se mohli sejít osobně, ale ony i ty příležitostné zprávy měly něco do sebe a občas, když neměla nic zajímavějšího na práci, se dokonce přistihla, že se na ně těší. Vždyť to byla paráda, mít někoho takového nablízku aspoň korespondenčně, když jinak je dělila půlka galaxie a ta blbá válka k tomu.
No, ona to tedy ve skutečnosti zas taková paráda nebyla, s přihlédnutím k jeho pravé identitě, ale to zjistila až později.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: