Author Topic: Téma číslo 2924 (2. 5. 2020) - Nevypadám s tím zobákem tlustá?  (Read 284 times)

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Otázka "nevypadám s tím zobákem tlustá?" bude jistě relevantní v každém našem oblíbeném univerzu.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Zdravý zobák
« Reply #1 on: 01. May 2020, 11:13 »
Zdravý zobák (62 BBY)

Ačkoliv se učila hlavně botaniku, nebyla ani Kess ušetřena běžných padawanských kratochvílí, jako například občasného vyšetřování krádeže ovoce u stánku nedaleko Chrámu. A ačkoliv se učila hlavně botaniku, byla v tom docela dobrá.
„Ukradli mi to, všechno mi to ukradli!“ hořekoval trhovec, ale ona cítila, že tam něco nehraje.
„Co přesně?“
„Výstavní ořechy mbunga, se skořápkou tak tlustou, že… no, vy byste ji zobákem rozlouskla, ale jiní ne.“
„Chcete říct, že jsem tlustá?“ pozvedla obočí, obchodník rychle zabrzdil, začal se omlouvat, překotně koktal a za další dvě minuty z něj vytáhla přiznání, že to celé byl pokus o pojišťovací podvod.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Tokající Talortai
« Reply #2 on: 01. May 2020, 11:26 »
Tokající Talortai

Darth Syrinx měla možná svého učedníka v hrsti, nicméně byly chvíle, kdy se potřebovala odreagovat, a v takových chvílích ho neměla v rukou zdaleka tak pevně, jak by chtěla. Mrk mrk.
Zkoušela to, samozřejmě. Nejdřív komplimenty, pak narážkami na to, že jen skrz vášeň dokáže plně pochopit temnou stranu. Jenže ten pták to ne a ne pochopit, a tak narážky stupňovala a přidávala na agresivitě.
„Nevypadám v tom tlustá?“ zkusila nakonec jednou, když na sobě neměla nic než chránič zobáku.
Ani to s ním nehnulo, a tak nad ním zlomila hůl a chodila si užít do města, s vnímavějšími samečky.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Přeměněná past
« Reply #3 on: 01. May 2020, 13:54 »
Přeměněná past

„Kámo, průser, ale nemalej, to bude chtít aspoň sedm piv,“ zahlaholil Edwin, sotva vešel do Děravého kotle a dokonce dřív, než spatřil kolegu Athanasia.
„Skřeti?“
„Ále, kéž by. Tvoje sestra, kamaráde,“ mávl rukou skřetobijec a sedal si, ovšem hubu nezavřel. „Všechno bylo super, víš jak, ne, mrk mrk, dvakrát, mrk mrk, ale pak potřebovala konzultaci ohledně zvěromagie, že se učí nějaké nové věci a potřebuje poradit. A jestli prý by si jako sova neměla udělat zobák, co by ji zeštíhlil.“
„Cos jí řekl?“
„Nic, vole, to byla past vedle pasti, šel jsem rovnou sem, ani kladivo jsem si nestihl vzít.“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Morčátko

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1174
  • Hlodavec
    • View Profile
Jako strašidlo
« Reply #4 on: 02. May 2020, 23:05 »
Jako strašidlo

„Když já ten zobák na hlavě nechci.“
„Urgh, Nelsonová, nekaž srandu,“ zaúpěl Raghu. Tohle byl jeho mistrovský plán. Hrozná klukovina.
„Já nevim, mám v tom hrozně kulatej ksicht. Vypadám to… tlustá. V těch hadrech.“
„Tak hele, říká se tomu hennin, tos věděla? A vypadáš, to, v klidu. Jako strašidlo!“
Grace v reakci na toto přirovnání začala povážlivě rudnout, ale Reggie dál zachraňoval situaci.
„Ale to je přece dobře! Jdeš dělat bílou paní. A vypadáš cool. Tak jdem na to.“
Ano, plánem bylo vystrašit nebelvírské prváky zjevením bílé paní. Při úplňku. S Nelsonovou zabalenou v prostěradle a papírovým kornoutem na hlavě.

Fandom: Felix Felicis!

 

Další pískoviště: