Author Topic: Téma číslo 2922 (30. 4. 2020) - Runa 20., 523-526  (Read 233 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
„Kéž by si mne popít přišli,
zavdati si, pozunkati,
pořádně si pohulati,
jak se patří zazpívati!“
přálo si pivo a my s ním končíme dubnovou sérii z první půlky Kalevaly, na tu druhou třeba přijde řada někdy v budoucnu.
Květnová témata zadává Morčátko, kterému tímto předávám štafetu.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Propagace Pažouta
« Reply #1 on: 30. Apr 2020, 15:06 »
Propagace Pažouta

„Pojďte si mě dát!“ smálo se holografické pivo na všechny ty šťastlivce, co měli zrovna naladěnou tu správnou stanici, a hopsalo, jako by jich v sobě už člověk tak osm měl. Další slova přitom nezněla moc střízlivěji a nejeden divák nad ní kroutil hlavou, a to v pravidelných intervalech, protože běžela přinejmenším jednou za hodinu, ve špičce i třikrát.
„Jsem levný,“ žvanil korbel zlatavého moku s bílou čepičkou, „jsem chutný, jsem zdravý a mám rád, když mě pijete. Jsem Pažout, poctivé pivo z nepoctivého měsíce.“
Byla to jedna z nejdivnějších reklam ve vesmíru, ale to pivo přitom vůbec nebylo špatné.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pažout plus
« Reply #2 on: 30. Apr 2020, 15:20 »
Pažout plus

Reklama na Pažouta neminula ani takového odpůrce galaktické komerce a reklamních kampaní, jakým byl popelář Habbakuck. Na Nar Shaddaa se totiž stavoval docela často a uniknout tomuhle audiovizuálnímu zázraku, to prostě a jednoduše nešlo, ne na pašeráckém měsíci. A nevzal ji na milost ani poté, co pivo navzdory prvotnímu odporu ochutnal a musel uznat, že tak strašné jako reklama vážně není.
Ještě horší ale bylo, že si na ni vzpomněl ve chvíli, kdy s Chlouppkem vymýšleli propagaci svého Kance. A že se to projevilo ve snech, kdy slyšel tatáž slova jako půllitr v reklamě pronášet Janju, jen ještě mnohem rozverněji.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Proměněné pivo
« Reply #3 on: 30. Apr 2020, 15:33 »
Proměněné pivo

Flann sice vždycky počítal s tím, že když už ho jednou děda proklel, bude mít nejen holky, ale taky motačky. Byla to sice dost blbá kletba, tuplem když si ji vysloužil jenom tím, že se zamiloval do mudlorozené čarodějky, ale dalo se s tím žít.
Ve skrytu duše ale samozřejmě doufal, že by Elliot a Brianna přeci jen mohly podědit magické geny po něm nebo po mamince a stát se aspoň čarodějkami západními, když už ne druidkami. A dočkal se!
Ovšem když se to projevilo zrovna tím, že mu Elliot očarovala pivo tak, aby zpívalo, dvakrát nadšený z toho nebyl.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: