Author Topic: Téma číslo 177 (24. 10. 2012) - Smrtonosná past  (Read 1617 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
2012 rok drabble = Smrtonosná past.
Žádné výjimky.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Pasti a pastičky
« Reply #1 on: 24. Oct 2012, 12:44 »
Pasti a pastičky (21 BBY)

Přednáška o stavění pastí patřila mezi ty nejzábavnější, které šlo v rámci kurzu Přežívání v džungli galaxie absolvovat. Umět v divočině lapit večeři je totiž užitečné i zábavné naráz.
Mistr Champbacca jich dokonce pár sestrojil přímo při výkladu, funkčnost jedné z nich vyzkoušel na nic netušícím Simbaccovi, který přišel pozdě a měl hlad, a o dalších se alespoň pár slovy zmínil.
Studenti tak odcházeli s bohatou znalostí nástražných klackových mechanismů, varovných zařízení z lián a metod, jak vykopat jámu a vybavit ji naostřenými kůly. A samozřejmě nesměla chybět ani past nejsmrtelnější, a to sice ženská fráze „nevypadám v tom tlustá?“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Zaručené zdroje
« Reply #2 on: 24. Oct 2012, 15:20 »
Zaručené zdroje (20 BBY)

Bylo to fakt lákavé. Co si budeme povídat, mapu ke starodávném vrakovišti mandalorianských křižníků člověk nenajde každý den.
Problém byl v tom, že souřadnice odkazovaly na nepříliš civilizovanou planetu kdesi ve Vnějším okraji, o které bylo známo nebezpečně málo informací, a prostě z toho na míle smrděla past.
Když se ale Simbacca od anonymního zdroje dozvěděl, že na té samé planetě nedávno ztroskotal transportér plný výtečných kompotů, stejně Jessicu ukecal, aby to letěli prověřit.
Samozřejmě to byla past, čekala tam na ně horda lidožravých domorodců ozbrojená kameny, ale ta rubačka za ty kompoty, kterých se opičáci ani nedotkli, rozhodně stála.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Ďábelský plán, mwhahaha
« Reply #3 on: 24. Oct 2012, 21:17 »
Ďábelský plán, mwhahaha (0 ABY)

Když selžou veškeré konvenční způsoby jak odstranit nepohodlné osoby, přechází se k těm více vynalézavějším a podivnějším. Nic jiného taky Imperiální tajné službě ani nezbývalo, když selhali ti všichni samozvaní nejlepší lovci a speciálně trénovaní Inkvizitoři a…
Pověření agenti s povolením zabíjet se usadili ke kulatému stolu a začali vymýšlet ďábelsky podlý plán, jak zabít Demonbaccu, Champbaccu a jeho syna Simbaccu. Na seznamu byl také jistý Wyrrbrumbrum, ale nakonec ho škrtli, protože se ukázalo, že je naprosto neškodný.
Jak je tedy sprovodit z tváře vesmíru? Jako geniální nápad se zdálo nechat je vypít soudek čistého metanolu. Bohužel jim jen chutnal.

Fandom: Star Wars

Woallc Con-Denyzz

  • Rytíř politická mrtvola
  • Le...
  • *
  • Posts: 425
    • View Profile
Štola
« Reply #4 on: 25. Oct 2012, 00:24 »
Opraveno, odesláno pozdě.

Štola

Šichta nám končila za hodinu. Dozorčí směny a šéf tábora zase zvedli normu. Pokud ji nesplníme, tak zase sníží příděly. Celá naše parta tvrdě dřela. Další den s malým množstvím jídla by spousta z nás nezvládla.
KABOOM!
Štolou zahřměla exploze. Prach se usadil a pracovní četa začala lámat a vyvážet rudu na povrch.
Lámal jsem jeden z velkých kamenů.
DINK, dink, dink.
U nohou se mi zastavila odjištěná nálož. Síla mne varovala včas. Napjal jsem všechny svaly a reflexy k útěku.
KABOOM!
Ne dost rychle.
Tunelem zazněla exploze. Žhavá vlna mě smetla na zem. Mé tělo zasypala suť padajícího stropu...

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: