Author Topic: Bonus číslo 26 (19. 10. 2012) - Junior  (Read 1795 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Bonus číslo 26 (19. 10. 2012) - Junior
« on: 17. Oct 2012, 12:22 »
Je čas na další bonus.
Juniorů už se tu objevilo celkem dost, tenhel drabble bude věnovaný právě jim. Úkolem je angažovat v drabblu přesně dvě postavy, přičemž věkový rozdíl mezi nimi bude co největší.

Hardcore verze je dnes tak primitivní, že je skoro samozřejmá - ty dvě postavy se musí bavit o sexu nebo jiné, mládeži nepřístupné a nepřípustné aktivitě.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Rodinný recept
« Reply #1 on: 18. Oct 2012, 12:43 »
Rodinný recept (22 BBY) (věkový rozdíl 57 let)

[„Tati, kde se berou děti?“] zeptal se jednou Simbacca svého otce a ten, ačkoliv tušil, že to jednou přijde, předstíral, že je zaměstnaný pozorováním pavučiny na zdi.
[„Co já vím, běž se zeptat slečny Michaelis,“] řekl po chvíli, kdy se synátor nedal odbýt.
[„Ta o tom nic neví, ty máš mě.“]
[„K tobě jsem přišel náhodou, mohla za to nádrž chlastu,“] pokrčil Champbacca rameny a dodal, že to rozhodně není obvyklý postup, nicméně na ten že má Simbacca času dost.
Už se neptal, ale po sto padesáti letech krásnými dvojčaty potvrdil, že minimálně v téhle rodině to obvyklý postup je.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Ledově vychlazená pomsta
« Reply #2 on: 18. Oct 2012, 14:53 »
Ledově vychlazená pomsta (3975) (věkový rozdíl cca 1968 let)

Na ledové kře seděl eskymáček a usedavě plakal.
„Proč teče tobě z očí slzí tok, snad sletěl do té vody táta tvůj?“ zeptal se ho Edvin a klučina úlekem málem spadl do vody.
„Táta je v pořádku,“ vykoktal, „ale strejdu Nanuqa sežrala velryba.“
„Již neplač více, malý, tiše buď, neb strýček věčně žije se mnou teď.“
Eskymáček nevěděl nic o víře a jen málo o Valhale, takže nechápal.
„A co tu chcete vy?“
„Jen pomstít tvého strýce mečem svým, a nadělat z té hnusné ryby prejt.“
Klučina se usmál a podal Edvinovi svoji harpunu. Prostě malý Nielsen se vším všudy.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Dospívání rychlostí světla
« Reply #3 on: 19. Oct 2012, 08:56 »
Dospívání rychlostí světla (26 BBY) (věkový rozdíl 81 let)

„Jé, Chlouppku, vidíš mě taky?“ videokonference mezi těma dvěma nebyla už ničím výjimečným, ale i tak malá Jess projevovala dětskou radost pokaždé, kdy se mohli vidět.
„Jasně,“ usmál se na ní a zamával jí. „Na co ses mě chtěla tak nutně zeptat?“ mrknul na ní a upil brčkem něco, co připomínalo duhu.
„Na sex,“ Chlouppek vyvalil oči a neovladatelně se rozkašlal. Malá Jess nakrčila podezřívavě obočí, protože stejnou reakci pozorovala i u Zrzečka.
„A ptala ses na to Champieho?“ konečně začal dýchat.
„Ptala. Zakuckal se a pak mi podal kořalku s tím, že po ní se šuká, ani neví jak.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: