Author Topic: Téma číslo 170 (17. 10. 2012) - Díky za každé nové ráno  (Read 1357 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Díky za každé nové ráno bez kocoviny, Vesmíre.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Ethanolová zpověď
« Reply #1 on: 17. Oct 2012, 16:06 »
Ethanolová zpověď (17 BBY)

„Neřekla bych, že bude tak těžké poděkovat. Vyjádřit tu nezměrnou úctu a vděčnost za to, že jsi. Nebýt tebe, tak… Zachránils mě a zachraňuješ každým dnem zas a znova. Byla jsem sama v temnotě, ze které mě nemohl nikdo slyšet a stejně jsi přišel a ušetřil mě. A díky povinnosti starat se o malého mě donutil přestat tápat v těch hrozných vzpomínkách a jít dál. Jen díky tobě může být každý nový den lepším, než ten předchozí. Jednou ti to splatím svým životem, slibuji…“ zamrkala zpoza alkoholového závoje a pohladila spícího zrzečka, který byl totálně na šrot. „Mám tě ráda.“

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Rozmazlená kapitánka
« Reply #2 on: 17. Oct 2012, 16:32 »
Rozmazlená kapitánka (2186)

Od doby, kdy Narva opustila Flotilu, se její vnímání luxusu soustavně měnilo. Protože byla zvyklá dělit se o tu trochu prostoru na obstarožních lodích se spoustou dalších quarianů, stačilo jí ke štěstí místo na spaní, strava a přístup na Extranet.
Když se pak stala kapitánkou vlastní lodi a pořídila si dítě, nároky jí trochu vzrostly. Zejména náklady spojené s vylepšováním Devany, ale kapitánka si občas zašla i na nějakou tu kultůru. A jednou pod nátlakem staniční zdravotnice dokonce vzala čtyřdenní dovolenou.
Teď, když galaxii zaplavily vraždící čubky, najednou děkovala za každé další ráno, kterého se dožila. Jo, válka je svinstvo.

Fandom: Mass Effect
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Kulty a kurtizána
« Reply #3 on: 17. Oct 2012, 17:06 »
Kulty a kurtizána

Šáhlá Sharon nevěřila v žádného boha. Ne že by to bylo něco podivného, vzhledem k tomu, že žila na planetě, jejíž populace vyznávala buď samu sebe, nebo byla organizovaná do vysloveně podezřelých církví, jako byl třeba kult Spalovače Claytona.
A přesto, nebo možná proto že byla šáhlá, měla každé ráno po probuzení vždycky za co děkovat. Že jí meteorit nespadl na motorest, že jí motorest nespadl na hlavu, že se včerejší žhavá noc s tím redneckem obešla bez nehody a že dokonce zaplatil, na skladě toho prostě bylo zpravidla docela dost.
Neznámá síla, které byly díky inzerovány, to určitě ocenila.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: