Author Topic: Téma číslo 158 (5. 10. 2012) - Blbý a blbější  (Read 1246 times)

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Existují dva druhy témat, Blbá a blbější. Doufejme, že tohle patří k těm lepším z nich a že drabbly na něj budou stát za to.
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Dva blbci jednou ranou
« Reply #1 on: 04. Oct 2012, 15:05 »
Dva blbci jednou ranou (28 BBY)

Svou padawan jsem učil, že pokud proti ní stojí víc nepřátel, je potřeba nejdřív zlikvidovat toho chytřejšího. Ten hloupější pak zpravidla neví, co dělat, a ať už se vzdá, uteče nebo zaútočí, nebývá to žádný geniální tah.
„T-t-t-t-táhněte vocaď!“ spustil na nás jeden z vrahounů a vzápětí si poslintal košili.
„J-j-j-jo!“ sekundoval mu jeho komplic a připraveným granátem rytmicky bušil o odjištěný blaster.
[„Beru si toho chytřejšího,“] ucedil jsem k padawan jako obvykle a sahal po meči.
„To budeš muset asi trochu upřesnit,“ odvětila rovněž šeptem.
Tak jsem dementovi číslo dva vytáhl Silou pojistku z granátu a bylo po problémech.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Hořkost hostitelská
« Reply #2 on: 04. Oct 2012, 15:17 »
Hořkost hostitelská

Malá Týna to neměla jednoduché.
Strašně ráda pořádala čajové večírky, ale kde brát distinguované hosty?
Poprvé pozvala bandu psychoušů od Spalovače Claytona, ale bavili se jenom o nějakém ohnivém bohovi a sirkách a lávě, když teda byli zrovna schopni artikulovat.
Pak to zkusila se sourozenci Boomem a Bewmem, ale taky to za moc nestálo. Postavili spolu obrovskou bombu, vyhodili do vzduchu nedaleký kopec, ale pak museli domů.
A Flesh-Stick jí zabil rodiče, toho pozve na večírek speciální, hihi.
Prostě žádný div, že jako správně vychovaná třináctiletá odbornice na výbušniny nakonec skončila v osvědčené společnosti vzdělaných plyšáků, kamenů a kusů těl.

Fandom: Borderlands
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Krevetí mozečky
« Reply #3 on: 05. Oct 2012, 22:50 »
Krevetí mozečky (2186)

„Tak co, jak ti dopadla ta operace?“
„No, já… trochu jsem ti o tom lhal, kámo. Nebyl jsem na operaci s očima. Já… oni mi dělali ptáka.“
„Ptáka?“
„Jo, byl jsem na zvětšení penisu.“
„Ale proč, ptáka jsi měl super!“
„Já vím, já vím, jenom jsem chtěl o maličko většího.“
„Ukážeš mi ho,“
„Ukážu. S radostí.“
„Děkuju.“
„Ne. Já děkuju,“ Grok si během tohoto podivného dialogu drhnul prach s krví z obličeje, ale měl zapnutou vysílačku a na jejímž druhém konci byla Narva s Filiou, které nevěděli, jestli se smát nebo zvracet.
„Slyšíte? Právě proto se nerad sprchuju s Turiany!“

Fandom: Mass Effect

 

Další pískoviště: