Author Topic: Téma číslo 2639 (22. 7. 2019) - Dívka z proroctví  (Read 407 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jsem zpátky z divočiny a se mnou přijela Dívka z proroctví.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Dáma v růžovém
« Reply #1 on: 22. Jul 2019, 20:20 »
Dáma v růžovém

Andy věštění moc nevěřil, a už rozhodně ne kartářkám a podobnému šarlatánství, ale přesto si, zmámen valentýnskou atmosférou, jednou nechal v Prasinkách věštit velkou lásku.
„Vidím spoustu růžové, ta dáma je zahalena v růžovém peří... zbytek proroctví je ale zahalený mlhou,“ skláněla se věštkyně nad křišťálovou koulí. „Tak to bude za jeden galeon, mladíku.“
Andymu se věštba nezamlouvala, ale zaplatil a víc už nad tím nepřemýšlel.
Vzpomněl si na věštbu až o nějaký čas později, kdy začal tokat se Svenem a on se před ním jednoho dne ze stresu proměnil v růžovoučkého plameňáka. Takže to byla ta dáma v růžovém...

Fandom: Felix Felicis!

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Prorokovaná pecka
« Reply #2 on: 22. Jul 2019, 21:08 »
Prorokovaná pecka (33 ABY)

Mistr řádu Baran Do na ten okamžik čekal celý život. Na chvíli, kdy vlastníma ušima vstřebá vesmírnou melodii, jak bylo prorokováno již celá staletí. Dychtivě hleděl na pódium, kam měla co nevidět nakráčet Vyvolená, a vůbec nelitoval, že kvůli ní museli místnost napustit vzduchem. Přes uši ostatně masku neměl.
V sále náhle zhasly lustry, kužel světla zaměřil střed pódia a na něj nakráčela...
[„Nazdar, dědkové, já su Fichurra, se mnou přišla Harryshina magická frnda a vy si držte defibrilátory, protože tady začnou chlupy lítat!“]
Nebyla tak docela tím, co si celé ty roky představoval, ale stejně, jedno oko nezůstalo suché.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Výpověď vyvolené
« Reply #3 on: 22. Jul 2019, 21:30 »
Výpověď vyvolené (27. 4. 1 ABY)

Palpatinův palec svištěl hyperprostorem z Vibu 2 na Doxapar, ale motory nebyly jedinou věcí, co na palubě vydávala zvuky. Ještě se tam bavili dva Wookiové se dvěma tajuplnými ženštinami, které se jim podařilo velmi těsně zachránit.
„Mě by zajímalo,“ pištěl Chlouppek, „proč vás ta blbost napadla.“
„Inu,“ pokrčila Stařena rameny a nevypadala z vývoje situace kolem jejího upálení o nic moudřejší, „prostě jsem svou dceru viděla ve vizích, kde...“
[„Jo ve vizích,“] přerušil ji Champbacca, [„no tak teď to všechno dává smysl!“] A šel nalít, protože tohle střízlivý poslouchat odmítal, a to jeho dcera v jednom takovém proroctví figurovala taky.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Přiřazena proroctvím
« Reply #4 on: 22. Jul 2019, 21:39 »
Přiřazena proroctvím (1990)

„Někde jsem slyšela zajímavou konspirační teorii,“ spustila jedna z Fróðiho jednorázových známostí při snídani a on kupodivu poslouchal, jen co jí tedy naložil porci slaniny.
„Že existuje celé tajné společenství věštkyň, co lidem vybírají ideální partnery, všechno v dokonalém utajení. Prostě do křišťálové koule nahrají podobiznu holky, se kterou máš strávit celý život, pošlou to svým agentům a ti už se postarají o to, abyste se potkali. A proto to některým lidem trvá tak dlouho, protože jejich proroctví se prostě cestou ztratí.“
„To je hodně zajímavý,“ připustil Fróði a přemýšlel, jak jim brnknout, že můžou klidně dát přednost někomu jinému.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: