Author Topic: Bonus číslo 331 (5. 7. 2019) - Vrba  (Read 393 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Bonus číslo 331 (5. 7. 2019) - Vrba
« on: 03. Jul 2019, 13:27 »
Pokud ještě někdo netuší, z čeho je červencová hromádka témat, jako že bych se tomu vůbec nedivil, tenhle bonus bude docela velká nápověda - v bonusovém drabblu na téma Vrba se musí vyskytnout nějaká ta lesbická nebo aspoň bisexuální čarodějka.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Červená čarodějka
« Reply #1 on: 03. Jul 2019, 15:23 »
Červená čarodějka

Návštěva Dathomiru byla zajímavá už od samého začátku, ale konec to zabil. Jak se tak totiž Champbacca s pocitem dobře odvedené práce odebíral k lodi, povšiml si, že se pod jednou ze smutečních vrb kdosi cicmá. A nebyla to Fidorkka s Chlouppkem, byla to jeho učednice s jednou z místních čarodějek.
[„Banano?“] zeptal se spíš pobaveně než jakkoliv jinak a náramně si vychutnal, jak nadskočila a zfialověla.
„Já… já nevím, co to do mě vjelo, mistře, asi pyl z těch vrb...“
[„V klidu, já jsem zvyklej.“]
Načež vyrazila za ním, ale moc dobře si všiml, jak si nejdřív vyměnily adresy.

Fandom: Star Wars #sotazníčkem
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Čiperné čarodějky
« Reply #2 on: 03. Jul 2019, 15:39 »
Čiperné čarodějky (20 BBY)

„Máš zpoždění,“ oznámila Joyce Jessice, jakmile tato prošla dveřmi do jejího pokoje, a vypadala trochu nazlobeně.
„Já vím,“ odvětila rusovláska, „ale Simba se potřeboval vypovídat.“
„A tys mu dělala vrbu? Awww, to je roztomilé,“ rozněžnila se akademická psycholožka.
„Jo, má nějaké problémy s holkama.“
„Problémy s holkama jsou nejhorší.“ To už od sebe byly jen pár centimetrů, ale slovní výměna pokračovala.
„Já vím, zrovna taky jeden řeším,“ postěžovala si Jessica ve chvíli, kdy se dotkly.
„Jaký?“ To byla i čistě profesní zvědavost, byla to ostatně její práce.
„No, mám zpoždění, a ty máš na sobě pořád takovou spoustu zbytečných hadrů...“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Výměna u vrby
« Reply #3 on: 08. Jul 2019, 18:36 »
Výměna u vrby (1987, nedělní žolík)

Vrba mlátička nebyla vždy obřím a překvapivě agresivním stromem. V dobách, kdy na škole studoval (nebo se o to tedy tak nějak pokoušel) Fróði, měřila jen něco přes metr a byla oblíbeným místem srazů dvojic, které pak vyrážely do Prasinek.
I proto Fróðiho jednou dost překvapilo, když tam místo pozvané Caitlyn viděl postávat Emily, navíc taky s kytkou.
„Co ty tu?“ pozdravila ho, zatímco on ji sjížděl pohledem a přemýšlel, kde se před ním od puberty schovávala.
„Ále,“ mávnul rukou, „mám tu spicha s jednou zmijozelskou zrzkou, než se půjdem cicmat k jezeru. Co ty?“
„No, víš, já vlastně taky...“

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: