Author Topic: Téma číslo 145 (22. 9. 2012) - Kdo vchází do tvých snů  (Read 1164 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
V těchto drabblech se dozvíme, Kdo vchází do tvých snů. Tak jsem zvědav, jaké noční můry to budou.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Snová sabotáž
« Reply #1 on: 22. Sep 2012, 23:03 »
Snová sabotáž (21 BBY)

Simbacca spal a zdál se mu podivný sen. Procházel se po louce, pozoroval motýlky a najednou před ním stála postava vysloveně hororová.
„Kdo jste?“
„To jsem přeci já, tvá oblíbená školnice.“
„To mi lezete do snů?“
„Přesně tak.“
Simbacca se na chvíli zamyslel. Jestli je tohle jeho sen, možná nad ním má alespoň nějakou kontrolu, ne? Chvíli se soustředil a náhle vytáhl z kapsy kalhot gigantickou ceduli, kterou zabodl do trávníku před sebou.
Stálo tam „Nešlap mi po snech, čůzo,“ což v očích školnice vzbudilo nelibý škleb. A následně zmizela, jak ji dezintegroval pohledem, protože mohl. Byl to jeho sen.

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sandru ve snu viděti...
« Reply #2 on: 22. Sep 2012, 23:38 »
Sandru ve snu viděti... (4023)

Vypadalo to docela komicky. Jak se ten obrovský vesmírný mafián šklebil, hladil samopal schovaný pod kabátem a proti němu stála nenápadně a dost křehce vypadající blondýna.
„Vzdej se, nebo tě zabiju.“ To řekla ona, ne on.
„Ty? Taková šmucka mě nevyřídí ani ve snu.“
„To je mi náhoda, zrovna v tom se právě pleteš,“ odvětila blondýna s ledovým klidem, bleskově mu vmetla do tváře hrst prachu a ráno jej našli oběšeného ve vlastní kajutě. Cizí zavinění kriminalisté na místě vyloučili, jako příčina smrti byla uvedena sebevražda z těžkých depresí.
Není radno dráždit ne tak úplně lidskou oneironautku a adeptku mnemomancerství.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Dívčí snění
« Reply #3 on: 22. Sep 2012, 23:58 »
Dívčí snění (20 BBY)

[„Jess?“] promluvil při snídani Simba, což nebylo vůbec běžné, a navíc měl plnou pusu jídla, takže se tázaná připravovala krom k odpovědi také ke kříšení.
„Ano?“
[„O čem se ti zdává?“] zareagovala rychle, ale neodpustila si lehké nadzvednutí obočí. Čekala všelicos, ale tohle ani ne.
„Proč se ptáš?“
[„Táta říkal, že když umím používat Sílu, tak mohu vidět střípky budoucnosti. A nejčastěji a nejpřirozeněji prý promlouvají skrz snění. Tak by mě zajímalo, co nás podle tvých snů čeká,“] vyklopil nenuceně a nezapomínal si během toho plnit pusu dalším a dalším jídlem.
„No,“ vzpomněla si na nahou Algernnon, „asi něco nečekaného.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: