Author Topic: Téma číslo 2517 (22. 3. 2019) - Vládl jsem světu  (Read 500 times)

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Vládl jsem světu, ale drabble o tom nikdo nenapsal.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Vládce vedlejšího vesmíru
« Reply #1 on: 22. Mar 2019, 13:21 »
Vládce vedlejšího vesmíru (0 ABY)

Když jí ten záhadný chlupáč konečně prozradil pár pikantních detailů ze svého života, byla Jastra ve svém živlu. Vůbec jí pak nevadilo hrát roli samice, se kterou čekal dítě, protože to jednak znamenalo přísun dalších informací, druhak mu za to aspoň nemusela platit.
[„No, a další věc je,“] pokračoval Wookiee ve výčtu důvodů, proč by si onu nešťastnici neměl brát, [„že mám v zrcadlovým vesmíru zlý dvojče. Teda on ho tam má vlastně každej, ale to moje je úplně hrozně zkažený, zlý a taky se neoženilo.“]
„Taky dělá popeláře?“
[„Ne, je vládcem tamního Impéria, ale o to přece, kurva, nejde!“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Podpantoflový protektorát
« Reply #2 on: 22. Mar 2019, 16:06 »
Podpantoflový protektorát (0 ABY)

Ne že by to Merumeccu zajímalo z nějakého vážnějšího důvodu, ale když už chodila s dědicem trůnu jedné vesnice, přirozeně ji zajímalo, jestli ho bavilo vládnout lidem.
[„To těžko říct,“] přiznal bez dlouhého zdržování, [„on to vládnutí vždycky zvládal děda, já spíš tak nějak koukal.“]
[„Aha,“] odtušila, vlastně docela potěšená, že v něm pravděpodobně nedříme skrytý diktátor, ale on pokračoval.
[„I když jednou jsem vlastně vládnul celý planetě!“]
[„Vážně?“] podivila se, hlavně tedy tomu, že jí to dosud neřekl, [„to vesnici trumfne, nemyslíš?“]
[„No, ona byla neobydlená, ale žily tam takový oranžový myši a ty jsem naučil nosit mi pantofle.“]

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Vyhořelý vladař
« Reply #3 on: 22. Mar 2019, 16:21 »
Vyhořelý vladař

Když se jeden lehce vyhořelý umělec krátce po bitvě o Endor rozhodl vytvořit muzikál inspirovaný životem Hutta Rampy, neměl před sebou lehký úkol, ale zvládl ho překvapivě dobře. Kritikové se vesměs shodovali na tom, že zdaleka nejlepší je závěrečná scéna, kdy zlovolný Hutt zažívá strašlivá muka a dochází k přesvědčení, že neměl být na své poddané tak zlý.
„Já hlupák svět jsem v hrsti tisk‘,“ zpíval za velkolepé pyrotechnické show, „a zajímal mě jen a pouze zisk, kéž by mi mnohem dříve někdo lísk‘.“
Skutečný Rampa samozřejmě na nic tak komplexního neměl kapacitu a prostě a jednoduše hořel a řval.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Incestní vítězství
« Reply #4 on: 22. Mar 2019, 17:46 »
Incestní vítězství

Když nad tím tak přemýšlel, musel uznat, že ten pocit zažil asi všehovšudy jednou v životě. Nedivil se tomu, byl půlelf a tomu něco takového nepříslušelo; jemu příslušel život na samotném okraji společnosti.
Ušklíbl se, když si vybavil slova chvástajícího se Lovce čarodějnic. „To já měl po tom upalování pocit, že vládnu světu...“ Morwain zamžoural do slunce a stáhl si klobouk hlouběji do tváře.
Pak si odfrkl a potřásl hlavou – on ten pocit měl snad jen v okamžik, kdy se... velmi sblížil se svou sestrou. Tehdy měl pocit, že mu celý svět leží u nohou.
Zřejmě poprvé a také naposled.

Fandom: Zaklínač rpg

 

Další pískoviště: