Author Topic: Téma číslo 140 (17. 9. 2012) - Náhrobní kámen  (Read 1113 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Jsem si říkal, že by se hodilo zas něco pozitivního, ale pak jsem tu myšlenku zabil a vytesal jí Náhrobní kámen.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Kamenická utopie
« Reply #1 on: 17. Sep 2012, 15:00 »
Kamenická utopie (4030)

„Mám to,“ zvolal vítězoslavně Alko a zvedl oči od kalkulačky. Seděl u ní poslední dva dny a tvářil se, že vynalézá mezigalaktický pohon.
„Pokud jsou moje výpočty správné,“ a jako že o tom nikdo z přítomných moc nepochyboval, „tak kdyby každý Chcípák jenom za posledních tisíc let dostával po každé smrti jeden menší desetikilový náhrobní kamínek, měli bychom dost mramoru na postavení jednoho a tři čtvrtě Taj Mahalu.“
„Táčeho?“ zavrčel Magnar. Nebyl jediný, kdo čekal poněkud zásadnější objev.
Odpovědi se nicméně nedočkal, neboť ALICE zachytila nouzové volání z kolonie napadené upíry. A s ním přišla příležitost sbírat další imaginární mramor.

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Epesní epitaf
« Reply #2 on: 17. Sep 2012, 16:00 »
Epesní epitaf (2012)

Když půjdeš po cestě, kde růže vadnou, kde rostou stromy bez listí, tak dojdeš na místo, kde tvý slzy spadnou na hrob, co nikdo nečistí. Stojí tam rovněž i náhrobní kámen, v němž stojí zpráva vyrytá.

„Zde leží Dwyllion, server úkladně zavražděný demencí slovenské zeleniny. Padl po dlouhém a místy nadějně vypadajícím boji, v němž se ho snažilo zachránit několik zahraničních expertů, mnoha zvratech a mnoha zklamáních na celkové vykrvácení. Nechť jeho duše, i duše jeho mnohých obyvatel, dojdou pokoje v křemíkovém nebi a nechť hnusný slovenský blb zhyne v křečích na otravu herbicidem.

A my doma odpočíváme v pokoji.“

Fandom: krutá realita
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Rutina
« Reply #3 on: 17. Sep 2012, 21:43 »
Rutina (16 BBY)

Už dávno si uvědomili, že prohledávání různých vykopávek a ruin nepatří k zrovna bezpečným činnostem, ale málokdy se stalo, že na ně někdo zaútočil na starém pohřebišti. No, popravdě se to stávalo docela často, ale né víc, než to, když Simba snědl nějakou fosílii, z které pak dva dny zvracel jak čolek.
Tentokrát se z nich duši pokusila vymlátit skupinka vykradačů hrobek, kteří zpanikařili, když si jich všimli, jak se potulují po jejich rajónu. Nedalo se nic dělat. Došlo k souboji, během kterého jim Jess se Simbou omlátili hlavy o náhrobky a přeživší podrobili účinnému výslechu „hladový a zfetovaný policajt“.

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: