Author Topic: Téma číslo 2460 (24. 1. 2019) - Romantika  (Read 440 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Téma číslo 2460 (24. 1. 2019) - Romantika
« on: 23. Jan 2019, 21:42 »
Romantika, ne nezbytně za 500.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Vědmácká romantika
« Reply #1 on: 24. Jan 2019, 07:57 »
Vědmácká romantika

Zaklínači byli vnímáni jako mutanti bez srdce, bez schopnosti vnímat, rozeznávat ba dokonce mít nějaké emoce a pocity. Lidé si je zřejmě představovali jako schránky bez duše, co akorát pobíhají světem a kosí monstra. Ale zdaleka ne u všech zaklínačů tahle představa odpovídala realitě...
„Ty, Saxo... jak si představuješ romantiku?“ vybalil zase jednou Fírean na zaklínačku slovíčko, které pořádně neznal on sám, natož aby ho znala ona. Leželi spolu v chladnoucí lázni poté, co si intenzivně a divoce užívali společnosti toho druhého.
„Co že si mám představovat?“ nechápala. „Nemělo mě to urazit, že ne?“ A pro jistotu Fíreanovi vrazila facku.

Fandom: Zaklínač rpg

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Nečekaný nerozum
« Reply #2 on: 24. Jan 2019, 16:53 »
Nečekaný nerozum (19 BBY)

Když se Jessica s Joyce začaly předhánět ve vyprávění o svých vepřových nápadech z mládí, byla to vždycky docela napínavá podívaná. Asi proto ji prováděly většinou za zavřenými dveřmi.
„To nic není,“ odmávla zrovna ta fialovější z dvojice nějakou obrovskou koninu, která málem stála slečnu Karnis život, „to já se kdysi stavila na Mygeetu a při pozorování západu slunce nad krystalickými horami mi jeden děda podal kytku. Romantika jako prase, víš jak...“
„Tak sis to s ním rozdala, no, to je toho,“ kroutila hlavou Jess, jenže ono to nebylo všechno.
„No to samozřejmě taky, ale hlavně jsem si ho vzala.“

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Rylothská romantika
« Reply #3 on: 24. Jan 2019, 18:04 »
Rylothská romantika

Kala‘uun bylo nádherné město, alespoň tedy jeho vyšší patra.
Průzorů ven sice nebylo mnoho, ale každým takovým bylo možno pozorovat vysoké horské štíty, do nichž se opíralo zapadající slunce. Permanentně zapadající, neboť Ryloth, jak někdo možná zapomněl, rotoval kolem své hvězdy dokonale synchronně a za okny to tedy vypadalo pořád stejně, pořád neskutečně malebně. Nejlepší výhled pak byl z jednoho profláklého a samozřejmě placeného odpočívadla kousek od ředitelství Satanica Exports, kam každý den alespoň na pár minut zavítal nespočet párů.
Taky to tedy bylo místo s největší koncentrací odhozených použitých kondomů na metr čtvereční, ale to spolu vůbec nemuselo souviset.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Obrovská oběť
« Reply #4 on: 24. Jan 2019, 18:45 »
Obrovská oběť

Fróði se sice jakožto mrzimor snažil chovat co možná nejgalantněji, ale nikdy si neliboval v chození kolem horké kaše, a vlastně kolem čehokoliv žhavého, takže to občas dopadalo všelijak.
Když se dozvěděl, že některým holkám svíčky nejen nesmrdí jako jemu, ale že je mají dokonce rády, celkem ho to vzalo. To samé že jako hlavní chod k takové večeři při svíčkách není nejlepší volbou ryba, jakkoliv je chutná, a že metal je sice boží, ale svoje uplatnění mají i populární cajdáky. A že je děsně super zasypat celé okolí kousky mrtvých kytek.
Ale tak… co by pro ně neudělal, žejo?

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: