Author Topic: Bonus číslo 312 (23. 1. 2019) - Láska je  (Read 370 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Bonus číslo 312 (23. 1. 2019) - Láska je
« on: 21. Jan 2019, 17:42 »
Další bonus, tentokrát na téma, které si vysloveně říká o slovníkový záznam.
Tenhle drabble tedy musí začínat slovy "Láska je", po nichž bude následovat 98 slov definice.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Kara Melka

  • Drabbler
  • Le...
  • *
  • Posts: 1233
  • Zákeřně sladká.
    • View Profile
Šťavnatá láska
« Reply #1 on: 23. Jan 2019, 18:40 »
Šťavnatá láska

Láska je rozhodně pozitivní věc. Je to jakýsi druh touhy, oddanosti, silných emocí vůči druhé osobě, ale něco podobného se údajně může týkat i nějakého předmětu či božstva. Alespoň to tvrdí Wikipedie.
Láska není jen o polibcích, sexu a společném prdění ve vaně a pod peřinou, láska je něco daleko silnějšího, jakási vyšší moc. Láska je ale především to, když vejdete s drahou polovičkou do Ikei a po jejím opuštění svého drahého či drahou stále ještě milujete.
Láska však může být i něco daleko méně poetického, třeba šťavnatý hamburger s opečenou slaninou, švestkovou barbecue omáčkou a sýrem s modrou plísní...

Fandom: Láska? :| Realita?

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Mowtyho mínění
« Reply #2 on: 23. Jan 2019, 21:31 »
Mowtyho mínění (30 BBY)

Láska je chemická reakce, která nutí zvířata do páření. Má rychlý nástup, ale pak se pomalu vytratí a ty zůstaneš v rozpadajícím se manželství, aniž bys měl ponětí, co se vlastně kurva stalo. Dá se detekovat, dá se změřit, ale rozhodně se o ní teda nedá říct, že je k něčemu dobrá. Naopak, posloucháš mě? Naopak je to jediná síla v téhle zatracené galaxii, která dokáže sejmout sebeinteligentnějšího chlapa a udělat z něj kreténa.
Prošel jsem si tím já, procházejí si tím tvoji rodiče. Ty můžeš ten cyklus přerušit, vyser se na to, povznes se, soustřeď se na vědu, Wicku!

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Pojem pod pláštěnkou
« Reply #3 on: 23. Jan 2019, 21:41 »
Pojem pod pláštěnkou

Láska je čarovná čarodějka, jó, negře vole,
s kapkou lásky jsi hned v jednom kole,
láska tě donutí dělat dost kravin,
láska ti upeče houbovej závin,
láska je chemie, říkal mi dědek,
lásku však nechápal tenhle můj předek:
láska je vopravdu záhadná síla,
bez lásky chcípne hned zubová víla,
s láskou je hezčí hned kdejakej svět,
za lásku dal bych já baráků pět,
za lásku někdo i život položí,
jinýmu přinese láska paroží,
láska je prostě moc složitá věc,
o lásce neříkám jedinej kec:
láska je rap a rap je láska,
tak na mě nečum a dej si už práska!

Fandom: Star Wars
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Deviantní definice
« Reply #4 on: 23. Jan 2019, 23:56 »
Deviantní definice

Láska je pro každého trochu něco jiného, ale společným znakem zpravidla bývá, že se to nedá koupit za peníze. Některé galaktické kultury ji definují jako onen pocit blažené sounáležitosti s osobou, se kterou by jednomu nevadilo strávit zbytek života, jiné ji naopak považují za přežitek a překážku ke skutečnému povznesení. A najdou se samozřejmě i tací, co si pod tím pojmem představí obrovskou orgii s patnácti nezletilými otrokyněmi v želízkách a v bazénu s želatinou.
Tady v Zorbově paláci to znamená vesměs to poslední a zažít to může každý, za pouhých pár kreditů nebo nějakou tu adekvátní službu jeho převeličenstvu.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

 

Další pískoviště: