Author Topic: Téma číslo 129 (6. 9. 2012) - Divnej smích  (Read 1791 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Téma číslo 129 (6. 9. 2012) - Divnej smích
« on: 05. Sep 2012, 13:17 »
Pokud znáte někoho, kdo má fakt Divnej smích, je tohle ideální drabble k věnování.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Smíchem k nesmrtelnosti
« Reply #1 on: 05. Sep 2012, 15:13 »
Smíchem k nesmrtelnosti (4000)

Magnar stál přede dveřmi do konferenční místnosti ALICE a nepokrytě poslouchal, co se tam děje.
Z druhé strany se totiž ozývalo přímo démonické chechtání, které rozhodně nemohlo vyluzovat cokoliv lidského. Následoval okamžik ticha a smích další, jenž výškou připomínal sirénu nebo bánší.
„To se tam celou dobu jenom chechtají?“ optala se kolem Magnara procházející Sandra, která využila dalšího krátkého ticha.
„Nevím, zatím jsem neslyšel nic, ale jsem tu teprve čtvrt hodiny,“ odvětil a rázem ho přehlušila další salva řehotu. Stěny se třásly a kanonáda smíchů dalších, které následovaly, málem roztrhla loď.
„Doufám, že příští porada malkavianských starších bude někde jinde.“

Fandom: Equilibrium 4k
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Vandrující vtipálkové
« Reply #2 on: 06. Sep 2012, 14:29 »
Vandrující vtipálkové

Byl teplý, slunný den a nerozlučná dvojka antropomorfních zvířátek Aurius a Mbworo se procházeli savanou. Protože je cesta na sever už moc nebavila, krátili si utrpení vyprávěním vtipů a posledních pár mil už měli docela problém najít nějaký, který už neříkali.
„Ještě na jeden jsem si vzpomněl,“ oznámil hrdě statný lví samec, v očích se mu zalesklo a spustil. „Víš, jaký je rozdíl mezi královnou Amélií a obyčejnou divokou zebrou?“
„Vůbec, tygří samosprávu moc nesleduju.“
„Jedno je hnusná, blbá pruhovaná herka, to druhé je zebra.“
„Pfchtchachachachaaaaachaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, cháchácháchá, cháááááá, chááá, cháááááááá.“
„Musíš se furt chechtat jak mentál?“
„Jsem hyena, žaluj mě.“

Fandom: Mechanique
[„If you can't beat them, eat them.“]

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Hádej, co slyšíš
« Reply #3 on: 06. Sep 2012, 20:09 »
Hádej, co slyšíš (3 BBY)

„Wruf, wruf,“ ozývalo se chodbami lodi s kolísavou intenzitou.
„Co se děje?“ rychlým krokem se blížil Kody Kann-Tonewy s Chlouppkem a první jmenovaný měl ruku ostražitě položenou na světelném meči, který mu vysel na opasku.
„Tohle může značit jen dvě věci,“ odpověděl zamyšleně druhý jmenovaný a podrbal se na spánku.
„Wruf, wruf, wruf.“
„Dle hlasu se shodnem, že to je Wyrrgy. Buď mu tedy zaskočily kešu oříšky a někdo na něm procvičuje Heimlichův chvat, nebo se blbě napil a teď se bezbranně topí,“ dořekl svou hypotézu wookiee a vešel do kokpitu, kde W brečel smíchy v křesle.
„Nebo se gebí.“

Fandom: Star Wars

 

Další pískoviště: