Author Topic: Téma číslo 128 (5. 9. 2012) - Malá tanečnice  (Read 1622 times)

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Když už jsme u těch malých věcí, Malá tanečnice je logická volba.
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Jessica Karnis

  • Mistr
  • Le...
  • *
  • Posts: 2438
  • All Hail the King
    • View Profile
Poctivé řemeslo
« Reply #1 on: 04. Sep 2012, 21:19 »
Poctivé řemeslo (14 BBY)

Když jste twilečkou, lidé tak nějak očekávají, že z vás bude buď striptérka, nebo postelová společnice (nejlépe oboje). Ani Kate neměla být výjimkou, a jakožto otrokyně Anarad Hutta k tomu měla slušně našlápnuto. Narodit se otrokyní není zas tak hrozné. Když nikdy nezjistíte, co je svoboda, nemůže vám ani chybět. Navíc měla jakožto dítě vždy co k jídlu a huttův harém se o ní vždy s láskou staral.
Již od útlého věku ji dvorní konkubíny učily vše, co musí správná společnice umět, a ona byla velice pilné a učenlivé děvče. Nebylo tak překvapením, že svému pánu tančila už od puberty.

Fandom: Star Wars

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Starvoledance
« Reply #2 on: 05. Sep 2012, 13:15 »
Starvoledance (33 BBY)

Byla vážně kouzelná.
Sice jsem věděl, že je jí osm, ale v těch pompézních šatech vypadala starší. Prostě jako princezna, kterou ostatně měla hrát. Házela po okolí sice hrané, ale přesto okouzlující úsměvy a já se jakožto její ochranka tvářil co nejdrsněji.
Přišla stěžejní část, tanec s princem, a i to jí šlo na jedničku. Piruetka sem, piruetka tam, přesně jak se narychlo učila. Ovšem jakožto někdo, kdo se v tanci vyzná, jsem si nemohl nevšimnout, že její partner nestíhá.
„Jsi idiot? Ještě jednou mi šlápni na nohu a nakopu ti prdel.“
Nar Shaddaa holt na člověku zanechá své stopy.

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Temný taneček
« Reply #3 on: 05. Sep 2012, 13:34 »
Temný taneček

Byl vlahý večer a lesíkem poblíž Osady lovců procházela banda loupeživých orků. Plenili zdejší obrovské houby a když narazili na karavanu, nepohrdli ani lidským masem.
A teď to zrovna vypadalo, že se jim poštěstí. V dálce rachotil povoz, tak přidali do kroku a rázem zalehli za násep, kolem nějž měl náklad projet. Byli natolik soustředění na svůj cíl, že si vůbec nevšimli malé postavičky se dvěma meči, která mezi ně skočila ze stromu.
Nezačala sekat, jak by se dalo čekat, ale tančit. A orkové záhy zkameněli.
Malá Aino měla prostě tančení v krvi a tanec medúzy patřil k těm vtipnějším.

Fandom: Lineage
[„If you can't beat them, eat them.“]

 

Další pískoviště: