Author Topic: Téma číslo 2344 (30. 9. 2018) - Dálkový servis  (Read 442 times)

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Posledním záříjovým tématem je Dálkový servis, nová hromádka je taky vypečená, přepínám.
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Simbacca

  • Kapitán
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 6302
  • The Progeny
    • View Profile
Odpal do outu
« Reply #1 on: 30. Sep 2018, 13:29 »
Odpal do outu

Fróði sice nebyl žádný velký sportovec, ale sem tam si něco jiného než famfrpál zkusil. Například tenis, když byla Sviňuha kvůli generální opravě u certifikovaných servisních techniků v doku kdesi na pobřeží Anglie a on se nudil. Hrálo se to na trávě, s pálkami a míčem, soupeře měl jenom jednoho a pak ty sukýnky, žejo...
Vydrželo mu to jenom asi dvě hodiny, protože naprosto nezvládal už první fázi hry, to jest podání. Prostě ten blbý míček odpaloval zbytečně daleko, aby měl čas se vynadívat na vedlejší kurt, kde probíhala čtyřhra žen, a nikdo mu nedokázal vysvětlit, co je to aut.

Fandom: Felix Felicis!
[„If you can't beat them, eat them.“]

Banana Brannigan

  • Padawan
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 4391
  • Posty 15 Plus
    • View Profile
Dalekonosná dlaň
« Reply #2 on: 30. Sep 2018, 13:39 »
Dalekonosná dlaň (0 ABY)

„Má paní, mám stopu,“ ohlásil klečící hologram služebníka Císařovy ruky a ta se po vyslyšení jeho hlášení pousmála. Konečně ti chlupatci poznají, co je zač, konečně bude pomsta její…
„Výborně, zasloužíš odměnu,“ zapředla a přehodila si nohu přes nohu tak pohodlně, jak jen jí to rostoucí břicho dovolovalo.
„Netřeba mi odměny, má paní,“ dušoval se, ale Algernnon de Bray moc dobře věděla, že nějak ho odměnit musí. Tuplem když mu bude jako posilu posílat dvě inkvizitorky. Zašklebila se tedy, sáhla tedy po Síle a… no, řekněme, že samozvaná lady ze Sithu uměla škrcení používat i lokálně, k naprosté spokojenosti oběti.

Fandom: Star Wars
I s malým banánem se dá uhnat velká opice.

Champbacca

  • Velmistr
  • Vele le...
  • *
  • Posts: 8559
  • The Choosing One
    • View Profile
    • Metsola
Sklepní support
« Reply #3 on: 30. Sep 2018, 15:03 »
Sklepní support (22 BBY)

Champbaccův počítač v ředitelně sice nepatřil k nejspolehlivějším, ale naštěstí měl velmistr po ruce mocný nástroj – technickou podporu výpočetního mága o pár pater níž.
„Zkoušel jsi to vypnout a zase zapnout?“ ozvalo se z výstupu stejně jako pokaždé a Wookiee zaváhal, jestli už to ten mizera v rámci optimalizace nepouští z nahrávky.
[„Jo, furt to padá.“]
„Krucinál, ok, zkusim vzdálenou plochu, moment.“
[„Teď to zbžuchlo úplně. A nejde to nahodit,“] konstatoval po pár cvaknutích a úplně cítil, jak má Neva radost.
„Ach jo, tak vydrž, beru šroubovák a hned jsem tam. A hlavně...“
[„...na nic nešahej, jo, já vím, pohni.“]

Fandom: Star Wars
I may be schizophrenic, but at least I have each other.

 

Další pískoviště: